В додатку Google Play Market сталася помилка. Причини і способи усунення помилки

208 0 Новини високих технологій

Частенько користувачі андроїд-смартфонів стикаються з такою проблемою, коли на екрані пристрою з'являється наступна напис: "В Google Play Market сталася помилка". Причини, чому ця помилка з'являється, можуть бути різні, починаючи від збою в роботі ОС і закінчуючи несправністю самого магазину додатка. У сьогоднішньому матеріалі ми детально розглянемо причини виникнення помилки "Гугл Плей", а також поділимося способи їх усунення.

Порушення стабільної роботи ОС Android

Отже, перша проблема, з-за якої на екрані смартфона з'являється помилка "В Google Play Market сталася помилка" – збій в роботі ОС Android. Не варто дивуватися цьому. Періодичні збої в роботі трапляються в будь-яких операційних системах, навіть у всіма улюбленої iOS. Ніхто толком не знає, що може послужити причиною збою: сторонні додатки, дії користувача, некоректні оновлення системи і т. д.


В додатку Google Play Market сталася помилка. Причини і способи усунення помилки
Виправити проблему зі збоєм досить легко. Все, що потрібно зробити – перезавантажити пристрій. У більшості випадків перезавантаження буває достатньо, щоб повернути стабільну роботу системи, оскільки при перезавантаженні всі служби запускаються заново і працюють коректно. Якщо перезавантаження не допомогла і на екрані смартфона все одно з'являється напис "помилка Google Play Market", то цілком можливо, що збій виявився більш глобальним. В такому випадку доведеться скинути налаштування пристрою до заводського стану. Це допоможе відновити всі файли, настройки і, загалом-то, поверне смартфон в первісний стан "з коробки".
В додатку Google Play Market сталася помилка. Причини і способи усунення помилки
Скинути також не становить праці. Заходимо в налаштування пристрою, знаходимо там пункт "Відновлення та скидання" і натискаємо "Скидання". У відкритому підменю слід натиснути на кнопку скидання і підтвердити ваше дію.


Збій у роботі програми Play Market

Наступна причина виникнення помилки "В Google Play Market сталася помилка" – збій в роботі самого магазину додатків. Таке теж буває, причому, як показує практика, досить часто. Причиною збою звичайної служить некоректно встановлене оновлення "Маркету" або ж пошкодження файлів, що відповідають за правильну роботу програми.
В додатку Google Play Market сталася помилка. Причини і способи усунення помилки
Щоб виправити проблему, потрібно виконати повний скидання "Гугл Плей". Для цього потрібно відкрити налаштування, знайти пункт "Додатки" і зайти до нього. Далі перемикаємося на вкладку всіх додатків і знаходимо "Гугл Плей Маркет". В настройках програми слід виконати очищення кешу даних, а також видалити оновлення. Все це робиться натисканням на відповідні кнопки. Після даних маніпуляцій перезавантажуємо смартфон і користуємося.

Проблема з сервісами Гугл

Ще одна відома проблема, яка призводить до помилки "В Google Play Market сталася помилка" – порушення стабільної роботи сервісів Google. Не багато знають, але правильна і коректна робота магазину додатків також залежить від сервісів Гугл, які встановлені в телефоні. Якщо з сервісами щось трапляється, наприклад пошкоджуються файли, необхідні для роботи, або ж сервіси зовсім видаляються користувачем, то "Гугл Плей" просто перестає нормально функціонувати. У кращому випадку магазин додатків буде відкриватися, працювати якийсь час, після чого закриється з помилкою. В гіршому випадку "Маркет" і зовсім не запуститься, а на екрані постійно буде вискакувати помилка.
Виправляється дана проблема досить легко. Якщо сервіси були видалені, то їх потрібно завантажити у вигляді окремого apk-файлу на одному відомому сайті і встановити. Якщо ж стався збій в стабільній роботі Google Services, то потрібно виконати очищення даних.
В додатку Google Play Market сталася помилка. Причини і способи усунення помилки
Заходимо в налаштування і переходимо в меню додатків. Знаходимо в списку програм гуглівського сервіси (Google Play Services або "Сервіси Google Play") і натискаємо на них. Тепер потрібно натиснути на кнопку очищення кешу, а потім на "Управління місцем". Як тільки це буде зроблено, відкриється віконце на екрані, де потрібно буде підтвердити очищення натисканням на кнопку "Видалити все". По завершенні процедури перезавантажуємо телефон. Після цих нехитрих маніпуляцій помилка додатка Google Play Market повинна зникнути. Якщо ж цього не сталося, то не варто сумувати, адже справа зовсім не в сервісах. У чому ще? Про це нижче.

Помилка сервера

Ось ми і дісталися до самої останньої причини виникнення помилки з "Гугл Плей". Багато користувачі відзначають, що перш ніж "Маркет" закривається, на екрані смартфона з'явиться ще одна помилка – "Помилка сервера Google Play Market". Що це означає? Те, що смартфон не може з якихось причин з'єднатися з головним сервером додатка "Гугл Плей", в результаті чого виникає помилка.
В додатку Google Play Market сталася помилка. Причини і способи усунення помилки
Щоб виправити дану проблему, необхідно виконати очищення даних "Маркету", видалити оновлення з магазину додатків, виконати очищення даних сервісів Гугл, а також перезайти в свій аккаунт Гугл на телефоні. Щоб це зробити, слід зайти в настройки, після чого перейти в меню "Облікові записи". Вибираємо там свій, у вікні натискаємо на 3 точки і вибираємо "Видалити обліковий запис". Перезавантажуємо телефон, прив'язуємо акаунт заново. Після цього "Гугл Плей Маркет" повинен буде знову заробити, але вже без помилок.

Популярі новини
Загрузка...