Техніка і технології 3, 2018

Автомобільні колонки: рейтинг, огляд кращих, характеристики, поради щодо вибору та відгуки

Вірним супутником кожного водія і спосіб скрасити тривалу поїздку є музика в салоні автомобіля. Автовласники намагаються встановити брендовий автомагнітолу, однак значною мірою впливають на якість звуку встановлені
Техніка і технології 3, 2018

Ароматизатори в машину: види, компоненти, способи виготовлення та цікаві ідеї

Не так просто підтримувати салон автомобіля в ідеальному стані. Особливо водіїв турбує присутність неприємних запахів. Частково цю проблему вирішують ароматизатори в машину.
Техніка і технології 3, 2018

Автошини Nitto: відгуки. Nitto Therma Spike: переваги і недоліки

Виробник автомобільних шин Nitto більш відомий на ринку Північної Америки. Справа в тому, що цей концерн орієнтований на машини з потужним двигуном. Насамперед покришки призначаються для установки на транспортні засоби
Техніка і технології 3, 2018

Моторне масло "Петро-Канада" 5W30: відгуки, характеристики та особливості

Потужність двигуна і ресурс його роботи безпосередньо залежать від якості використовуваного моторного масла. З цієї причини вибір якісного моторного масла найбільш важливий для експлуатації транспортного засобу.
Техніка і технології 3, 2018

Короткий огляд Audi A3 Sedan

Audi A3 Sedan – автомобіль німецького автоконцерну, що випускається з 2012 року і по даний момент. Модель володіє шикарним і незабутнім дизайном, високою надійністю, потужними характеристиками, високим рівнем безпеки і,
Техніка і технології 3, 2018

Автобус "Ікарус-256": опис салону, панель приладів та технічні характеристики

Одним з легендарних автобусів родом з СРСР є «Ікарус-256». Він відрізнявся комфортом і рядом функцій, які були в ті часи новинкою. Модель призначалася для дальніх туристичних поїздок.
Техніка і технології 3, 2018

Кращі динаміки на 16 см: які вибрати?

Музика в салоні автомобіля – це цілком звичне явище для доброї половини автолюбителів. Але власники машин досить часто здійснюють одну й ту ж очевидну помилку під час покупки акустичних систем.
Техніка і технології 3, 2018

Honda Airwave: опис та характеристики

Японські конструктори можуть здивувати навіть найвибагливішого водія. Спочатку справжній фурор справила модель Fit відомої всім компанії Honda. Але такий успіх не розслабив виробника, а, навпаки, підштовхнув його до
Техніка і технології 3, 2018

Дистрибутив - це Приклади дистрибутивів ОС і програм

Початківці користувачі тільки осягають всі премудрості комп'ютера. І для багатьох сленг, яким користуються просунуті користувачі, різні "гуру", девелопери, програмісти і хакери, - просто фількіна грамота.
Техніка і технології 3, 2018

Що таке редуктор? Характеристика і види

Через редуктор виконується повідомлення обертального руху від одного механічного вузла іншому. Даний вузол може мати різні виконання і техніко-експлуатаційні параметри в залежності від конкретного призначення.
Техніка і технології 3, 2018

Схема підключення розетки причепа: терморегулятори роз'єми

Автомобільний причіп значно розширює можливості машини. За допомогою нього можна перевозити великогабаритні вантажі, транспортувати снігохід або водний мотоцикл. А іноді і катер.
Техніка і технології 3, 2018

ВАЗ-21053: фото і опис, технічні характеристики, тюнінг

Мабуть, найвідоміший автомобіль з СРСР – це «Жигулі». Їх було випущено настільки багато, що навіть зараз вони часто зустрічаються в містах. Одна з популярних моделей сімейства «Класики» - це ВАЗ-21053.
Техніка і технології 3, 2018

Активні навушники: які краще вибрати?

Багато починаючі мисливці помилково вважають спеціальні навушники чимось необов'язковим. Але фахівці й ті, для кого промисел дичини – це не тільки хобі, але і робота, не погодяться з цим твердженням.
Техніка і технології 3, 2018

Cadillac SRX: опис, технічні характеристики, відгуки

В нашій країні дуже популярні кросовери. Однак більшість віддають перевагу автомобілям європейського походження. До «американців» у Україні ставляться скептично.