Новини високих технологій
» » 7 корисних хитрощів, про які варто знати кожному користувачеві Viber!

7 корисних хитрощів, про які варто знати кожному користувачеві Viber!

15-01-2023, 18:58
699

Практично у всіх власників смартфонів є месенджери для спілкування. Одним із найпопулярніших є Viber.

Ця мобільна програма вже давно завоювала любов своїх користувачів. На жаль, більшість із них не знайомі з усіма секретами Viber . Якщо тобі цікаво, як покращити роботу з цією програмою, тоді ця стаття тобі.


Сховай інформацію про те, коли ти був у мережі
Зайди в "Налаштування" - "Конфіденційність" і відключи статус "У мережі". Навіть якщо ти зайдеш до Viber, про це ніхто не дізнається.

Сховай статус про перегляд повідомлень
Щоб співрозмовник не дізнався про те, що ти прочитав повідомлення від нього, зайди в налаштування, виберіть розділ «Безпека» та зніми галочку з пункту, який відповідає за повідомлення про прочитання повідомлень.

Не заповнюй пам'ять телефону

Фото та відео з чатів у Viber за промовчанням зберігаються у телефоні. Щоб не захаращувати його пам'ять, найкраще це налаштування відключити. Зайди в "Налаштування" - "Мультимедіа" і відключи "Зберігати в галерею".

Надішліть журнал повідомлень собі на пошту
Щоб створити резервний файл свого журналу повідомлень на комп'ютері, надішліть листування собі на e-mail. У "Вайбері" текст можна переслати так: "Налаштування" - "Виклики та повідомлення" - "Надіслати журнал повідомлень".

Сховай фото профілю від невідомих користувачів

Якщо ти не хочеш, щоб фото твого профілю бачили всі користувачі, тоді зайди в налаштування та в розділі «Конфіденційність» вибери «Фото профілю» - «Ніхто». Тепер користувачі, яких немає у списку контактів, не побачать твоє фото.

Прибери статус "Використовує програму"

Ще одна можливість: практично всі програми та ігри, які ти встановлюєш на телефон, синхронізуються з Viber. Таким чином, вони є доступними для інших контактів з твого списку.
Щоб вимкнути цю функцію, перейди в «Налаштування» — «Конфіденційність» та зніми галочку з пункту «Використовує програму».

Постав пароль
Якщо ти не хочеш, щоб хтось прочитав твої повідомлення, можна поставити на «Вайбер» пароль. Сам месенджер не припускає цього, але таку корисну програму можна легко завантажити в будь-якому App Store і поставити за лічені хвилини.

Швидше за все серед твоїх друзів є багато користувачів месенджерів, тому радимо тобі поділитися з ними цією корисною інформацією!
Цікаво по темі
Як налаштувати «Вайбер» на айфоні, «Андроїд» і ПК
Як налаштувати «Вайбер» на айфоні, «Андроїд» і ПК
Програма Viber дозволяє безкоштовно спілкуватися зі своїми знайомими. Більш того, додаток стало настільки популярним, що вже зараз його можна
Чи можна встановити "Вайбер" на комп'ютер? Опис способів
Чи можна встановити "Вайбер" на комп'ютер? Опис способів
Viber – один з найпопулярніших месенджерів для мобільних пристроїв. Крім цього, ви можете користуватися сервісом не тільки зі смартфонів і планшетів,
Як відновити листування в "Вайбере": поради, рекомендації, інструкції
Як відновити листування в "Вайбере": поради, рекомендації, інструкції
Сучасний світ немислимий без постійного спілкування. Для того щоб полегшити це завдання, були створені ...
Як у "Вайбере" заблокувати контакт: інструкції та рекомендації
Як у "Вайбере" заблокувати контакт: інструкції та рекомендації
Viber - успішний і популярний додаток для користувачів смартфонів. Воно призначається спеціально для ...
Програма для спілкування через інтернет: огляд популярних продуктів
Програма для спілкування через інтернет: огляд популярних продуктів
У сьогоднішньому огляді представлені програми для спілкування через інтернет. Одні програми дозволяють відправляти і приймати тільки текстові
Viber або WhatsApp: що краще?
Viber або WhatsApp: що краще?
Існуючі на сьогоднішній день месенджери майже повністю відправили в небуття відправлення звичайних СМС-повідомлень в середовищі мобільних пристроїв.