Інтернет 7, 2018

Ада Вонг: персонаж всесвіту Resident Evil

Ігрова всесвіт «Обитель зла» включає величезну кількість яскравих персонажів, які мають своїх фанатів. Ада Вонг входить в цей список, адже вона нерідко з'являлася у багатьох проектах серії.
Інтернет 7, 2018

Windows Internet Explorer 7 - популярний і функціональний браузер

Windows Internet Explorer 7 на сьогоднішній день є одним з найпопулярніших інтернет-оглядачів у всьому світі. Вперше ця програма побачила світло в далекому 1995 році.
Інтернет 25, 2018

Чому вилітає "Instagram": найпоширеніші проблеми та рішення

Активні користувачі соціальних мереж фактично приходять в лють, коли їх улюблені програми для зв'язку і спілкування з друзями раптово дають збій.
Інтернет 25, 2018

Аналіз контенту сайту: навіщо потрібен і як робити самостійно

Середньостатистичний користувач Інтернету заходить на безліч різний сайтів, серед яких є як улюблені, так і ті, відвідувати які знову немає ніякого бажання. Повернеться відвідувач на ресурс чи ні, залежить від того,
Інтернет 25, 2018

Чити на Dying Light: де дістати і чи існують вони взагалі?

Чити на Dying Light часто шукають шанувальники проекту з метою трохи спростити геймплей і отримати переваги в «паркурном» аспекті проекту і в плані виживання в агресивних умовах зомбі-апокаліпсису.
Інтернет 25, 2018

Як використовувати ID блоків в "Майнкрафте"?

У комп'ютерній грі "Майнкрафт" всі предмети, об'єкти, персонажі складаються з окремих елементів - кубів. З них складається буквально все, навіть вода. З таких блоків гравці будують будівлі, крафтят зброю, їжу і так далі.
Інтернет 25, 2018

Crossfire чіти: актуальні версії, які дозволять перемогти противника

Далеко не кожен гравець може похвалитися своїм умінням грати шутери. У такому разі йому на допомогу приходять hack чити на Crossfire.
Інтернет 25, 2018

Сталевий алхімік гра для пк і приставок

"Суцільнометалевий алхімік" — це шедевр японських коміксів. З нього зробили кілька мультиплікаційних адаптацій.
Інтернет 25, 2018

Реальні відгуки про Ummy Video Downloader

Зрозуміло, що багато користувачів комп'ютерів, які намагаються хоч якось прискорити завантаження всілякого контенту з інтернету у вигляді аудіо і відео, досить часто йдуть на поводу у рекламників і встановлюють собі
Інтернет 25, 2018

Алікс Венс: біографія персонажа, характер, образ

Алікс Венс — героїня культової серії комп'ютерних ігор Half Life. Алікс відноситься до головних неігрових персонажів: її роль полягає в тому, щоб супроводжувати протагоніста і допомагати у розкритті сюжету.
Інтернет 25, 2018

Як встановити фавикон на сайт? Як створити фавикон

Веб-ресурс - це ідея, а його «впізнаваний символ» - це унікальна точка в інтернет-просторі.
Інтернет 25, 2018

Генератори ключів для ігор: чи існують? Приклади

Генератор ключів — це невелика програма, створена спеціально для підбору унікальних цифрових номерів для ігрових проектів. Даний софт використовується зломщиками для отримання безкоштовного доступу до платної продукції.
Інтернет 25, 2018

Найпопулярніші теми в інтернеті: рейтинг

Для кожного регіону і для кожної вікової групи існує свій топ 10 найбільш популярних тем в інтернеті. Але серед них можна знайти чимало спільних рис. Так яка тема в інтернеті найпопулярніша?
Інтернет 25, 2018

Проект "Геометрика": відгуки

Проект "Геометрика" позиціонує себе як один з високоприбуткових і надійних видів інтернет-бізнесу. Творці проекту стверджують, що користувачі можуть заробляти великі гроші без зусиль в будь-який зручний час.