Новини високих технологій
» » Плюси і мінуси соціальних мереж коротко

Плюси і мінуси соціальних мереж коротко

14-09-2017, 11:47
395 015
Суперечки про достоїнства і недоліки соціальних мереж не припиняються. Хтось вважає їх відмінним способом розслабитися, скоротати час, а хтось використовує соцмережі для роботи і заробітку. З часом стає все складніше розпрощатися з аккаунтом. Найчастіше соцмережі є майданчиками не тільки для самореалізації, але і демонстрації того або іншого успіху.

Різноманітність ресурсів

Які головні плюси і мінуси соціальних мереж? Такі популярні інтернет-майданчики, як "Однокласники", "ВКонтакте", "Фейсбук", "Твіттер", "Instagram", "Ютуб" і багато інших, дійсно можуть приносити велику користь, якщо грамотно ними користуватися. Соціальні мережі являють собою безкоштовний ресурс, де можна обмінюватися інформацією, фотографіями, повідомленнями, музикою, різними файлами з друзями або передплатниками. Вони можуть бути певної спрямованості або універсальними.Соціальні мережі використовуються для спілкування, знайомства, обміну медіа-контентом, для публікації оглядів і відгуків на товари або послуги, для колективного обговорення, авторських записів, соціальних закладок, обміну думками. Найпопулярніші - це мережі для обміну контентом і спілкування. Сьогодні їх доступність визначається безкоштовною реєстрацією і великими можливостями. У персональному профілі можна публікувати будь-які фотографії і повідомлення, які не суперечать політиці сайту, а також просувати свій аккаунт, займатися рекламою і бізнесом.

Аудиторія

Чи є переваги і недоліки у соціальних мереж для користувачів різних вікових категорій? Сьогодні вони доступні кожній людині, незалежно від місця проживання і віку. Найчастіше такі популярні майданчики, як "ВКонтакте", "Instagram" "Фейсбук", стають місцем спілкування молоді. "Однокласники", "Твіттер", а також соціальні мережі за інтересами, залучають користувачів середнього і зрілого віку. В основному аудиторія соцмереж - це підлітки, молоді люди та дівчата, яким цікаво проводити вільний час в Інтернеті.Переваги

Важко уявити собі підлітка, не зареєстрованого в одній або декількох соцмережах. Вони стають місцем спілкування, знайомств і розваг. Представляють небезпеку для дітей соціальні мережі? Плюси і мінуси цих безкоштовних майданчиків далі розглянемо докладніше. До їх переваг, як правило, відносять: Можливість спілкуватися з друзями і колегами на відстані; пошук втрачених контактів і нових знайомств. Соціальні мережі використовуються в якості інструменту для саморозвитку, вивчення іноземних мов, читання цікавих книг, прослуховування музики. В цьому відношенні потенціал таких майданчиків нескінченний. Соціальні мережі стають місцем навчання, пошуку наукової та іншої літератури. З допомогою соцмереж можна розвивати і розвивати свій бізнес, наприклад, створити свій інтернет-магазин. Провести піар-кампанію важко, але головне - почати. І ні в якому разі не пасувати перед труднощами. Такі майданчики є потужним джерелом корисної інформації. Кожен користувач знайде свої плюси в соціальних мережах. Самовдосконалення, розвиток бізнесу, заробіток - це головні їх переваги.

Недоліки

У чому полягають плюси і мінуси спілкування в соціальних мережах, ми практично розібралися. Незважаючи на популярність цих безкоштовних інтернет-майданчиків, у них досить багато недоліків. З-за того, що в соціальних мережах вистачає непотрібної інформації, час, проведений в Інтернеті, збільшується в кілька разів. Згідно зі статистикою, користувач перевіряє свій профіль кілька разів в день. Все це негативно позначається на самопочутті, фізичному і психологічному здоров'ї. Обсяг інформації негативно впливає на нервову систему, з'являється дратівливість і агресивність. Залежність від Інтернету і соціальних мереж здатна змінювати гормональний фон людини. Перевіряючи свій профіль, користувач відчуває тривожні почуття, що супроводжується викидом в кров гормону окситоцину. З часом втрачаються навички реального спілкування. Вирішення всіх питань у режимі онлайн перетворюють людину в асоциальную особистість. Соцмережі негативно позначаються на мовлення та правописі. Убогий словниковий запас, мовні та граматичні помилки - все це результат спілкування в Інтернеті. Сьогодні соціальні мережі використовують спецслужби для відстеження користувачів. Залежність, що виникає від необхідності часто перевіряти профіль, є ще одним мінусом. Згідно зі статистикою, частіше вона виникає серед підлітків і являє собою психологічний розлад. Пропаганда насильства, заборонених ідей, поширення порнографії має місце в соціальних мережах. Незважаючи на моніторинг і блокування подібних сторінок, вони з'являються знову і всіляко приховують свою спрямованість.

Реклама

У чому полягають плюси і мінуси реклами в соціальних мережах? Насправді продаж товарів і послуг в Інтернеті стала непоганим бізнесом для багатьох компаній та індивідуальних підприємців. Сьогодні в соціальних мережах зареєстровано мільйони користувачів, тому нерозумно не скористатися можливістю тут заробити. Реклама грає на цих майданчиках як позитивну, так і негативну роль. З її допомогою можна збільшити продажі, знайти спонсорів, привернути увагу, допомогти покупцеві знайти потрібний продукт за вигідною ціною.
Однак такі безкоштовні інтернет-майданчики з нескінченним числом рекламних постерів у профілі нав'язують користувачам безліч непотрібних пропозицій. В популярних мережах все частіше зустрічаються групи рекламного характеру, а також профілі реальних людей, які пропонують свої послуги або товари. Захистити себе від реклами в соцмережі практично неможливо. З іншого боку, ніхто не змушує стає покупцем. Незалежно від того, скільки плюсів і мінусів у соціальних мереж, реклама буде завжди там, де багато потенційних покупців.

Зайнятість

Соціальні мережі стали не тільки місцем спілкування, але й прибутковим бізнесом. Є очевидні плюси і мінуси у соціальних мереж? Коротко можна сказати, що вони випливають одне з одного. Мабуть, головною їх перевагою можна вважати зайнятість. Безцільно проводити час в Інтернеті вже не цікаво. Більшість користувачів намагаються заробити. Віддалений бізнес все частіше залучає фахівців, студентів і навіть підлітків. Адміністратор групи, модератор, копірайтер, дизайнер - це далеко не всі популярні сьогодні вакансії. Тепер час, витрачений в Інтернеті, можна перетворити на прибуток. Вона може стати як додатковим, так і основним заробітком. Головне, перебувати в пошуку і рухатися до наміченої мети. Соціальні мережі завжди приносять користь, якщо ними правильно користуватися.

Дохід

Безкоштовні інтернет-майданчики володіють великою кількістю плюсів. Мінуси у соціальних мереж теж є. Основною перевагою для бізнесменів, підприємців, блогерів і тих, хто розкручують свій профіль або групи, стає дохід. Саме можливість подвоїти або потроїти заробіток приваблює користувачів соцмереж. Однак для того щоб отримувати прибуток, необхідні вкладення (гроші, час, енергетичні ресурси), хороший старт, базові знання і велике бажання багато і старанно працювати. Дохід приносить реклама (якщо група або профіль розкручені, багато підпищиків і друзів), продаж цікавих, ексклюзивних товарів, фотографій, написання текстів і багато іншого. Спосіб заробітку безпосередньо залежить від умінь, знань, поставленої мети та наявності вільного часу.

Видалення

У чому ж полягають плюси і мінуси соціальних мереж? Одним з головних переваг, на думку користувачів, вважається можливість видалення і відновлення облікового запису. Відсутність персональної сторінки дарує відчуття свободи, а також не забирає дорогоцінний час. Якщо соціальні мережі не є місцем заробітку, реклами, просування товарів або сайту, можна сміливо прощатися з соціальною мережею. Спілкування з однокласниками, друзями, рідними легко перенести в реальність, а також користуватися альтернативними способами для листування.
Цікаво по темі
Найпопулярніші соціальні мережі: рейтинг
Найпопулярніші соціальні мережі: рейтинг
Найпопулярніші соціальні мережі: рейтинг платформ, популярних серед російськомовних користувачів. Міжнародні та російські соціальні мережі.
Соціальна мережа - це що таке?
Соціальна мережа - це що таке?
Поширення соціальних мереж, нарівні з фактично повсюдної заміною телебачення інтернетом, стало одним ...
Про самотність статуси: чому вони так популярні?
Про самотність статуси: чому вони так популярні?
Відомо, що самотність - бич сучасності, і їм страждає безліч користувачів соціальних мереж. В таких соціальних мережах, як "ВКонтакте" або
Прикольні статуси про настрій для соціальних мереж
Прикольні статуси про настрій для соціальних мереж
На сьогоднішній день відображати свій настрій і стан в соціальних мережах – це дуже популярно. Прикольні статуси про настрій обов'язково будуть