Новини високих технологій
» » Як прибрати повітря з-під захисного скла на телефоні?

Як прибрати повітря з-під захисного скла на телефоні?

29-01-2019, 21:53
860 782
Більшість користувачів мобільних пристроїв клеять захисну плівку на екран. У свою чергу, виробники сучасних моделей телефонів стверджують, що девайси нового покоління випускаються з високоміцним дисплеєм. Однак ці переконання не діють на власників новомодних гаджетів, будь-якими методами намагаються зберегти їх. Якщо процедура виконується не в сервісному центрі, то часто виникає питання: "Як прибрати повітря з-під захисного скла?".

Треба клеїти захист?

Захисна плівка - це тонке полімерне полотно з силіконовим покриттям, яке виступає в якості клейової основи. Без наявності певних навичок нанести захисну плівку досить проблематично, оскільки необхідно одночасно покривати нею дисплей і стежити за тим, щоб між двома поверхнями не застрявали сторонні частинки. Частою проблемою при недостатність досвіду стає те, що під захисним склом з'явився повітря. Як прибрати сторонній елемент, розглянемо нижче.


Головна функція плівки - захищати екран від механічного впливу і подряпин. Якщо пристрій упаде дисплеєм вниз, плівка, найімовірніше, не захистить екран від тріщин і сколів. Загартований матеріал являє собою звичне ультратонкі скло з силіконовим покриттям. Силікон, крім клеїть функції, захищає екран в разі удару або падіння. Головна відмінність від скла плівки - його краща стійкість і, відповідно, захист пристрою від механічних впливів.

Як прибрати повітря по краях захисного скла?

Напевно власники телефонів хоч раз в процесі користування девайсом стикалися з нещільним приляганням захисного скла по краях. Варто уточнити, що проблема актуальна тільки при використанні скла з клейкою основою по всій його поверхні, а не по периметру. У цьому перевага захисного скла з клеєм тільки по контуру: повітря по краях у такому разі ніколи не залишається.


Оскільки екран має округлу поверхню, а скло, в свою чергу, рівну, клейовий шар нерівномірно прилягає до дисплея. У місцях, де зіткнення несильне, під захисним покриттям можуть утворюватися бульбашки повітря. Іноді це відбувається буквально через кілька хвилин після встановлення скла. У цьому випадку доводиться вирішувати проблему, як позбутися від повітря під захисним склом. Якісні основи утримуються на поверхні дисплея, але для їх установки потрібно більше часу і зусиль.
Якщо ж проблеми не вдалося уникнути, її можна спробувати ліквідувати. Починаючи від краю і рухаючись в одному напрямку, скло притискають до екрану, докладаючи трохи зусиль, щоб повітря вийшло. Не потрібно відразу відпускати скло, необхідно його трохи притримати для кращого зчеплення з дисплеєм. Якщо після цього залишилося небагато повітря, маніпуляцію повторюють. У разі коли зазначені заходи не дають результатів, допомогти може рідкий силікон. Він наноситься тонким шаром в місцях попадання повітря і заповнює порожнечі. У результаті скло не тільки буде добре наклеєне, але і не відстане в процесі тривалої експлуатації.

Якщо повітря скупчився посередині екрану

Що робити, якщо під захисним склом повітря? На відміну від випадків з плівкою, щоб прибрати бульбашки з-під більш товстого матеріалу, потрібно докласти чимало зусиль. Зробити це можна декількома способами:
Їх можна спробувати видавити. Для цього беруть пластикову карту і багаторазово проводять нею по дисплею в одному напрямку, виганяючи повітря. З допомогою голки підводиться ділянку скла, під яким скупчився міхур. Потім натиском повітря виштовхують, а скло придавлюють до дисплея. При цьому важливо стежити, щоб повітряні маси не потрапили під нього. Ще один варіант - протягнути під скло тонку волосінь і провести нею по всій поверхні екрана, поки не зникнуть всі бульбашки. Потім волосінь видаляють, повернувши скло на місце. Ще один варіант позбутися від бульбашок повітря полягає в прогріванні захисного покриття потоком теплих мас з фена. Пристрій обдувають з відстані 30 см, поки скло не стане гарячим, після цього на нього ставлять прес з книг. Краще робити це на ніч, через 10-15 годин бульбашки повинні повністю зникнути.

Корисні рекомендації

Незважаючи на уявну простоту процесу наклеювання захисного покриття, процедура вимагає ретельної підготовки. Щоб вдало прибрати повітря з-під захисного скла, необхідно приділити увагу таким нюансам: У першу чергу варто відзначити, що робота повинна проводитися в чистому приміщенні. Якщо поклейка здійснюється в домашніх умовах, краще це робити у ванній кімнаті, оскільки чим вище вологість в приміщенні, тим менше в ньому пилу. Під час роботи не потрібно поспішати і докладати зайві фізичні зусилля. Перед тим як приступити, руки і поверхня екрану бажано знежирити. Ні в якому разі не можна торкатися липкою боку захисного покриття. Щоб не доводилося переклеювати скло кожен місяць, а сенсор добре функціонував, важливо купувати якісний товар.

Проблеми заміни плівки на телефоні

Ми розглянули, як прибрати повітря під захисним склом телефону. Якщо нічого не виходить або ви випадково зіпсували поверхню, доведеться повністю міняти елемент.
Перш ніж приступити до заміни плівки, необхідно видалити стару, але зробити це не завжди просто. Оскільки обидві поверхні дуже щільно прилягають один до одного, неможливо просто підчепити верхню нігтем. Якщо скористатися першим-ліпшим предметом, можна подряпати дисплей або корпус телефону. Якщо використовувати присоску, вона може пошкодити телефон. Сенсор кріпиться до корпусу двосторонньою стрічкою, і при необережному русі під час видалення захисного покриття можна пошкодити шлейф або зірвати модуль. Тому кожна дія має бути вивіреним.

Зняття захисного скла

Правильно зняти захисний елемент допоможе дотримання порядку дій: Щоб не залишати відбитків і розлучень на дисплеї, перед тим як приступити до демонтажу, необхідно вимити і знежирити руки або надіти рукавички. На розбитій або зіпсованої поверхні слід вибрати кут з відсутніми ушкодженнями або з їх мінімальною кількістю. Потім туди прикріплюють присоску шляхом натискання. Цей же кут піддягають тонким предметом (медіатором, лопаткою), щоб підняти край. Роблять це, злегка потягуючи присоску на себе. Після того як кут скла піднятий, допоміжний предмет просувають далі до центру екрану. Потім пальцями беруть скло і акуратно знімають.

Поклейка нового скла

Серветку без ворсу змочують спиртом і протирають екран. Робиться це для кращої адгезії з поверхнею. Після цього приступають до самої процедури приклеювання.
Необхідно виконати такі дії: Чистими руками беруть нове скло за кромки, уникаючи зіткнень з поверхнею. Тримаючи його максимально близько до смартфону, потягнувши за язичок, знімають захисну плівку. У відповідності з наявними отворами для камери, динаміка та іншими, приклеюється захист. За допомогою сухої серветки погладжують і придавливающими рухами вирівнюється поверхня і виганяються бульбашки повітря, якщо вони залишилися. Потім знімається верхня плівка зі скла. Ми розглянули, як прибрати повітря з-під захисного скла. Якщо у вас не виходить зробити все акуратно, краще довірити справу фахівцям.
Цікаво по темі
Заміна скла на "Айпад 2": особливості роботи
Заміна скла на "Айпад 2": особливості роботи
Продукція фірми Apple відома якісною збіркою і відмінною роботою пристроїв. Але з різних причин техніці може вимагатися ремонт. Часто це відбувається
Як правильно вибрати скло захисне для смартфона
Як правильно вибрати скло захисне для смартфона
Дисплей будь-якого смартфона потребує постійного захисту, навіть якщо ви придбали останню модель. Не ...
Як знімати захисне скло з айфона: рекомендації
Як знімати захисне скло з айфона: рекомендації
Головною функцією захисного скла вважається заощадження телефону від удару, тріщин і подряпин. Цей елемент все бере на себе. Коли на телефоні нове
Як наклеїти захисне скло на телефон правильно?
Як наклеїти захисне скло на телефон правильно?
Сучасні смартфони і телефони коштують дорого. Але і недорогу покупку хочеться зберегти на багато років...
Потрібно захисне скло на телефон? Як правильно клеїти захисне скло?
Потрібно захисне скло на телефон? Як правильно клеїти захисне скло?
Все більше людей приходить до того, що дійсно необхідна річ - захисне скло на телефон. Як клеїти його, як воно може допомогти смартфону і чи варто