Як оновити "Плей Маркет" на "Андроїд" і що для цього потрібно зробити?

570 0 Новини високих технологій

Майже всі знають, що таке "Плей Маркет", а власники пристроїв на "Андроїд" зустрічаються з ним майже весь час. Цей сервіс дає можливість користувачам "Андроїдів" встановлювати різні програми, але часто мова заходить про те, щоб оновити "Андроїд" через "Плей Маркет", не побоюючись за безпеку свого смартфона. Нерідко трапляються такі проблеми, коли не вдається оновити програму, а іноді навіть воно не запускається. Це пов'язано з тим, що "Плей маркет", так само, як і інші програми, вимагає оновлення до останньої версії. Що дають ці оновлення і що потрібно, щоб їх запустити, буде розглянуто в даній статті. Вона рекомендується для початківців користувачів Android.


Як оновити "Плей Маркет" на "Андроїд" і що для цього потрібно зробити?

Для чого потрібна ця програма?

Спочатку потрібно розібратися, для чого ж взагалі його за замовчуванням встановлюють і які плюси від його присутності в смартфоні, і взагалі, як оновити "Плей Маркет" на "Андроїд". Play Market – це Інтернет-вітрина, де власники смартфонів можуть скачують різні додатки. Сортування їх зроблено найкращим чином, все розподілено за категоріями, також є вбудований пошук, що дозволяє людині в два кліка швидко знайти потрібну йому програму. При завантаженні програм зі сторонніх джерел зазвичай ми стаємо жертвою вірусів і шахраїв. Встановлюючи з цього додатка, можна бути впевненим у своїй безпеці. "Плей Маркет" зручний у використанні. Творці розробили легкий і простий інтерфейс, що дає можливість використовувати його майже всім користувачам. Далі буде описаний такий питання: «Як оновити "Плей Маркет" на "Андроїд"?». Найчастіше оновлення веде до поліпшень у додатку і до оптимізації роботи на пристрої.


Як оновити "Плей Маркет" на "Андроїд" і що для цього потрібно зробити?

Навіщо потрібні оновлення?

Як і в усіх програмах, в Play Market творці з часом виправляють різні баги і проблеми. Зазвичай, якщо довго не оновлювати його, то багато хто додатки, завантажені на ваш пристрій, не можна буде запустити, так як їм потрібні оновлення, а без роботи Google Play вони не будуть встановлені.

Види оновлень і їх відмінності

Люди, у яких різко переставали працювати програми, часто задаються питаннями про те, як оновити "Плей Маркет" на "Андроїд". На ділі ж в оновленні програми нічого складного, все, що вам необхідно з'ясувати, – який вид оновлень підійде в даному випадку. Вони бувають автоматичними і ручними, відмінність лише в тому, що наскільки багато зусиль доведеться докласти саме вам. Далі ми докладніше розглянемо, як оновити "Плей Маркет" на "Андроїд" різними способами.

Автооновлення

Даний метод підходить тільки для користувачів, які в налаштуваннях не відключали функцію автоматичного оновлення програми. Якщо ви нічого не змінювали в налаштуваннях, то програма оновиться у вас сама по собі, разом з іншими програмами від "Гугл", як тільки пристрій підключається до Мережі. Якщо автоматичне оновлення так і не почалося, то треба подивитися на верхню панель телефону, іноді він запитує у вас дозвіл на оновлення додатків.
Як оновити "Плей Маркет" на "Андроїд" і що для цього потрібно зробити?

Самостійне оновлення

Воно потрібно тільки тоді, коли ви помітили, що Google Play не працює і не хоче оновлюватися в авторежимі. Як оновити "Плей Маркет" на "Андроїд" в цьому випадку? В цій ситуації теж немає нічого складного. Спочатку вам необхідно зайти в налаштування смартфона і натиснути на рядок "Версія збірки", якщо вже є нова версія, то тоді будуть виконані оновлення. Відразу, як телефон оновиться, потрібно перезапустити пристрій, щоб зміни вступили в силу.

На закінчення

Сподіваємося, вам допомогла ця стаття, і ви змогли без проблем на своєму телефоні, смартфоні або планшеті оновити "Плей маркет Гугл". Якщо оновлення так і не приходять, радимо перевірити свій пристрій на вірусне програмне забезпечення, так як такі файли мають можливість блокувати роботу всіх життєво важливих додатків пристрою.

Популярі новини
Загрузка...