Сервіси Google Play. Установка софта

566 0 Новини високих технологій

На сьогоднішній день існує велика кількість операційних систем, як для комп'ютерів, так і для телефонів. Наприклад, для комп'ютерів це ОС «Віндовс» чи «Лінукс». Але все одно на даний час найбільш затребуваною є «Віндовс». Для телефонів зараз лідирують три основних операційних системи це: «Андроїд», «Айос» і «Віндовс». Хоч і «Віндовс» популярний в своїй сфері, але «Андроїд» затьмарив майже всі гаджети. Давайте сьогодні розглянемо, чому так популярний «Андроїд», що його пов'язує з сервісами Google Play і як їх встановити.


Сервіси Google Play. Установка софта

Android – найкраща ОС

ОС "Андроїд" завжди конкурує з "Айос". Однак користувачів, які обрали "Андроїд", більше. Чому так? Все легко і просто, насправді телефони на даній операційній системі коштують значно дешевше, ніж на «Айосе», і набагато простіше в своєму використанні, вони не обмежують своїх користувачів ні в чому, на відміну від «Яблука», на якому і гру-завантажити безкоштовно не можна. Власником самої популярної операційної системи в наш час є компанія «Гугл». Тому в більшості телефонів при купівлі гаджета можна помітити, що сервіси Google Play встановлені. Для того, щоб ними скористатися, потрібно лише мати обліковий запис Gmail. Навіщо «Гугл» встановлює сервіси Google play? З одного боку, дуже навіть добре, що компанія вшиває сервіси відразу, тому що гаджет стає більш функціональним, і люди можуть синхронізувати свої дані з аккаунтом «Гугла». А з іншого, потребують всі користувачі в цьому софті? Оскільки деякі користувачі скаржаться, що сервіси навантажують їх телефон і «з'їдають» оперативну пам'ять. Давайте розглянемо, що виконують сервіси і для чого вони потрібні на смартфоні?


Сервіси Google Play. Установка софта

Робота сервісів "Гугла"

Першим ділом сервіси виконують важливу функцію – це синхронізація особистих даних користувачів з аккаунтом «Гугл». Кожен власник пристрої з ОС "Андроїд" має можливість прив'язати обліковий запис «Гугл» і синхронізувати гаджет з віртуальним сховищем. Це дає йому можливість отримати доступ до папок з будь-якого пристрою. Це може бути телефон, планшет або комп'ютер. Також завдяки встановленому сервісу Google Play можуть робити резервне копіювання даних. Файли зберігаються на Гугл Диск». І якщо ви випадково стерли дані, то можете відновити їх з «Хмари». Дуже корисною функцією є безкоштовний доступ до додатків за допомогою програми «Плей Маркет». Абсолютно будь-який юзер може безкоштовно завантажити як безкоштовна, так і платна додаток на телефон буквально за кілька секунд. І якщо ви купили програму, то вона назавжди залишиться на вашій облікового запису. Навіть якщо видалили додаток, то в будь-який момент ви зможете її встановити. Оновлення софта також є корисною функцією сервісів. Якщо в «Плей Маркеті» ви поставите налаштування, щоб ваші програми автообновлялись, то при підключенні до Wi-Fi програми, яким доступні оновлення почнуть, самостійно оновлюватися.
Сервіси Google Play. Установка софта

Як сервіси Google Play встановити на Android?

Дані сервіси видалити з телефону досить-таки складно, проте є спеціальні утиліти, які можуть це зробити. Сервіси Google Play встановити не так вже й важко. Для установки вам знадобиться всього лише комп'ютер, інтернет і телефон з USB-кабелем. Перейдемо до інструкції по установці:
 • Переходимо на офіційних сайт «Гугла».
 • Шукаємо спеціальний файл «Сервіси Google Play.
 • Далі завантажуємо файл на комп'ютер.
 • Підключаємо телефон до комп'ютера через USB-кабель.
 • Далі виконуємо установку програми в стандартному режимі.
 • Після установки ви побачите повідомлення «Сервіси Google Play – додаток встановлено». Ви успішно встановили сервіси на свій телефон.
  Сервіси Google Play. Установка софта

  Висновок

  У даній статті ми дізналися, що представляють собою сервіси «Гугла», і при необхідності їх відновити. Ми рекомендуємо вам на майбутнє не видаляти системні програми, оскільки рано чи пізно вони можуть вам стати в нагоді.

  Популярі новини
  Загрузка...