Не можу зайти в "Плей Маркет". Можливі помилки та їх усунення

1833 0 Новини високих технологій

При роботі з сервісом «Плей Маркет» нерідко виникають збої. При цьому з'являється повідомлення про помилку сервера або відсутності підключення. Незадоволені користувачі пишуть в службу підтримки повідомлення: "Не можу зайти в "Плей Маркет". У даній статті будуть розглянуті можливі причини таких помилок і способи їх усунення.

Перезавантаження ОС

Користувачі часто скаржаться: «Не можу зайти в "Плей Маркет" на "Андроїд"». Справа в тому, що на мобільних пристроях нерідко відбувається «зависання» ОС. Для того щоб вирішити проблему, необхідно виконати перезавантаження смартфона. Подібним способом можна усунути збої в роботі даного сервісу та інших додатків.
Не можу зайти в "Плей Маркет". Можливі помилки та їх усунення

Видалення зайвої інформації

Велика кількість непотрібних відомостей, збережених на телефоні, може бути причиною виникнення помилок в програмі Google Play. Користувачеві потрібно скинути налаштування утиліти:

 • Для цього потрібно відкрити меню пристрою.
 • Потім слід зайти в настройки.
 • Потім потрібно перейти на вкладку «програми» і вибрати програму Play Market.
 • Спливе вікно управління. Користувачеві необхідно клацнути по кнопці «стерти дані».
 • А щоб система розпізнала внесені зміни, потрібно перезавантажити мобільний телефон.
 • Видалення інстальованих оновлень

  Що робити користувачам, публікує на форумах повідомлення, типу: «не можу зайти в "Плей Маркет" на "Андроїд"»? Можна спробувати усунути збої шляхом видалення інстальованих оновлень:
 • Для цього, як і в другому способі, потрібно зайти в меню.
 • Далі слід відкрити налаштування і вибрати рядок «додатки».
 • Потім потрібно зазначити у списку програму Play Market та клікнути по посиланню «видалити оновлення».
 • Буде виконаний повернення додатка до вихідного стану.
  Не можу зайти в "Плей Маркет". Можливі помилки та їх усунення

  Скинути налаштування утиліти «Сервіси Google»

  Як зайти в «Плей Маркет», якщо вищеописані способи не працюють? Іноді вирішити проблему допомагає скидання налаштувань програми «Сервіси Google». Щоб виконати цей захід, необхідно зайти в налаштування. Потім потрібно відзначити пункт «додатки». У списку встановлених програм потрібно вибрати «Сервіси Google». Далі слід клікнути по кнопці «очистити кеш».

  Включення програми «Диспетчер завантаження»

  Якщо дана утиліта деактивовано, то помилки у роботі програми Play Market будуть виникати постійно. Для включення «Диспетчер завантаження», необхідно відкрити меню пристрою. Потім потрібно здійснити перехід в розділ «налаштування». Тут потрібно відзначити рядок «додатки» і перейти на вкладку «всі». У списку встановлених програм слід вибрати «Диспетчер завантаження». Якщо додаток зупинено, то потрібно клікнути на кнопку «включити». Після виконання вказаних дій необхідно перезавантажити мобільний телефон і перевірити роботу програми.
  Не можу зайти в "Плей Маркет". Можливі помилки та їх усунення

  Видалення облікового запису Google

  Варто враховувати, що при деактивації облікового запису вся важлива і потрібна інформація буде стерта. Перед виконанням цієї процедури слід створити резервну копію:
 • Для цього потрібно зайти в налаштування.
 • Потім слід перейти на вкладку «облікові записи» і зазначити у списку потрібний обліковий запис.
 • Потім необхідно клікнути за адресою поштової скриньки. Відкриється меню синхронізації.
 • Користувачеві потрібно відзначити галочками потрібні пункти. За допомогою даного меню створюються резервні копії особистих даних і контактів.
 • Для того щоб зберегти важливу інформацію на пристрої, слід клацнути по кнопці «налаштування» і вибрати пункт «синхронізувати». Система створить резервні копії всіх утиліт.
 • Після синхронізації, потрібно деактивувати акаунт Google. Як зайти в «Плей Маркет» після видалення облікового запису? При повторної авторизації користувачеві буде запропоновано відновити резервну копію. Необхідно клацнути по кнопці «ок». Після видалення і повторної активації облікового запису робота утиліти Play Market повинна бути нормалізована.

  Усунення проблем сумісності програм

  Однією з можливих причин того, що власники пристроїв на Android пишуть «не можу зайти в Плей Маркет», є наявність конфліктуючих додатків. Подібні утиліти користувачі встановлюють самостійно. До числа шкідливих програм слід віднести додаток Freedom, за допомогою якого користувачі здійснюють безкоштовну купівлю ігрової валюти.
  Не можу зайти в "Плей Маркет". Можливі помилки та їх усунення

  Редагування файлу «hosts»

  У пошуках цікавих утиліт новачки заходять на неперевірені сайти. Після таких візитів на форумах з'являються тисячі запитів: «не можу зайти в "Плей Маркет" з телефону», «зникли гроші на рахунку» та інше. Для того щоб не вдаватися до повного скидання всіх налаштувань пристрою, необхідно редагувати файл «hosts»:
 • Користувачеві потрібно перейти в розділ «налаштування», вибрати пункт «програми» і перейти на вкладку «встановлені».
 • У переліку утиліт слід вибрати шкідливу програму.
 • Далі необхідно клацнути по кнопці «вимкнути».
 • Потім видалити додаток.
 • Не можна видаляти файли без попередньої зупинки роботи утиліти. Після перезавантаження пристрою потрібно перевірити внесені зміни.

  Повернення до заводського стану

  Що робити, якщо перераховані вище способи не допомогли вирішити проблему? Щоб не турбувати службу підтримки численними повідомленнями на тему: «не можу зайти в Плей Маркет», можна спробувати усунути збої допомогою скидання всіх налаштувань. Це досить радикальне рішення. Дана процедура допоможе усунути більшість проблем, пов'язаних з роботою встановлених програм і самої системи:

 • Для початку слід перейти в розділ «налаштування».
 • Потім необхідно відзначити пункт «відновлення та скидання». Відкриється нове вікно. Користувачеві потрібно клікнути по посиланню «скидання».
 • До початку виконання цієї процедури потрібно виконати резервне копіювання важливих даних. Інформація, що зберігається на карту пам'яті, залишиться недоторканою. Далі слід перезапустити пристрій і відновити резервну копію контактів.
  Не можу зайти в "Плей Маркет". Можливі помилки та їх усунення

  Перевірка з'єднання з Мережею

  Найчастіше користувачі відправляють в службу підтримки повідомлення з текстом: «не можу зайти в "Плей Маркет", пише, підключення немає». В даному випадку причиною збоїв є відсутність з'єднання з Інтернетом. Необхідно перевірити налаштування мережі і перезапустити роутер.

  Включення запису Google

  Збої в роботі Play Market нерідко виникають із-за відключення облікового запису. У подібних випадках користувачі відправляють в технічну підтримку запити типу: «не можу зайти в "Плей Маркет", пише, необхідно увійти в акаунт». Для того щоб активувати обліковий запис, необхідно відкрити меню пристрою. Потім слід клацнути по іконці «налаштування». Далі потрібно відзначити пункт «облікові записи». Тут потрібно клацнути по посиланню «додати». Користувачеві необхідно вказати адресу електронної скриньки та пароль. Після виконання вказаних дій необхідно перевірити роботу програми Play Market.
  Не можу зайти в "Плей Маркет". Можливі помилки та їх усунення

  Перевірка налаштувань часу і дати

  При відсутності стабільного з'єднання з мережею не потрібно панікувати і створювати на форумах теми: «не можу зайти в "Плей Маркет", пише, що помилка сервера». Для початку слід перевірити параметри часу та дати. Користувачеві потрібно зайти в меню. Потім необхідно відзначити пункт «налаштування». Тут потрібно вибрати рядок «дата і час». Далі слід встановити часовий пояс і час. При цьому потрібно увімкнути синхронізацію з мережею.

  Відключення налаштувань проксі-сервера

  Побачивши напис про відсутність з'єднання, користувачі забивають у пошук запити: «не можу зайти в "Плей Маркет", пише, час очікування підключення минув». Не варто витрачати час даремно. У подібних випадках насамперед потрібно перевірити роботу Wi-Fi. Якщо інші сайти і програми відкриваються без проблем, то користувачеві необхідно відключити проксі-сервер. Щоб виконати завдання, слід клацнути по кнопці «налаштування». Далі потрібно відкрити розділ «Wi-Fi». З'явиться список точок доступу. Користувачеві необхідно вибрати домашню мережу. Відкриється нове вікно. Потім потрібно клікнути по посиланню «змінити мережа». Далі варто переконатися в тому, що біля пункту «проксі-сервер» висвічується слово «ні». При цьому опція «розширені параметри» повинна бути активована. Якщо напису немає, то користувачеві необхідно відключити проксі-сервера.
  Не можу зайти в "Плей Маркет". Можливі помилки та їх усунення

  Установка статичного DNS

  Якщо вищеперелічені методи не працюють, то потрібно спробувати усунути проблему наступним способом. Користувачеві необхідно повернутися у розділ «Wi-Fi». Вибравши в списку точку доступу, потрібно клацнути по кнопці «змінити мережа». Потім потрібно встановити прапорець біля пункту «розширені параметри». Далі слід поставити галочку біля рядка «статична налаштування IP». Внизу знаходяться два поля DNS. Необхідно заповнити їх цифрами 888.8 і 884.4. Потім потрібно клацнути по кнопці «зберегти». Далі потрібно перезавантажити Wi-Fi на мобільному пристрої і повторно перевірити роботу програми Play Market.

  Зміна налаштувань маршрутизатора

  Установка параметра MTU 1500 програмному забезпеченні роутера зазвичай здійснюється в автоматичному режимі. З цієї причини деякі програми взагалі не запускаються. Дана проблема виникає на всіх пристроях, підключених до точки доступу. Можна змінити параметри MTU вручну. Це позбавить користувача від необхідності створювати запити: «не можу зайти в "Плей Маркет", не працює з Google Play. Для того щоб змінити параметри MTU, потрібно перейти в налаштування роутера і відкрити розділ «network». Далі слід перейти на вкладку «WAN». Внизу можна побачити рядок «MTU size». В пусте поле біля напису слід ввести 4 цифри. Користувачеві, який не має можливості зв'язатися з провайдером, слід вибрати один з декількох варіантів: 142014601500. Далі потрібно зберегти налаштування і перезавантажити роутер. Для зміни MTU в програмному забезпеченні від Asus необхідно відкрити розділ «Інтернет». Поряд з рядком «додаткові параметри pppd» можна побачити 2 поля. У них потрібно прописати цифру 1460.

  Популярі новини
  Загрузка...