Якщо Google набрид: як видалити обліковий запис "Плей Маркеті"

1381 0 Новини високих технологій

Періодично у користувачів виникає питання про те, як видалити обліковий запис "Плей Маркету" на "Андроїд". Це може бути пов'язано, наприклад, з тим, що телефон змінює свого господаря. Або ж власник залишається колишнім, просто у нього кардинально змінюються потреби - і простіше завести новий акаунт, ніж "почистити" старий. Часто спостерігається така картина: користувач заходить в свій аккаунт Гугл-маркеті" з наміром його видалити і губиться, не виявивши такої можливості в самому додатку. Однак способи відправити акаунт у небуття все ж існують. Ця стаття підкаже, як видалити обліковий запис "Плей Маркеті" з будь-якого пристрою.

Якщо Google набрид: як видалити обліковий запис "Плей Маркеті"

Видалення через налаштування синхронізації

На нашому телефоні заходимо в меню "Налаштування" і вибираємо підменю, яке, в залежності від пристрою, може називатися або "Облікові записи та синхронізація", або "Облікові записи та синхронізація". Там ми бачимо перелік всіх облікових записів, які ми зайшли з телефону. З цього списку вибираємо аккаунт "Гугла" і видаляємо його. Неприємна деталь - разом з аккаунтом на "Плей Маркеті" ми ризикуємо видалити ще багато чого корисного: поштовий акаунт Gmail, сервіс зберігання даних "Гугл-диск" або канал на Youtube. Якщо телефон змінює власника, то не страшно. А якщо вам потрібно всього лише зрозуміти, як видалити обліковий запис "Плей Маркеті", то краще не рубати з плеча. Можна спробувати інший спосіб.

Якщо ж ви шукаєте, як видалити обліковий запис "Гугл Плей Маркеті", тому що просто не хочете ним користуватися, то варто спробувати наступний спосіб. Для цього ви теж заходьте в "Налаштування", але прямуєте в розділ "Додатки". Там знаходите "Сервіси Google Play" і просто їх відключаєте.

Хитрий спосіб: зміна пароля

Як ви пам'ятаєте, аккаунт Гугл" у нас один для декількох сервісів. За замовчуванням, основний сервіс для багатьох користувачів - це пошта Gmail. Ви відкриваєте свій ящик і заходите туди, в "Налаштування". Потім міняєте пароль до скриньки. Що при цьому відбувається? Наступного разу, коли ви відкриєте "Плей Маркет", він автоматично спробує використовувати ваш старий пароль, але буде приречений на невдачу. Тобто ваш обліковий запис нікуди не зникла і все ще існує, і ви навіть можете туди зайти з новим паролем. Але якщо ви туди не будете заходити, то це буде рівнозначно тому, як видалити обліковий запис ("Плей Маркет") з телефону назовсім.

Для просунутих користувачів: видалення через root-права

Root-права - це особливий функціонал "Андроїда". Це права, які дають доступ до додаткових можливостей пристрою і дозволяють змінювати самі системні файли. Про отримання цих самих рут-прав, так само як і про їх достоїнства і недоліки (а таких чимало, аж до повного збою роботи телефону), написані окремі статті. Тут же даний спосіб буде згадано з розрахунку на тих користувачів, які ними володіють і беруть на себе відповідальність за зміни в кореневих файлах та інші експерименти над заводськими налаштуваннями. Отже, якщо у вас є рут-права і ви впевнені у своїх знаннях, то вам потрібно зайти в кореневу папку data, потім в папку system і знайти там файл під назвою accounts.db. Саме цей файл вам і знадобиться видалити. Після цього перезавантажте телефон. По ідеї, питання про те, як видалити обліковий запис "Плей Маркеті", виникати не повинно: віддалиться і обліковий запис, і сам "Плей Маркет". На всякий випадок створіть резервну копію даних - хіба мало що зміниться. Рут-права досить непередбачувані.

Для самих відчайдушних: скидання налаштувань

Цей варіант не дарма визначають як найжорсткіший: Factory Reset або Hard Reset - це повне знищення налаштувань до заводських, грубо кажучи, обнулення вашого телефону. Цей спосіб не стільки про те, як видалити обліковий запис "Плей Маркеті", це про те, як змусити зникнути взагалі все: контакти, встановлені програми, фотографії, музику, замітки. Абсолютно вся інформація з пристрою випарується. Якщо ви все-таки зважилися на цей спосіб, то робиться це так. Заходьте в "Налаштування" (так-так, знову вони) і там знаходите меню "Відновлення та скидання" або "Резервна копія та скидання". Потім вибираєте "Скидання" і підтверджуєте дію.
Якщо Google набрид: як видалити обліковий запис "Плей Маркеті"
Після такого катарсису ваш телефон знову невинно чистий, і проблема того, як видалити обліковий запис "Плей Маркеті", тепер здається сущою дрібницею. Навпаки, вам або новому користувачеві доведеться підганяти всю систему під себе: завантажувати і встановлювати додатки і заводити нові акаунти.

Популярі новини
Загрузка...