Як зареєструватися в "Плей Маркеті" на телефоні: поради та рекомендації

1505 0 Новини високих технологій

Сучасні можливості програм дивують. Більшість додатків можна запустити і активувати через телефон. І це радує багатьох. Як зареєструватися в "Плей Маркеті" на телефоні? Відповідь на поставлене питання шукають багато людей. Чи можна взагалі це зробити? І як потім працювати з досліджуваним додатком? Все простіше, ніж здається. Навіть починаючий користувач зможе впоратися з поставленим завданням.

Play Market - це

Насамперед треба зрозуміти, з якою програмою користувач буде мати справу. "Плей - Маркет" - це додаток, яке цікавить практично всіх людей зі смартфонами.
Як зареєструватися в "Плей Маркеті" на телефоні: поради та рекомендації
Програма пропонує користуватися різноманітним софтом і іграми для мобільних пристроїв. Дуже зручно. Основна маса продукції тут безкоштовна. Play Market - це мобільна версія сервісу Google Play, який користується попитом у населення.

Але як зареєструватися в "Плей Маркеті" на телефоні? Що для цього потрібно кожному користувачеві? Чи існують якісь обмеження в даному питанні?

Платформи

Так, про деякі нюанси доведеться дізнатися до початку роботи з програмою. Play Market працює на базі Android. З іншими операційними системами смартфонів додаток не пов'язане. Тобто саме користувачам Android-телефонів слід замислюватися над поставленим завданням. Втім, можна запустити додаток на Windows і навіть на iOS, але для цього доведеться зробити деякі додаткові дії. Вони доставляють масу незручностей. Без програми пропонується відвідати сервіс Google Play за допомогою мобільного браузера. Припустимо, що телефон, з яким буде працювати людина, має операційну систему Android. Що потрібно зробити для того, щоб почати роботу з досліджуваним додатком? Як зареєструватися в "Плей Маркеті" на телефоні? І чи можна в принципі зробити це?
Як зареєструватися в "Плей Маркеті" на телефоні: поради та рекомендації

Чи є шанс

Відповісти на поставлені запитання не так уже й важко. Особливо якщо заздалегідь з'ясувати всі нюанси процесу. Реєстрація в "Плей Маркеті" на телефоні - це звичайний процес. Він має місце на практиці. Насправді такий крок практично нічим не відрізняється від втілення задуму в життя через комп'ютер або планшет.

Відповідно, можна замислитися над втіленням задуму в життя. Всього кілька простих кроків - і справу зроблено. Але яких саме? Яка інформація необхідна кожному користувачеві телефону на базі Android?

Що потрібно

Наприклад, що йому знадобиться для втілення задуму в життя? Користувач повинен підготувати:
 • телефон на базі Android";
 • інсталяційний файл "Плей Маркетом" (при відсутності програми на смартфоні спочатку);
 • підключений Інтернет на телефоні;
 • гроші на сім-карті.
 • Всім цим можна обійтися. Більше нічого особливого не потрібно. Насправді реєстрація в "Плей Маркеті" на телефоні безкоштовно проводиться всього за кілька хвилин. Головне знати, як діяти в тому чи іншому випадку.
  Як зареєструватися в "Плей Маркеті" на телефоні: поради та рекомендації

  Інструкція по реєстрації

  Як правило, користувачі воліють стикатися з досліджуваним процесом і вирішувати поставлену задачу за допомогою комп'ютера. Але і за допомогою мобільного телефону/планшета теж можна втілити задум у життя. Кілька хвилин часу і дотримання алгоритму, який буде описаний далі, і процес завершено.
  Отже, як зареєструватися в "Плей Маркеті" на телефоні? Для цього потрібно:
 • Встановити однойменне додаток на смартфон. Зазвичай воно є на всіх "Андроїдах" спочатку. Тому даний крок в основному пропускається.
 • Знайти і запустити Google Play Market. Відкриється вікно під назвою "Додати запис".
 • Натиснути на "Новий".
 • Набрати ім'я та прізвище користувача, потім натиснути на стрілку вправо".
 • Придумати і написати адресу електронної пошти Google. Також доведеться ввести пароль для доступу до скриньки. Він придумується кожним користувачем самостійно.
 • Ухвалити угоду і ввести капчу для підтвердження процесу.
 • Вибрати параметр "Не зараз" для прив'язки Google+. Цю функцію можна буде активувати в майбутньому.
 • Синхронізувати сервіси від Google або відмовитися від даної процедури. Активувати їх можна буде у будь-який час.
 • Після завершення процесу буде запропоновано відразу ж скористатися сервісом. Можна використовувати Гугл Плей Маркет". Реєстрація на телефон у даному додатку зводиться до отримання пошти на Google та авторизації за допомогою неї досліджуваної програми.

  Якщо є пошта

  А як бути, якщо у користувача вже є діюча пошта "Гуглі"? Як зареєструватися в "Плей Маркеті" на телефоні в такому випадку? В даній ситуації потрібно тільки пройти авторизацію в програмі.
  Як зареєструватися в "Плей Маркеті" на телефоні: поради та рекомендації
  Відповідно, абоненту необхідно:
 • Зайти в Play Market на телефоні.
 • Вибрати в меню "Існуючий акаунт".
 • Набрати в полях адресу електронної пошти на Google, а також пароль від скриньки.
 • Підтвердити операцію.
 • Синхронізувати або відмовитися від прив'язки різноманітних сервісів від "Гугл".
 • Кожна людина, якій цікаво, яким чином проходить реєстрація в "Плей Маркеті" через телефон або планшет, повинен запам'ятати всю перераховану інформацію. До речі, досить просто мати робочу пошту Google, так як тільки при її наявності можна працювати з Google Play Market.

  Популярі новини
  Загрузка...