Новини високих технологій
» » Як зареєструватися в "Плей Маркеті" на телефоні: поради та рекомендації

Як зареєструватися в "Плей Маркеті" на телефоні: поради та рекомендації

22-01-2017, 21:27
2 303
Сучасні можливості програм дивують. Більшість додатків можна запустити і активувати через телефон. І це радує багатьох. Як зареєструватися в "Плей Маркеті" на телефоні? Відповідь на поставлене питання шукають багато людей. Чи можна взагалі це зробити? І як потім працювати з досліджуваним додатком? Все простіше, ніж здається. Навіть починаючий користувач зможе впоратися з поставленим завданням.

Play Market - це

Насамперед треба зрозуміти, з якою програмою користувач буде мати справу. "Плей - Маркет" - це додаток, яке цікавить практично всіх людей зі смартфонами.
Як зареєструватися в "Плей Маркеті" на телефоні: поради та рекомендації
Програма пропонує користуватися різноманітним софтом і іграми для мобільних пристроїв. Дуже зручно. Основна маса продукції тут безкоштовна. Play Market - це мобільна версія сервісу Google Play, який користується попитом у населення.

Але як зареєструватися в "Плей Маркеті" на телефоні? Що для цього потрібно кожному користувачеві? Чи існують якісь обмеження в даному питанні?

Платформи

Так, про деякі нюанси доведеться дізнатися до початку роботи з програмою. Play Market працює на базі Android. З іншими операційними системами смартфонів додаток не пов'язане. Тобто саме користувачам Android-телефонів слід замислюватися над поставленим завданням. Втім, можна запустити додаток на Windows і навіть на iOS, але для цього доведеться зробити деякі додаткові дії. Вони доставляють масу незручностей. Без програми пропонується відвідати сервіс Google Play за допомогою мобільного браузера. Припустимо, що телефон, з яким буде працювати людина, має операційну систему Android. Що потрібно зробити для того, щоб почати роботу з досліджуваним додатком? Як зареєструватися в "Плей Маркеті" на телефоні? І чи можна в принципі зробити це?

Чи є шанс

Відповісти на поставлені запитання не так уже й важко. Особливо якщо заздалегідь з'ясувати всі нюанси процесу. Реєстрація в "Плей Маркеті" на телефоні - це звичайний процес. Він має місце на практиці. Насправді такий крок практично нічим не відрізняється від втілення задуму в життя через комп'ютер або планшет.

Відповідно, можна замислитися над втіленням задуму в життя. Всього кілька простих кроків - і справу зроблено. Але яких саме? Яка інформація необхідна кожному користувачеві телефону на базі Android?

Що потрібно

Наприклад, що йому знадобиться для втілення задуму в життя? Користувач повинен підготувати: телефон на базі Android"; інсталяційний файл "Плей Маркетом" (при відсутності програми на смартфоні спочатку); підключений Інтернет на телефоні; гроші на сім-карті. Всім цим можна обійтися. Більше нічого особливого не потрібно. Насправді реєстрація в "Плей Маркеті" на телефоні безкоштовно проводиться всього за кілька хвилин. Головне знати, як діяти в тому чи іншому випадку.

Інструкція по реєстрації

Як правило, користувачі воліють стикатися з досліджуваним процесом і вирішувати поставлену задачу за допомогою комп'ютера. Але і за допомогою мобільного телефону/планшета теж можна втілити задум у життя. Кілька хвилин часу і дотримання алгоритму, який буде описаний далі, і процес завершено.
Отже, як зареєструватися в "Плей Маркеті" на телефоні? Для цього потрібно: Встановити однойменне додаток на смартфон. Зазвичай воно є на всіх "Андроїдах" спочатку. Тому даний крок в основному пропускається. Знайти і запустити Google Play Market. Відкриється вікно під назвою "Додати запис". Натиснути на "Новий". Набрати ім'я та прізвище користувача, потім натиснути на стрілку вправо". Придумати і написати адресу електронної пошти Google. Також доведеться ввести пароль для доступу до скриньки. Він придумується кожним користувачем самостійно. Ухвалити угоду і ввести капчу для підтвердження процесу. Вибрати параметр "Не зараз" для прив'язки Google+. Цю функцію можна буде активувати в майбутньому. Синхронізувати сервіси від Google або відмовитися від даної процедури. Активувати їх можна буде у будь-який час. Після завершення процесу буде запропоновано відразу ж скористатися сервісом. Можна використовувати Гугл Плей Маркет". Реєстрація на телефон у даному додатку зводиться до отримання пошти на Google та авторизації за допомогою неї досліджуваної програми.

Якщо є пошта

А як бути, якщо у користувача вже є діюча пошта "Гуглі"? Як зареєструватися в "Плей Маркеті" на телефоні в такому випадку? В даній ситуації потрібно тільки пройти авторизацію в програмі.
Відповідно, абоненту необхідно: Зайти в Play Market на телефоні. Вибрати в меню "Існуючий акаунт". Набрати в полях адресу електронної пошти на Google, а також пароль від скриньки. Підтвердити операцію. Синхронізувати або відмовитися від прив'язки різноманітних сервісів від "Гугл". Кожна людина, якій цікаво, яким чином проходить реєстрація в "Плей Маркеті" через телефон або планшет, повинен запам'ятати всю перераховану інформацію. До речі, досить просто мати робочу пошту Google, так як тільки при її наявності можна працювати з Google Play Market.
Цікаво по темі
Як встановити "Плей Маркет" на планшет? Інструкція по установці Google Play Market
Як встановити "Плей Маркет" на планшет? Інструкція по установці Google Play Market
На жаль, власники деяких дешевих моделей планшетів стикаються з проблемою того, що в більшості випадків один з найбільш необхідних і популярних
Персоналізація смартфона: як змінити запис в Play Market
Персоналізація смартфона: як змінити запис в Play Market
Кожен власник смартфона або планшета, що працює на операційній системі Android, зазначає, що без спеціалізованих додатків пристрій працює не в повну
Магазин контенту Play Market: як оновити, як встановити і використовувати як
Магазин контенту Play Market: як оновити, як встановити і використовувати як
Для установки додатків компанією "Гугл" б створено власний магазин контенту під назвою "Плей Маркет". У даній статті ми поговоримо саме про нього.
Що робити, якщо додаток несумісне з вашим пристроєм
Що робити, якщо додаток несумісне з вашим пристроєм
У пошуку необхідного особливо неприємно знаходити повністю підходить за запитами програму, яка замість кнопки скачування видає: «Додаток несумісне з
Телефон не заходить у "Плей маркет". Що робити, якщо відсутнє підключення?
Телефон не заходить у "Плей маркет". Що робити, якщо відсутнє підключення?
"Андроїд" - одна з найбільш поширених ОС по всьому світу. Користувачів привернув зручний інтерфейс і багатофункціональність системи. Крім цього,