Sacred: проходження, опис ігри, секрети та поради

275 0 Новини високих технологій

Створюючи гру Diablo, співробітники невеликий каліфорнійської студії Condor навіть і не припускали, що їх дітище стане особою жанру на наступні 10 років. За цей період, напевно, тільки ледачий не зробив спроб повторити той успіх, який мав дітище Blizzard. Команди всіх калібрів і мастей, починаючи від Microsoft і закінчуючи групою чеських вундеркіндів, намагалися перевершити успіх Diablo. Однак ні один з клонів не мав ні найменшого шансу на перемогу. Тим часом Blizzard випустив на ринок Diablo-2. Цим він ще більше відірвався від своїх переслідувачів. Загроза успіху цієї гри з'явилася зовсім непомітно. Прийшла вона в 2004 р. з Німеччини, її назва – Sacred. В Росії цю фентезійну рольову гру знають під назвою «Князь темряви». Її творцем є німецька компанія Ascaron.

Успішний продукт

З 1992 р. компанія Ascaron займалася створенням економічних стимуляторів. Але, незважаючи на це, взялася освоювати нову сферу, почавши здійснення амбітного проекту. Як стало зрозуміло згодом, витрачені зусилля виявилися не марними. Створена гра Sacred стала гідною наступницею ідей Diablo. Цього успіху багато в чому сприяло те, що німецька компанія ще довго підтримувала своє дітище, створюючи доповнення і патчі. Завдяки цим розширенням були запропоновані версії Sacred Underworld, а також Sacred+, в яких територія пригоди в порівнянні з початковою подвоювалася практично вдвічі. Через рік після того, як була випущена оригінальна гра, вона вийшла з доповненнями у формі Sacred Gold Edition.


Про гру

Продукт німецьких розробників, без всякого сумніву, має досить захоплюючим сюжетом. Всі пригоди відбуваються в фентезійному світі, подібно до того, який можна побачити при проходженні Disciples: Sacred Lands - ігри, створеної в 1999 р., в центрі якої знаходяться чотири ворогуючих між собою раси. Геймплей гри, створеної німецькими розробниками, здатний задовольнити всіх, навіть самих вимогливих шанувальників жанру. Сюжет цього продукту створений в традиціях Diablo. Тут є герой, якому належить вбити головного лиходія. Всі інші дії вторинні. При проходженні Sacred гравець не зустрінеться ні з якими перипетіями. Ні в грі і сюжетних поворотів. Вже в самому початку шляху стає зрозумілим, хто ж є головним лиходієм.


Sacred: проходження, опис ігри, секрети та поради
Тим не менше гра німецьких розробників має кардинальну відмінність від Diablo своїми квестами. Вони в Sacred вельми цікаві і продумані досить добре. Існує тут також і безліч генераторних і побічних квестів. Загалом їх налічується близько 200.

Передісторія

Проходження Sacred переносить нас в Анкарию. У світ цього континенту прийшов чарівник Шаддар. Однак це не повне його прізвисько. В перекладі з мови темних ельфів воно означає «мандрівник тіней». Це виходець із знатного роду, нащадок короля Моргаста I, разжегшего в свій час в країні криваву братовбивчу війну. Шаддар пішов ще далі. Йому, незадоволеному отриманим у спадок багатством, прийшла в голову ідея підпорядкувати сили Темряви. Для цього він готовий на все. Заради величі він навіть убив свою сестру, принісши її в жертву.
Виправити становище спробувало співтовариство королівства магів. Вони вирішили спалити Шаддара на багатті, причому зробити це якомога швидше. Однак смертна кара королем Валорианом I була замінена на вигнання. Після вищеописаних подій минуло кілька століть. Протягом цього часу Шаддар знаходився в південних пустелях і збирав сили. На неживих скелях він збудував свій замок, наводячи жах на огрів, гоблінів і орків. Шаддар, який постійно удосконалював своє мистецтво чорної магії, почав набирати армію. Воїнами стали істоти, підлеглі його чаклунський волі. Шаддар намагався знайти шлях, який дозволив би йому потрапити живим у царство мертвих. Там він хотів укласти союз з демоном Саккарой, який був нащадком володаря всіх демонів Ворганара, вбитого в давні часи. Сили світла послали зробити це Серафиму, щоб зупинити спробу Темряви захопити світ. Але пройшли роки, і історія повторилася. Для проходження Sacred гравцеві знадобиться вибрати одного з 6 персонажів, щоб відправитися рятувати народ Анкарии від загибелі або від перетворення людей в неживих рабів, підпорядкованих похмурому чаклуна Шаддару, який повернувся в країну з військом огрів, гоблінів і орків. При проходженні Sacred ми зіткнемося з такими героями, як Лісова Ельфійка і Гладіатор, а також Темний Ельф. Познайомиться гравець і з наступними:
 • Бойовим магом, який з однаковим успіхом може і чаклувати, і битися.
 • Серафимою – жінкою-паладином з крилами.
 • Вампирессой – суворою дамою, яка вдень діє в якості звичайного воїна, а ночами смокче кров.
 • При проходження Sacred 1 гравцеві даються в розпорядження тисячі видів зброї, а також сотні заклинань. Вони знадобляться йому тоді, коли на шляху будуть з'являтися монстри (а їх мільйони), які готові зробити все можливе, щоб головний герой не виконав свою місію.

  Територія гри

  Карта Sacred досить обширна. Світ Анкарии складається з безлічі регіонів, які відрізняються один від одного кліматом і рельєфом, природою, фауною і флорою. Варто мати на увазі, що особливе значення при проходженні Sacred мають чільні види опорів, якими володіють мешкають в даній місцевості істоти. Багато регіонів мають різноманітні населені пункти. Це торгові пости і села, а також великі селища і міста.
  Sacred: проходження, опис ігри, секрети та поради
  Південні території Анкарии омиває велике море. До нього прилягають всі пустелі цього континенту, а також Нижня Пекло. В морі (особливо вздовж узбережжя) знаходиться багато островів. Однак гравцеві доступні не всі з них. Він може потрапити тільки на Острів Вулкана, Піратів, Крабів, Скарбів. Останній з них доступний тільки Демонице. Поблизу узбережжя знаходиться ще кілька невеликих безіменних островів. На них деколи трапляються печерні риби та гулі. У південно-східній і північно-західній частинах території розташовані гірські райони. Тут багато снігу і криги. На сході, півночі і заході виростають ліси. У центрі країни знаходиться лісостепова зона.

  Портали

  Пересуватися по Анкарии можна досить швидко. Для цього в грі існує система порталів. Гравцеві знадобиться відкрити їх. Для цього йому потрібно пройти по плиті порталу або під аркою. Подібна система є і в Підземеллях. Однак там кількість порталів набагато менше, і у них немає арки. Якщо проходження Sacred передбачає однокористувацький режим, то гравцеві, щоб опинитися в Підземелля, а потім потрапити назад в Анкарию, знадобиться пройти всі пункти основного сюжету. Або ж, обравши в якості персонажа Демоницю, здійснити політ через протоку з острова Піратів на Номад-Нуром.

  В мультіплеере обидві системи зв'язані між собою додатковим порталом. Він розташований біля Срібного Струмка на острові Притулку. При проходженні гри Sacred можна скористатися і мережею двосторонніх порталів, які ніяк не пов'язані один з одним. Серед них:
 • відкривається автоматично - монастир серафимів Белльвью;
 • доступний тільки після успішного проходження завдання «Вилбург» - Уркенбург (зміцнення орків);
 • відкривається після того, як герой візьме ключ, убивши дракона на північ від Дракендена (кладовище, розташоване на схід Мистдейла);
 • з'являється також після вбивства дракона і підняття ключа, але тільки в місцевості Фросвард (західна пустеля);
 • виникає, коли в руках виявиться ключ після знищення дракона в печері вулканічній місцевості (лавові поля, що знаходяться південніше Брейвсбури);
 • з'являється, коли гравець підходить до потрібного місця і чекає, поки чарівник не відкриє портал, або ж після знищення чарівника (печера північ від замку під назвою Скеля воронов на острові на схід від Перехрестя Фей).
 • Рівні складності

  Проходження квестів Sacred може бути різним в залежності від сили противника. На цю характеристику надає безпосередній вплив обраний рівень складності. Їх у грі п'ять. Причому для назв кожного з цих рівнів складності автори підібрали найменування дорогоцінних металів. Це бронза і срібло, золото і платина, а також ніобій.
  У однокористувацької версії гри перші два рівня складності, а саме бронзовий та срібний, стають доступними для гравця вже з самого початку проходження карти. «Золото» буде доступно далеко не відразу. Для того щоб піднятися на цей рівень, гравцеві належить повністю пройти будь-яку з кампаній («Анкарию» або «Підземелля»), причому зробити це на складності «срібло». Як поспасть на «платину»? Цей рівень буде відкритий тільки в тому випадку, коли гравець завершить кампанію на складності «золото». Так само і «ніобій». Він буде доступний після проходження «платини». Дещо інші умови пропонуються в багатокористувацької грі. Тут доступність того чи іншого рівня складності буде залежати від обраного персонажа. Якщо він знаходиться в межах від 1 до 60 то можна вибрати «бронзу». На «сріблі» гравець зможе долати труднощі при рівні персонажа від 20 до 100. Від 60 до 140 можна переходити на «золото». Від 100 до 180 – на «платину», а від 140 до 216 – пробувати свої сили на «ніобії». Така розкладка дозволяє зрозуміти наступне: вибрати персонажа 60-го, 100-го або ж 140-го рівня, можна отримати доступ до трьох ступенів складності. Багато азартні гравці вважають повним проходженням всіх квестів тільки перемогу над Андукаром, який є головним і останнім босом в кампанії «Підземелля». Здобути її можна лише на рівні «ніобій».

  Секрети гри

 • Світ Анкарии є місцем, де живе вісім драконів. Сім з них дуже войовничі. Гравець може їх вбити. Восьмий дракон дуже доброзичливий. Він дасть кілька квестів.
 • Якщо при проходженні гри Sacred рухатися по карті до моря в південному напрямку від Хорад-Нура, а після цього повернути на схід і наблизитися до скелі, то тут можна буде знайти вузеньку стежку, по якій вдасться потрапити до пірсу. Біля нього знаходиться човен, сівши в яку, гравець добирається до острова, де відпочивають орки. Один з них, що стоїть біля пірсу, попросить позбавити його від надокучливих туристів. Як це зробити? Досить потоптати їх рушники. Розлютившись, вони нападуть на героя, який їх уб'є. За це зрк на пірсі дасть подарунок – сонячні окуляри.
 • При проходженні квесту за Серафиму з'являється можливість стати володарем цього джедайского лазерного меча. Для цього гравець повинен звільнити Серафиму з полону чорних магів, що знаходяться недалеко від Бельв'ю. Її ув'язнили в печері, розташованій біля старого особняка, де починає свою гру Вампиресса. Після цього слід попрямувати в Хорад-Нур. Далі шлях гравця лежить на схід. Пройшовши через висохле русло річки, слід прямувати на південь, а зустрівши на шляху скелі, повернути на схід і переміщатися уздовж них. В кінці цього шляху знаходиться згорілу будівлю. У ньому можна виявити вмираючу Серафиму. Після її смерті гравцю дістається лазерний меч.
 • Перебуваючи в місті, який носить назву Перехрестя Фей, гравцеві потрібно обійти будинок коваля і відправитися на північ, а потім повернути на захід. Побачивши ліс, треба пошукати тонку стежку, яка поведе на південний захід. Пройшовши по ній, герой добирається до печери. В ній знаходиться міні-гра під назвою Pacman. Слід збирати жовті кульки, що додасть досвіду. Сині краще не чіпати. Вони завдадуть пошкодження.
 • Вийшовши з замку Мистдейл, слід йти на північний схід по березі річки. Біля її витоків знаходиться село Трістрам. Вона добре знайома тим, хто грав у Diablo.
 • Північніше села Дракенден можна виявити в лісі добре замасковану стежку. Вона призведе до галявини, на якій можна знайти хокейну маску, а також мачете Джейсона з кінофільму «П'ятниця, 13». Скористатися цими предметами може лише один персонаж – Гладіатор.
 • У таверні «Поклик Аскарона», розташованій південніше Брэйврока, можна поговорити з людиною, якого звуть Люциус. Гравцеві слід вбити його, щоб взяти ключ, яким відкриваються двері в підземелля Х6. Після проходження цього ходу до підземелля Х7 геймеру належить бій з Королевою Вампірів. Подібний квест доступний лише при грі за Вампирессу.
 • На карті знаходиться могила Торвина. Пройти до неї можна лише двома шляхами. Один з них пролягає по підземеллю 73 розташованого на південний захід від Південного Хеджтона, а також по підземеллю 76 проходить трохи західніше дракона, якого звуть Ссилит. Після того як гравець потрапляє в місцевість з невеликим озером, йому слід знайти дерево, виділене червоним колом. Під ним знаходиться могила, в якій лежить палиця Торвина. Тут же може бути виконаний секретний квест. Для цього необхідно підняти меч у зеленому колі і віднести його до озера, біля якого гравця чекає Арогарн – лісовий стрілок. Але виконання секретного квесту доступно не кожному. Перед цим має бути пройдено інше завдання. Це квест під назвою «Лісовий стрілок Арогарн». Місце його виконання знаходиться на південний захід від Белвью, неподалік від распауна Лісовий Эльфийки і Темного Ельфа.
 • При проходженні «Стихій Анкарии» Sacred має відбутися попередня розмова з Шарифой. Далі герой вирушає у палац Фростгард, щоб забрати з святилища елемент повітря. Персонажеві належить вбити зберігача, забравши руну для активації міні-порталу. Після цього шлях героя лежить в Алькабазу-нок-Драко. Пройшовши крізь місто по маркеру, нам належить дістатися до лігва дракона, вбити його і забрати з святилища елемент вогню. Далі нас чекає шлях у Жураг-Нару. У фортеці, на її першому рівні знаходиться зал з червоним підлогою для жертвоприношень. Тут героєві належить вбити верховного матріархату Меглавари і, підібравши ключ від дверей таємної кімнати, забрати з святилища стихію землі. Після виконання додаткового завдання сюжетного, яке носить назву «Дамби Гномів Гнарлстата», потрібно добути стихію води з святилища, що знаходиться в Вераг-Нарі.
 • У квесті «Загадки пустелі» при проходженні Sacred буде потрібно виконати завдання, яке видається мешканцем оазису біля тенту капітана. Воно полягає в пошуку божевільного чарівника, який повинен знаходитися на північний схід від оазису. Далі слід розгадати його загадку. При правильній відповіді гравець отримує в нагороду руну.
 • Проходження в Sacred Eyes of a wolf («Очі вовка») вимагає від героя перемогти Кулі-агиля. Це ватажок зграї вовків, яка мешкає в східній частині Беллвью. Нагородою героєві стає руна.
 • Sacred Underworld

  Кампанія цієї гри починається з того моменту, яким закінчилися пригоди героя першої версії. При проходженні Sacred Underworld ми дізнаємося про те, що баронеса Вілья вирішила приєднатися до свого коханого, вже покійному принцу Валору. Гравцеві потрібно вбити чотирьох субкари. Це дозволить врятувати з полону баронесу. Після цього належить бій з Андукаром, керуючим шляхом насильства мешканцями Пекла. При проходженні Sacred Underworld гравець знайомиться з новими героями. Одним з них є Дияволиця, вражаюча своїми видовищними заклинаннями і стильним зовнішнім виглядом. Ця героїня знає темну магію і може з її допомогою знищувати своїх ворогів. Цим вона здатна завдати чималої шкоди. Автори навчили її ще й літати.
  Sacred: проходження, опис ігри, секрети та поради
  Другим новим героєм, якого можна зустріти при проходженні квестів Sacred Underworld, є гном. Цей персонаж впертий, буркотливий і жорсткий. Він добре справляється з бойовими молотками і сокирами, а також вміє користуватися унікальним зброєю, недоступним для інших персонажів. Трохи оновлено в цій версії графіка. Автори додали в неї деякі спецефекти. Крім цього, в Sacred Underworld на 40 % розширився ігровий світ. Змінилися і властивості практично всіх унікальних предметів. У цій версії вхід і вихід з печери став позначатися спеціальним значком, розташованим на міні-карті.

  Sacred 2

  Це продовження основної гри вийшло у 2008 р. Дія сюжету розгортається приблизно за 2 тис. років до подій, які були описані у першій частині. В залежності від свого вибору гравцеві належить проходження Sacred 2 в одній з двох кампаній. Одна з них являє сили Темряви, а друга – Світла. Залежно від кампанії гравець повинен буде винищувати добро чи зло, щоб звільнити або підпорядкувати «Серце Анкарии».

  Кампанія Темряви

  Проходження Sacred 2: Fallen Angel на першому етапі зовсім не складне. Дорога будь-якого з персонажів лежить в храм інквізитора Тахлрета, який знаходиться недалеко від міста Слоуфорда. Цим і починається основна гілка сюжету. Інквізитор говорить про те, що світ розвалюється, а країна гине через зневіру народу. Він дає героєві перше завдання. При подальшому проходженні Sacred 2: Fallen Angel знадобиться позбутися від Тягача, який продає дівчат у рабство ельфам. Дійшовши до міста Гриффинборо, слід активізувати портал. Це дозволить вийти за міські стіни. Далі шлях лежить на північ до таверни під назвою «Королівський притон». В ній знаходиться людина, яка може вказати на місцезнаходження Тягача. Убивши його, знаходимо в кишені лист, з якого дізнаємося, що героєві належить відправитися до Орочьей стежці. Тут нас чекає зустріч з Великим інквізитором Нимануилом. Він розповідає про тих політичних міжусобицях, які існують у орків. Для подальшого проходження Sacred 2 нам необхідно допомогти одного з кланів. Вбиваємо вождя орків, які протистоять йому. Після цього отримуємо завдання перемогти монстра, який оселився в горах. Для цього з допомогою бочки, в якій знаходиться вибуховий порошок, зносимо греблю, вибудувану чудовиськом. Після цього монстра перемогти досить легко. Подальше проходження гри Sacred 2 наводить нас на північний острів, на який герой добрався з допомогою корабля. Тут необхідно активувати портал. На півночі острова знаходиться служниця. Вона не бажає відповідати створінням Темряви на питання про те, де знаходиться Велика Машина. Герой іде в храм, де йому належить зібрати осколки скульптури. Виявляється, що Нимануил також приїхав на острів. Він незадоволений героєм і відправляє його шукати дракона Заходів-Кила. Після короткого бою чудовисько повалено.
  Sacred: проходження, опис ігри, секрети та поради
  Для подальшого проходження квестів Sacred 2 необхідно потрапити на болота. Тут у загубленому місті живуть люди-ящери. Герою необхідно стати членом їх культу, щоб жителі почали йому довіряти. Для цього він вбиває монстра, який знаходився на Скелі Черепів. Після цього слід чергове завдання – зруйнувати монумент, який звів у пам'ять про своїх покійних інший клан. Після проходження цього квесту герой отримує «Знак безіменних», що символізує безсмертя. І ось герой в пустелі. До нього підходить група воїнів. Вони змушують його битися і залишаються переможеними. Прямуємо в оазис. Там сидить людина, яка розповідає про майбутні вибори і про те, що нам необхідно зробити, щоб народ поставив на чолі держави принца. Для цього знадобиться зброю під назвою «Пекельний вогонь», елементи якого потрібно відібрати у суперника. Після виконання завдання прямуємо до алхіміка, який проти принца. Цього людини знадобиться переконати. Для цього необхідно перехопити гінця від брата короля. Далі герой вирушає в тропічні джунглі. Там він зустрічається з археологами, які повідомляють, що шлях у потрібний місто охороняють монстри. Впоравшись з чудовиськом, проходимо до центральної колоні і натискаємо на неї мишкою. Виникає голограма. Вона оповідає про початок Великої війни і про те, що в цей період ядро Машини було перенесено в інше місце. Голограма, яка з'явилася на другій колоні, розповіла про магічний щит, який зробив Машину невидимою. Інформація на такій колоні дає зрозуміти, що ключ знаходиться у дріад. Вирушаємо до них. Знайти дріад при проходженні «Компанії Темряви» в Sacred 2 можна, тільки відправившись на кораблі в південну частину острова. Там нам належить дістатися до Кришталевої печери. В ній і знаходиться схованка з ключем. Після виконання нескладних завдань досягаємо нашої кінцевої мети. Головна місія виконана. Тепер відпливаємо на кораблі назад. Поки нашого героя не було в Анкарнии, тут почалася війна. Головний бій розгортається біля Великої машини. Перш за все знадобиться в замку зайти в чотири двері, щоб знищити шістнадцять пристроїв. Після виконання цього завдання місія вважається завершеною.

  Кампанія Світла

  Незалежно від персонажа, обраного гравцем, йому слід пройти до сільському старості Гродету, який розбирається з боргами після викрадення мішечків з коштовностями. Перше завдання – знайти злодіїв, якими всі вважають розбійників. Забираємо у них мішечки. Після цього героєві належить наступне завдання – пошуки ельфійськой експедиції. Для цього слід відправитися в трактир «Королівський притон», який розташований у столиці Гриффинборо. Дізнаємося, що ельфи з'являлися тут кілька місяців тому. Далі шлях лежить на захід до печери, з якої герой звільняє полонених. Одна дівчина розповіла про те, що її сестра знає, де знайти Тягача. Вирушаємо на землю орків. Після розмови з ними дізнаємося про наступному завданні. Воно полягає в тому, щоб принести оркам десяток зубів злих тролів. Герой перемагає ворогів і виконує завдання. Далі нам доведеться вбити монстра, який перекриває протягом річки. Після того як з допомогою заклинання шамана русло буде осушено, впоратися з чудовиськом не складе праці. Ельфи повідомляють про те, що про витік магії стало відомо серафимів. Вирушаємо на корабель. Він доставляє нас на острів. Тут героєві належить зустріч з місцевою королевою Софією. Вона повідомляє про те, що на острові знаходиться Лиосилат. Йдемо на зустріч до нього. Лиосилат розповідає про те, що для захисту нам потрібно амулет з драконячої луски. Добуваємо її.
  Sacred: проходження, опис ігри, секрети та поради
  Наступне завдання видає Заходів-Кіл. Він пропонує знищити демона, що живе в світі Карнах. Після виконання цієї місії вирушаємо до сім'ї Гракк. Пробравшись через болота, підходимо до селища. Старійшина пропонує героєві стати його родичем. Вирушаємо до шаманові, що живе біля Священного мосту. Той робить необхідний ритуал. Після проходження ряду завдань опиняємося в пустелі. Тут зустрічаємо людину, що розповідає про тій ситуації, яка склалася в країні. Для того, щоб захопити владу, син короля вирішив створити руйнівну зброю. Але для цього йому потрібен рецепт, який нам належить принести з печери. Виконавши завдання, шукаємо в пустелі алхіміка Ассима, який, прочитавши сувій, просить принести йому кров скорпіона. Вона необхідна для створення зброї. Після виконання завдання вирушаємо в джунглі. Тут шукаємо місто і створюємо голограми. Інформація, що знаходиться на них, говорить про те, що цікавить героя Машина невидима і знаходиться в зовсім іншому місці. Вирушаємо на кораблі на острів за ключем. Він знаходиться в Кришталевій печері. Добути його виходить, убивши знаходяться на острові монстрів. Повертаємося назад і потрапляємо до замку, де кипить битва. Перемагаємо ворогів і переходимо у великий зал, в якому знаходяться комп'ютери. Заходимо в чотири двері для того , щоб знищити 16 пристроїв. Активуємо голограми і рушимо платформи синього кольору. Місія завершена.

  Золоте видання

  Продовженням серії ігор Sacred 2 є Sacred 2: Gold Edition. Проходження квестів являє собою інтригуючу історію, побічні таємниці і завдання якої належить розплутати герою. Для цього гравець вибирає для себе одного з шести персонажів. Проходження Sacred 2: Gold edition включає складні заклинання, а також захоплюючі бойові прийоми. Герою доступна велика кількість зброї і предметів. В процесі проходження Sacred 2: Gold Edition кожен може самостійно підібрати для свого персонажа необхідні атрибути. Це дозволить створити унікального героя. Проходження Sacred Gold може бути здійснено на конях. Їх можна придбати у продавців, які торгують у різних кінцях Анкарии. Верхова їзда в грі відповідає персонажу і сильно впливає на багато аспектів його дій. Тварини забезпечують додаткові бонуси. Крім цього, вони покращують бойові навички героїв.

  Sacred 3

  Всі події, які відбуваються в цій грі, розгортаються, як і в попередніх версіях, в Анкарии. Після дій, описаних в першій частині, пройшло вже 1000 років. При проходженні Sacred 3 ми знайомимося з головним антагоністом – Зейном Эшеном, правителем Імперії Попелу. Лиходій знаходиться у пошуках стародавнього артефакту, Серця Анкарии, яке він хоче забрати.
  Sacred: проходження, опис ігри, секрети та поради
  Головний герой при проходженні Sacred 3 прагне перешкодити йому в цьому. На відміну від попередніх ігор, автори наділили воїнів покращеним інтелектом, а проти ворогів можна буде діяти тільки з застосуванням певних навичок або з використанням інтерактивних об'єктів, розташованих на карті.

  Лід і кров

  Проходження Sacred 2: Ice Blood переносить гравця в часи, які передували третьої частини на 900 років. Тут додався новий персонаж – Дракомаг, а також розширилася територія Анкарии. Подорожувати по цих землях не обов'язково, хоча пройдені там квести будуть записані в 11-й акт.
  Sacred: проходження, опис ігри, секрети та поради
  Роздає завдання Зомбі Боб. Спочатку він просить героя принести кілька шкіряних ременів і шкур. З цього матеріалу він хоче зшити накидку. Герою знадобиться зібрати п'ять шкіряних ременів, які будуть випадати у Чемпіонів, і стільки ж одиниць шкіри, яку можна отримати з Вогняних коней. Після успішного виконання завдання в село прийдуть продавці. Вони запропонують купити Вогненний кінь, а також Чорного або Білого єдинорога. У цьому варіанті гри характеристики наїзників нічим не примітні. Ми розглянули основні етапи проходження гри. Успіхів!

  Популярі новини
  Загрузка...