Гра «Відьмак 3»: як потрапити в Каер Морхен. Проходження та рекомендації

1035 0 Новини високих технологій

Каер Морхен – стародавня цитадель Синіх гір Каедвена. Протягом багатьох століть саме у цьому замку проходило навчання молодих відьмаків, в тому числі і Геральта. Зараз це місце запустіло, і лише кілька старих вчителів мешкає тут. Ви зможете вдосталь вивчити околиці, так і внутрішній двір замку, адже вам належить відвідати цю школу при проходженні основної частини гри «Відьмак 3». Як потрапити в Каер Морхен і що чекає вас там – про це ви дізнаєтеся з нашого невеликого огляду.


Гра «Відьмак 3»: як потрапити в Каер Морхен. Проходження та рекомендації

Початок подорожі

Доступ у цю цитадель з'явиться після Va faill, Elaine – основної місії гри «Відьмак 3». Як потрапити в Каер Морхен? Перш за все, вам знадобиться виконати квест «Брати по зброї». Це завдання не дуже складне, але доведеться чимало подорожувати по карті, щоб зібрати значне військо. А тільки від цього залежить результат битви з «Дикої полюванням».
Гра «Відьмак 3»: як потрапити в Каер Морхен. Проходження та рекомендації
Починаємо «вербування» однодумців з Скеллиге. Тут можна отримати підтримку від Краху і двох союзників. Дістати Мишовура буде нескладно, достатньо відвідати основний острів та запросити взяти участь його в битві. Щоб отримати підтримку від Керіс, необхідно виконати три завдання і зробити цю дівчину правителькою островів. Сама вона не піде, але замість себе споряджає Хьялмара. Крім того, до цього персонажа приєднається Фолан. Якщо під час проходження квесту «Владика Ундвика» ви врятували життя Віги, то він також приєднається до вашого загону.

Пошук союзників в Новиграде

У цьому місті ви зможете «завербувати» відразу трьох давніх друзів. Насамперед, це Трісс Мерігольд – одна з давніх подруг Геральта, з якою ми знайомі не тільки з пригод в грі «Відьмак 3». Як потрапити в Каер Морхен в компанії цієї чарівниці? Для цього необхідно виконати квест «Питання життя і смерті», а після нього «Зараз або ніколи», і тоді Трісс з радістю погодиться допомогти в битві.
Гра «Відьмак 3»: як потрапити в Каер Морхен. Проходження та рекомендації
Для того щоб отримати Роше в свій загін, потрібно виконати квест від цього персонажа під назвою «Око за Око». Тоді давній знайомий з'явиться на бій у компанії Бьянкі. Наступний персонаж – Золтан Кивай – погодиться вам допомогти після проходження місії «Небезпечна гра». А ось Дийкстру вам не вдасться «завербувати». Але можна виконати квест від цього персонажа і отримати в нагороду трохи золота.


Нильфгаард

Прибувши в Визиму, вирушайте до імператора Емгиру і розкажіть йому про Цири – прийомної дочки Геральта в «Відьмак 3». Як потрапити в Каер Морхен з підкріпленням від цього персонажа? Відповідь – ніяк. Емгир зажадає від Геральта, щоб боєм командував його генерал. А так як відьмак не може на це погодитися, то Нильфгаард не дасть ніякого підкріплення.

Введено

Отримати підтримку в цьому місті можна лише в тому випадку, якщо ви виконали всі квести від Кейри Мец, а також не вбили її і не здали королю Родоводу. У цьому випадку чародійка з радістю погодиться допомогти і вступить у ваш загін союзників. Як потрапити в Каер Морхен в «Відьмак 3» в суспільстві давнього знайомого ельфа Літо? Насамперед необхідно, щоб цей персонаж був живим після проходження попередньої частини гри. Крім того, вам необхідно виконати місію від нього під назвою «Привиди минулого». На цьому збір союзників закінчується, і ми приступаємо до наступної частини гри.

Точка неповернення

Перед тим як потрапити в Каер Морхен у грі «Відьмак 3», Геральту потрібно виконати квест «Острів туманів». Врахуйте, що як тільки ви приступите до виконання цієї місії, всі інші завдання стануть недоступні. Так що краще завершити всі незакінчені справи. Крім того, не зайвою стане розпродаж всяких непотрібних речей. А також вам варто поповнити запас банок, якщо ви їх використовуєте. Це, в принципі, все, що потрібно для того, щоб отримати відповідь на питання гри «Відьмак 3», як потрапити в Каер Морхен.
Гра «Відьмак 3»: як потрапити в Каер Морхен. Проходження та рекомендації

Проходження «Острова туманів»

Пригода продовжиться в човні: вирушайте слідом за вогником, якого ви отримаєте від Аваллакха, при цьому намагайтеся уникати рифів і остерігайтеся нападу гарпій. Побачивши маяк на скелі, спрямуйте свою човен в кам'яну арку. Ваше подорож продовжиться вже на суші, де необхідно буде йти за вогником, який призведе до запертому будинку. Але всередину не так просто потрапити. Краснолюди, запершиеся всередині, занадто налякані, і щоб довести, що зовні цілком безпечно, доведеться побігати по околицях у пошуках трьох товаришів.

На першій мітці, де ви повинні були виявити Ференса, мешкає біс. В бою з ним намагайтеся ухилятися, адже цей монстр б'є сильно і знижує видимість. Для того щоб прогнати чудовисько, використовуйте «Аксій». Біс втече, а ви знайдете труп краснолюда. Другого персонажа ви виявите на скелі, і для того, щоб йому допомогти, доведеться розібратися з водними бабами. Але Іво не виживе, адже він впаде зі скелі. Гаспара ви виявите у напівзруйнованій вежі. Разом з ним повертайтеся до будинку, не забуваючи періодично відбиватися від гарпій і будити персонажа. Після цього вас впустять в будинок, де ви виявите Цири, що лежить без свідомості. Приведіть її до тями, після чого вам стане відомий розповідь про минуле дівчини. Потім Геральт побачить наближення «Дикої полювання». Так як краснолюди втекли на човні, залишиться тільки застосувати магію і переміщуватися з острова для того, щоб продовжити пригода в грі «Відьмак 3».

Проходження. Акт II: Велика битва

Бій за древню цитадель буде проходити в кілька етапів, при цьому постарайтеся кожен з них проходити якомога швидше. В цьому квесті немає потреби вбивати велику кількість супротивників. Головне – це максимально швидке і впевнене просування до мети, а також швидка реакція на події. На кожному чекпойнті вас чекає повне відновлення здоров'я, так що в використанні лікарських зіль особливої потреби немає.
Гра «Відьмак 3»: як потрапити в Каер Морхен. Проходження та рекомендації
Двимеритовие бомби допоможуть пройти ліс перед фортецею. Як тільки перед вами відкриється портал, киньте в нього вибухівку, і він закриється. Якщо боєприпаси закінчаться, то можна застосувати знак «Ірден». Трісс буде надавати підтримку вогнем, але в якийсь момент вона потрапить у пастку, після чого ви продовжите проходження в ролі Цири. Вигубите ворогів на стінах - і чародійка буде в безпеці.

У наступній частині битви, на внутрішньому дворі, гра знову надасть вам можливість битися за Геральта. Поки Трісс буде атакувати, сідайте на коня і швидше вирушайте до замку. Ваше завдання – закрити головні ворота. Зробити це можна за допомогою важеля, який ви знайдете на стіні праворуч. Не забудьте по дорозі до нього знищувати портали – це полегшить проходження. У якийсь момент Ламберту знадобиться ваша допомога, і якщо втрата союзника не входить у ваші плани, то швидко стрибайте до нього зі стіни. Залишається пройти останній етап битви, в якому вам потрібно лише протриматися до того моменту, поки Цири не вижене лицарів Дикої полювання. На цьому квест буде завершений, а ви зможете продовжити свою подорож з гри «Відьмак 3».

Популярі новини
Загрузка...