"Легенди Ейзенвальда": проходження, огляд, коди

472 0 Новини високих технологій

У грі "Легенди Ейзенвальда" проходження є захоплюючим процесом, адже проводить гравця крізь пригодницьку історію часів Середньовіччя. На шляху користувача часто будуть виникати перешкоди у вигляді важких супротивників, головоломок або незнання певних механізмів ігрового процесу. Все це затягує час, необхідний для повного завершення сюжету, який гідний загального уваги.

Опис гри

Щоб зрозуміти, до чого зводиться до гри "Легенди Ейзенвальда" проходження, варто придивитися до стилістики та оформлення. Користувачам належить відновити справедливість у світі, де всім володіють тільки лорди і вельможі. Середньовіччя - суворий час, і саме тоді траплялися великі подвиги, які здійснювали лицарі. За одного з них належить грати користувачеві. Битви проходять у вигляді покрокових дій загону. Наймайте воїнів по всіх куточках світу і проходите квести з різноманітними головоломками. В цьому і полягають принади гри, яка за короткий термін зібрала десятки тисяч людей в співтовариство фанатів.

"Легенди Ейзенвальда": проходження, огляд, коди

Початок історії

У проекті "Легенди Ейзенвальда" проходження починається з того, що головний герой збирає невеликий загін і вирушає в небезпечну пригоду заради слави, почестей і справедливості. Зберіть початковий загін бійців і слідуйте до мудреця. Старий дасть початкові вказівки і квести, які необхідно виконати. По шляху реалізації місій гравці пройдуть короткий навчання в плані управління та інших особливостей геймплея. Сюжет припускає довгі діалоги з різними особистостями, і кого це цікавить, можуть читати і не пропускати написи. Далі пригодницька гра приведе користувачів до Старого цвинтарю. Пройдіть по цій локації аж до корчми, де вам розкажуть інформацію про вежі. Там лежить прихований від людських очей амулет Самаеля. Після цього знайдіть НПР імені Зейлиц і поговоріть з ним про подальших діях. Він скеровує у похід, де першою метою стане фортеця. На цьому перший етап можна вважати закінченим.
"Легенди Ейзенвальда": проходження, огляд, коди

Наступна глава

Тут головне завдання полягає в тому, щоб відшукати добре заховану рибальську бухту, звідки буде починатися шлях до вежі. Заковика в тому, що господар фортеці не дозволить вільно розгулювати по його території, а тому доведеться ховатися. З укриття в грі "Легенди Ейзенвальда" огляд відкривається на територію, і користувач зможе побачити, коли власник цитаделі поїде. Після цього слід захопити майже повністю порожній замок і звідти розпочати наступ на садибу підлеглого лорда Отто Кюстенкаца.

Після поразки чоловік передасть секретний пакет, який потрібно віддати в монастирі Святого Люція. Для цього треба плисти на кораблі, а після в ручному режимі виконати решту шляху. Не забувайте розправитися з бандою сховалися розбійників. Розкажіть ченцям про свою подорож, і вони відправлять вас на полювання за черепом на одне давнє кладовище. Далі будуть дві прості задачі – проблеми з наймачем і Зеоновим батьком. Перемагайте всіх супротивників і крокуйте до лорда Берольту, який відправить героя на наступні квести. Із засідки необхідно вбити бандитів і взяти в полон їхнього ватажка. В цей час Берольт говорить про те, що почалася бійка між баронами. Пригодницька гра змусить вас вирішити їх спори. Якщо цей етап закінчиться, тоді домовтеся з Куртом про зустрічі, а по шляху в таверні випийте вино. Від цього герой впаде без свідомості, і почнеться новий етап.
"Легенди Ейзенвальда": проходження, огляд, коди

Завершення сюжету

Виявляється, що на цьому етапі гри "Легенди Ейзенвальда" проходження підготувало всім неприємний сюрприз. Герой прокинеться і побіжить в замок, але там його вже чекає Берольт, який зрадив свого друга. Тікайте через гори від його загону, адже в бійці зараз немає жодних шансів. По дорозі герою будуть потрапляти різноманітні мінерали, які необхідно збирати. Шлях закінчиться в селі, де на півночі є шахта. Звідти випливає виручити Крота і разом з ним відправитися в палац Адама, вбиваючи по шляху всіх лицарів. Далі потрібно допомогти Хонну біля річки в порятунку його нареченої. Дорогоцінні мінерали подаруйте торговцям, щоб вони доставили до Ерцгленцкому лісі, де в стародавніх руїнах захований артефакт. Після його зустрічі з ченцями нападуть злі духи, і герой впаде без свідомості.
"Легенди Ейзенвальда": проходження, огляд, коди

Хитрощі

Гра "Легенди Ейзенвальда" створена для чесних гравців, адже розробники навіть не передбачали створення чітів в першій частині. Варто зазначити, що деякі з них мають можливість прямого введення. Щоб спростити собі геймплей, можна завантажити додаткові трейнери. Ці утиліти дадуть герою різноманітні сильні здібності, вміння і досвід для прокачування. Якщо ж користувач не бажає використовувати додатки для сильного спрощення проходження, тоді досить просто запастися з його допомогою грошима. Встановлюються утиліти простим распаковиванием файли в кореневу папку клієнта. Варто також згадати про те, що якщо робити всі дії по черзі, то необхідності в нечесній грі виникнути не повинно.


"Легенди Ейзенвальда": проходження, огляд, коди

Команди

В деяких версіях і доповнення гри "Легенди Ейзенвальда" коди все ж присутні. Для їх виявлення варто натиснути клавішу тильда" і викликати консоль. Командою help викликається повний список допустимих регулювань параметрів. Найпопулярнішими серед користувачів є два чита – addexp X і addgold X. Замість хрестика гравець просто вказує числову характеристику. У першому випадку додасться досвід герою, а в другому - золото. Коди часто псують враження від проходження, тому краще спочатку спробувати свої сили самостійно. Якщо ж виникають непереборні труднощі, тоді варто скористатися допомогою.

Популярі новини
Загрузка...