Як потрапити на Самотню Скелю в "Відьмака-3" для пошуку обладунків

262 0 Новини високих технологій

У більшості користувачів виникає питання в грі «Відьмак-3», як потрапити на Самотню скелю. Саме на цій локації Погоди знаходиться одна з частин набору екіпіровки школи Грифона. Будь-якому гравцеві, який бажає зібрати обладунки зі зброєю, доведеться шукати спосіб потрапляння на дану територію. У статті описаний найпростіший метод, а також все, що пов'язано зі збором речей.

Складності

Щоб дізнатися, як потрапити на Самотню скелю в "Відьмака-3"; необхідно досліджувати територію навколо неї. Знаходиться локація Погоди, куди користувач потрапляє вже на 4-му рівні. Займатися відразу збором екіпіровки не рекомендується, так як в деяких місцях чекають сильні вороги. Коли гравець наблизиться до потрібної локації, то виявить піднятий міст, який не дозволить піднятися у фортецю. Кидати збір речей на цьому етапі не варто, адже умілі гравці знайшли другий спосіб проникнення у високу вежу на прямовисній скелі.


Як потрапити на Самотню Скелю в "Відьмака-3" для пошуку обладунків

Тунель і монстр

Якщо ви не знаєте, як потрапити на Самотню скелю в "Відьмака-3", тоді стрибайте у воду, яка оточує локацію. Вплав дістаньтеся до каменю сили, який знаходиться на дні. Біля нього виявиться прохід, що призведе користувача прямо на вершину потрібної локації. Тут чекає черговий сюрприз у вигляді Виверны чотирнадцятого рівня. Монстр з легкістю припинить полювання за екіпіруванням невмілого бійця. Краще заздалегідь запастися зіллям, створити кілька бомб і приготуватися до бою. Щоб відчувати себе найбільш комфортно, краще приступати до зачистці локації на 11-15 ступенях розвитку персонажа. Якщо складність проходження не вище середньої, то вже з сьомого рівня можна починати збір екіпіровки. Деякі користувачі повідомляють, що вбивали монстра відразу після проходження локації Білий Сад, звідки шлях привів у Wehlen. Якщо гравець впевнений у своїх силах, то може спробувати це зробити, але попередньо краще створити точку збереження ще на суші.


Як потрапити на Самотню Скелю в "Відьмака-3" для пошуку обладунків

Опис обладунків та їх пошуки

Багато користувачів шукають шлях, як потрапити на Самотню скелю в "Відьмака-3" з-за свого методу прокачування. Вони хочуть створити персонажа, який у бою буде спиратися на силу застосування знаків. Середні обладунки школи Грифона зосереджені саме на цьому напрямку. В локації з вежею на скелі знаходиться тільки Срібний меч. Якщо його відшукати, то запуститься початок цілого завдання «Полювання за скарбами», яке передбачає знаходження шести інших частин обладунків. Сталевий меч знаходиться в лісі, на північ від дерева з повішеними людьми. Там гравця чекають гарпії сьомого рівня зі своїм гніздом. Його необхідно знищити в руїнах Хиндхольд, тоді з даху можна буде побачити приховану двері. Всередині приміщення за нею буде тіло мертвого солдата з кресленням зброї. Після вирішення труднощів з тим, як потрапити в замок на Самотній скелі в "Відьмака-3", можете сміливо вирушати за сталевим мечем. У темному приміщенні скористайтесь особливим зором, щоб не упустити потрібний предмет.
Як потрапити на Самотню Скелю в "Відьмака-3" для пошуку обладунків

Інші частини

Труднощі з тим, як в "Відьмака-3" потрапити Погоди на Самотню скелю, не єдині на шляху отримання екіпіровки. Щоб знайти інші частини, необхідно пробратися в печеру під назвою Грот мисливців на драконів. Щоб було легше зорієнтуватися на місцевості по дорозі в це місце, зупиніться в селі Донваррен. Звідти шлях лежить через ліс з безліччю різноманітних монстрів. В печері першими противниками стануть примари, перепони на шляху розчищайте з допомогою знака Аард. Фінальним босом буде вампір одинадцятого рівня, який дуже чутливий до магії Ирдена. Після накладення знака битися з ним буде набагато простіше. Скриня з кресленнями знаходиться на верхньому ярусі, але на цьому пошуки обладунків не закінчуються. Ближче до 14 рівнем вся екіпіровка буде сильно застарілої. Доведеться шукати поліпшення в певних місцях, де чекають нові битви і пригоди!

Популярі новини
Загрузка...