Золота руда в «Скайримі»: опис, місцезнаходження. Квест «Ювелір»

369 0 Новини високих технологій

Під час своїх подорожей Довакин нерідко зустрічає різноманітні рудні жили. Якщо в інвентарі знайдеться кірка, йому вдасться не тільки добути трохи руди, але і отримати коштовності. Сьогодні пропонуємо поговорити про такому ресурсі в грі «Скайрим», як золота руда. Ми розповімо, для чого її можна використовувати і де знайти. Поговоримо і про проходження квесту «Ювелір», який пов'язаний з видобутком золота.

Застосування

Без золотої руди не обійтися, якщо гравець вирішив виплавити золоті злитки. Зробити це можна в плавильне ковалі. Для створення одного золотого зливка знадобиться два шматки руди. Отриманий предмет можна використовувати для виготовлення дорогоцінних прикрас, які, в свою чергу, можна торговцям продавати або використовувати для зачарования.


Де знайти золоту руду в «Скайримі»?

Як і інші ресурси, золоту руду можна придбати у ковалів і торговців. Крім того, рудні жили зустрічаються в шахтах, печерах і навіть на відкритій місцевості. Рекомендуємо відвідати такі локації:
 • шахта Колскеггр – в цьому місці можна знайти 16 жив;
 • шахта Втрачений Шанс – тут протагоніста чекає три жили.
 • Золота руда в «Скайримі»: опис, місцезнаходження. Квест «Ювелір»
  По одній жилі золотої руди можна знайти в Гробниці Исграмора (вона розташована біля Стіни Слів), у Гроті Потопельника, Мшистой печері, на острові, який знаходиться на захід від грота Зламане Весло. На арені локації під назвою Притулку Втрачений Ніж можна також знайти одну жилу. Золота руда в «Скайримі» знаходиться за воротами Вайтрана – біля східної стіни. Якщо Довакин подорожує між шахтою Чистих джерел і табором Тихих Лун, йому слід піднятися на височину – тут він зможе знайти ще одну жилу. По одній золотій жилі розташоване в Саартале (знайти ресурс можна у другій печері) і в локації Нора Зелений Струмок (гравцеві слід пройти на березі маленького водоймища на південно-сході від гаї).


  Корисна інформація

  Жили, які були вироблені, відновляться. Для цього потрібно просто почекати один ігровий місяць. Довакин, який знайомий з заклинаннями, може отримати золоту руду з срібною. Для цього йому знадобиться заклинання «Трансмутація». Тому «Трансмутації» можна придбати у торговців, знайти в Ансилвунде або Таборі Чистих Джерел.

  Квест «Ювелір»

  Без золотої руди не обійтися гравцям, які вирішили пройти квест «Ювелір». Для того щоб почати його, Довакину слід відправитися в Рифтен.
  Золота руда в «Скайримі»: опис, місцезнаходження. Квест «Ювелір»
  На місцевому ринку можна поспілкуватися з аргонианином Мадези, який поскаржиться на те, що добувати матеріали для створення чудових ювелірних прикрас стає все складніше. І, звичайно, попросить співрозмовника роздобути бездоганні сапфіри, бивень мамонта і золоту руду. Після того, як усі матеріали будуть знайдені, гравець повинен повернутися до Мадези. Найімовірніше, він знову буде на ринку або в Нічліжці Хельги. Залишається лише поговорити з ювеліром, віддати йому здобуті предмети і отримати нагороду – золото і прикраса.

  Популярі новини
  Загрузка...