"Скайрим" - кінцівка гри. Як закінчився "Скайрим"

280 0 Новини високих технологій

Кожна гра цікава не тільки самим процесом проходження, прокачуванням героя і квестами, але і кінцівкою. «Скайрим» багатьом здавався багатообіцяючим проектом. Частичнр він виправдав очікування фанатів. Але ось фінал чимось особливим не запам'ятався, а гравцям довелося встановлювати моди, щоб була можливість продовжити задоволення від проходження.

Про гру

The Elder Scrolls V: Skyrim - популярна гра, яка вийшла в 2011 році. Гравцям доступний відкритий світ, по якому можна вільно подорожувати. В цьому і головна перевага проекту. Багатьом не так важлива кінцівка «Скайріма», як сам процес проходження. Гра переносить геймера на вигадану локацію Скайрим, яка знаходиться на материку Тамріель. З подій попередньої частини проекту пройшло вже 200 років. Тому нова частина лише умовно вважається продовженням попередньої.


Історія оповідає про те, що в Скайриме оселився дракон Алдуин. Його повинен зупинити протагоніст, інакше істота закличе на материк своїх побратимів.
"Скайрим" - кінцівка гри. Як закінчився "Скайрим"

Кінцівки

Оскільки багато проходять ігри заради сюжету і фіналу, то їх хвилювало, скільки в Skyrim кінцівок. Якщо говорити про основний квесті, то тут мова йде тільки про одному закінчення. Зате модів до гри величезна кількість, тому умовно можна було б забезпечити собі більше 100 фіналів. Але всі вони не будуть мати відношення до оригінальній грі. Також у проекту є офіційні DLC зі своєю історією і кінцівками. «Скайрим» має доповнення Dawnguard, Hearthfire і Dragonborn. У першому випадку геймер зможе себе реалізувати у вампірському клані Волкихар, отримає нову зброю, обладунки, броню, локації і т. д.


У Hearthfire немає кінцівки. Тут гравець купує земельну ділянку, будує свій будинок і займається господарством. Також є можливість усиновити дитину. Доповнення Dragonborn продовжує історію першого Драконорожденного. Гравцеві належить згадати Мирака, літати на драконах, битися з допомогою павуків і служити Море.

Статистика

Після виходу гри була зібрана статистика про те, як просувається проходження. Вирішено було проаналізувати активність гравців, які придбали гру у Steam. В результаті вдалося зробити висновки і щодо того, хто добрався до кінцівки гри «Скайрим».
"Скайрим" - кінцівка гри. Як закінчився "Скайрим"
Виявилося, що за місяць лише 15% гравців дійшли до фінального випробування. З них лише третина геймерів поліпшили протагоніста до 50 рівня. Вдалося зібрати інформацію про те, що були і ті, хто навіть з першої фортеці не вийшов. Причому важко визначити, з якої причини це сталося, можливо, гравець просто закинув «Скайрим», а може бути, вирішив ретельно досліджувати світ. Гравці також, не поспішаючи, вбивали першого дракона, повільно виносили камінь-карту, не поспішали з прокачуванням до 10 рівня. Деякі не здолали монастир, а майже 40% закинули споруду своєї нерухомості. З моменту виходу гри пройшло багато років, і вже сміливо можна сказати, що таке розмірене проходження було викликано тим, що деякі гравці насолоджувалися ігровим процесом. Більшість не поспішало дізнаватися фінал історії, а кинуло всі сили на вивчення ігрового світу і геймплей з модами. І навіть зараз ті, хто хоче пройти гру повторно або вперше, все одно відкладають момент, коли дізнаються, як закінчився «Скайрим».

Проходження: історія

Історія починається через 200 років з моменту подій у «Обливионе». Війну вдалося вирішити підписання мирного договору. Але населення Скайріма залишилося незадоволеним умовами, які були прописані в документі. Багато вийшли на вулиці, щоб влаштувати заколот. Якийсь Ульфрик Буревісник вирішив згорнути уряд і організувати своє співтовариство під назвою Брати Бурі. Він хотів повернути незалежність свого поселення. Подібні дії призвели до громадянської війни, в ході якої був убитий король Скайріма. Так відбулося пророцтво Древніх сувоїв. Стало ясно, що попереду повернення драконів і Алдуина, який приведе за собою кінець світу.
"Скайрим" - кінцівка гри. Як закінчився "Скайрим"

Шлях до фіналу

Протагоніст виявляється бранцем, який незабаром має померти за те, що перетнув кордон міста. Але на страту прилітає змій, який дозволяє головному героєві бігти. Гра розповідає геймеру про те, що протагоніст виявляється Драконорожденным, який може використовувати душі драконів і забирати їх крик. Довакин дізнається, що громадянська війна в Скайриме - остання подія в пророцтві. Героєві належить виконати ряд квестів, щоб позбавити землі від тирана.

Список місій

Розробники поділили основний квест на 3 акта. У першому належить виконати 6 завдань. В цьому акті геймер зможе ближче познайомитися з історією протагоніста і геймплеєм. У другій частині проходження 7 місій. Завдяки їм можна краще дізнатися історію Алдуина і прокачати персонажа до високого рівня.
"Скайрим" - кінцівка гри. Як закінчився "Скайрим"
Третій акт - фінальний. Він розділений на 6 завдань. Гравцеві треба буде ловити драконів і збирати їх крики, покращувати зброю і броню. Також доведеться сісти за стіл переговорів і зблизитися з Алдуином.

Фінальний квест

Останнє завдання - «Драконоборец». Воно призведе до кінцівці «Висування». По суті воно складається з двох дій: розвіяти туман і здолати Алдуина. Щоб успішно завершити це завдання, герою потрібно вийти із Зали доблесті і відшукати воїнів, які погодилися б допомогти в боротьбі з драконом.
"Скайрим" - кінцівка гри. Як закінчився "Скайрим"
Далі потрібно буде об'єднати крики «Чисте небо», щоб впоратися з туманом, який може перешкодити в битві. Але варто пам'ятати, що Алудин відновлює туман самостійно, тому процедуру доведеться повторити тричі. Коли прозвучить третій крик, дракон кинутися на героїв. Оскільки Алудин в небесах, доведеться його спустити на землю з допомогою «Драконобоя». Після потрібно негайно атакувати усім, що тільки є. Саме тому важливо під час проходження всіх завдань покращувати рівень героя, його зброю і броню. Ті, хто зголосився допомогти Довакину, відвернуть на себе увагу в той час, як протагоніст буде завдавати багато шкоди.

Після фіналу

Після проходження основного квесту гравцеві будуть доступні всі завдання на ігровий локації. Після смерті Алдуина дракони все одно будуть зустрічатися на шляху протагоніста, тому можна буде збирати їх душі і матеріали для спорядження. А ось душу антагоніста забрати герою не вийде.

По закінченню бою гравець може рухатися далі, допомагаючи все на своєму шляху. Спочатку потрібно буде поговорити з Тсуном. Той подарує новий крик і відправиться в світ смертних. Довакин побачить збори драконів і зможе розповісти Арнгейру про битву з Алдуином. Але той повідомить, що антагоніст не був повністю переможений, і може повернутися в будь-який момент.
"Скайрим" - кінцівка гри. Як закінчився "Скайрим"

Особливості

Під час проходження гри важливо пам'ятати про ковальській справі «Скайриме». Цей навик допомагає створювати і покращувати предмети екіпіровки. Якщо здатність високого рівня, значить герой зможе створити смертоносну зброю, а бій не тільки з звичайними драконами, але і з головним буде простим. Зазвичай, ковальська справа в «Скайриме» використовують воїни, хоча будь-який інший персонаж може його вивчити. Щоб підняти рівень цього навику, потрібно звернути увагу на Камені Воїна і Коханця. Якщо у героя є здатність «Древні знання», у нього на 15% буде прискорено даний скілл. Багато гравців також радять до моменту завершення гри виконати завдання «Осколки колишньої слави», щоб здолати антагоніста за допомогою Бритви Мерунеса Дагона.

Популярі новини
Загрузка...