Новини високих технологій
» » Кому віддати "Зірку Азури" в "Скайриме" - опис квесту та поради

Кому віддати "Зірку Азури" в "Скайриме" - опис квесту та поради

3-06-2018, 23:35
473
Сьогодні ми з'ясуємо, кому віддати "Зірку Азури" в "Скайриме". Це питання виникає у багатьох гравців. Справа все в тому, що гра The Elder Scrolls V являє собою відкритий віртуальний світ. Тут багато що залежить від дії головного персонажа. І тому хочеться знати, як впливає на ігровий процес виконання тих чи інших завдань. Насправді, "Зірку Азури" можна віддати одному з декількох Ніпів. Розглянемо всі можливі варіанти розвитку подій.

Опис завдання

Кому віддати "Зірку Азури" в "Скайриме"? Справа все в тому, що однозначної відповіді на це питання немає. Все залежить від особистих переваг гравця. Варто звернути увагу на те, що згаданий тим може бути знайдений і одержано в ході виконання завдання "Чорна зірка". В якості нагороди гравцеві видадуть унікальний камінь душ. Який саме? Це безпосередньо залежить від того, кому Довакин вирішив вручити "Зірку".


За виконання зазначеного квесту можна отримати: Black Star; Azura's Star.

"Чорний" і тим

Тепер поговоримо про те, що собою являє кожен камінь душ. Чорна зірка - це унікальний предмет. Він може бути отриманий як винагорода за виконання раніше зазначеного завдання. "Чорний" і тим еквівалентний чорного каменю душ. Він може використовуватися багаторазово. Дозволяє ловити чорні душі.

"Звичайна" зірка

Кому віддати "Зірку Азури" в "Скайриме"? Відповідь на це питання буде залежати від особистих уподобань гравця. Трохи пізніше з'ясуємо можливі варіанти розвитку подій.
За виконання зазначеного раніше завдання Довакин може отримати звичайну "Зірку Азури". Він являє собою артефакт даэров. У "Скайриме" тим використовується для лову білих душ. Може активуватися багаторазово.


Більше ніяких відмінностей від свого "чорного" побратима предмет не має. Тому остаточне рішення щодо отримання нагороди за завдання Black Star приймається кожною людиною самостійно.

Виконання квесту

Замислюючись над тим, кому віднести "Зірку Азури", користувачі нерідко шукають проходження завдання Black Star. Саме після нього Довакину дадуть той чи інший даэдрический артефакт для ловлі душ. Взяти завдання можна: підслухавши розповідь про статуї Азури; виявивши статую самостійно; поговоривши з темним ельфом. Після проходження цього завдання видається приблизно таким чином: Підійти до статуї і поговорити зі жрицею. Сходити в "Замерзлий вогнище" в Винтерхолде і поговорити з Неласаром. Переконати, або залякати співрозмовника, щоб він розповів Довакину про "Зірку". Пройти підземелля "Глибини Илиналты". Тут гравцеві належить битися з некромантами. Взяти зі скелета Варена зламану зірку. Саме після цього саме час задуматися, кому віддати "Зірку Азури" в "Скайриме". Які можливі способи завершення завдання?

Арания Иенит

Перший варіант - це візит до жриці Иенит. Їй можна віддати отриманий тим, і після підсумкового битви Довакину вручать "звичайну" зірку. Як ми вже говорили, відповідний предмет використовується для лову білих душ. Але це тільки один з декількох розкладів.

Маг в таверні

Кому віднести "Зірку Азури"? Цей предмет можна принести раніше запуганному Неласару, магу, який чекає Довакина в Винтерхолде. Саме він вказав на місце розташування зламаною зірки. Якщо вибрати такий варіант, після закінчення квесту Black Star гравцеві дадуть унікальний камінь душ з відповідною назвою. "Чорна Азура" майже нічим не відрізняється від свого звичайного побратима. Різниця полягає у зовнішньому вигляді предмета. Крім того, чорна зірка використовується для лову вищих чорних душ.

Підсумки

З усього вищесказаного випливає, що немає ніякої принципової різниці в тому, кому відносити зламану зірку. В кінцевому підсумку Довакину все одно дадуть унікальний даэдрический артефакт для ловлі душ. Тепер зрозуміло, кому віддати "Зірку Азури" в "Скайриме". Остаточне рішення кожен гравець приймає самостійно. Відтепер ясно, як відповідний дії буде впливати на підсумкову винагороду за квест.
Цікаво по темі
"Скайрим": Аванчнзел і інші побічні завдання
"Скайрим": Аванчнзел і інші побічні завдання
Розповідаємо про проходження одного цікавого побічної завдання з гри Skyrim. В цьому квесті гравці повинні спуститися в справжні двемерские руїни
Чорна зірка Skyrim: проходження квесту
Чорна зірка Skyrim: проходження квесту
Під час пошуку нових пригод можна наткнутися на квест під назвою "Чорна зірка". Квест досить цікавий і врешті можна отримати дуже хороші речі,
Як знайти і використовувати Зірку Азуры в Skyrim
Як знайти і використовувати Зірку Азуры в Skyrim
Один з найбільш цінних артефактів в грі Skyrim – Зірка Азури. Цей магічний предмет, по суті, є нескінченним каменем душ, який не зникає після
Лютня Фінна в "Скайриме": опис, отримання, застосування
Лютня Фінна в "Скайриме": опис, отримання, застосування
"Скайрим" - гра, що завоювала тисячі позитивних оцінок сучасних геймерів. Тут повно квестів, предметів і можливостей. У даній статті буде розказано
Солов'їна цибуля в "Скайриме" - опис та отримання
Солов'їна цибуля в "Скайриме" - опис та отримання
"Скайрим" - гра, в якій персонажі можуть створювати, знаходити і отримувати зброю і амуніцію в нагороду. Де шукати солов'їна цибуля? Наскільки це
Солов'їна цибуля в "Скайриме": де знайти, як отримати
Солов'їна цибуля в "Скайриме": де знайти, як отримати
"Скайрим" - гра, яка завоювала масу позитивних оцінок критиків і гравців. У ній повно завдань, речей і амуніції. У даній статті буде розказано про