Проходження "Скайрим". Партурнакс

559 0 Новини високих технологій

Дракони небезпечні і ворожі істоти, з якими вам доведеться не один раз вступити в сутичку в грі «Скайрим». Партурнакс – виключення з правил. Цей дракон дружелюбний і допомагає головному героєві в його нелегкій боротьбі з Алдуином. Тому квест на вбивство Партурнакса викликає у більшості гравців внутрішнє відторгнення. Адже так важко знищити того, кого вважаєш своїм другом і союзником. У цьому невеликому гайде ми поділимося секретами проходження цієї місії і розповімо про те, як залишити дракона в живих без яких-небудь неприємних наслідків.


Проходження "Скайрим". Партурнакс

Опис квесту

Зустрітися з цим персонажем вам доведеться під час проходження основної сюжетної лінії гри «Скайрим». Партурнакс – наставник Седобородых, і головному героєві до деяких пір буде невтямки, що він є драконом. Ця істота дуже миролюбно, і допомагає Довакину у розкритті таємниць і пошуках Алдуина, а також бере безпосередню участь у фінальній битві з Пожирачем світу. Крім того, Партурнакс дає можливість головному герою вивчити нові крики і поліпшити вже відомі слова сили. Тому персонаж сприймається більшістю гравців як союзник.
Проходження "Скайрим". Партурнакс
В ході виконання квесту «Занепалий», - завдання основної сюжетної лінії «Скайрим», - Партурнакс повинен бути знищений. На цьому наполягають Дельфіна і Есберн. І якщо ви хочете, щоб фракція Клинків залишалася до вас доброзичливою, то доведеться виконати це завдання. Але в той же час, якщо ви вирішите при проходженні гри "Скайрим" вбити Партурнакса, то втратите всі зв'язки з Седобородыми. І як би ви вчинили, це завдання негативно впливає на подальші події. Тому перш ніж вирішити, чи залишити персонажа в живих або позбавитися від нього, слід зважити всі "за" і "проти" і тільки потім продовжити проходження гри "Скайрим".


Партурнакс убитий

Якщо ви зважитеся виконати квест і знищити цього персонажа, то в подальшому вас чекає такий розвиток подій:
 • Седобородые стануть недружніми, і не будуть розповідати головному героєві про місцезнаходження Стін Слів.
 • Ви не зможете отримати бонуси до криків від медитації з Партурнаксом.
 • Седобородые відмовляться від участі в переговорах, і щоб завершити основну сюжетну лінію, доведеться виконати квести по громадянській війні.
 • Клинки стануть союзниками, і ви зможете приводити новобранців до Дельфіні.
 • Есберн знову буде купувати у головного героя драконячу кістку і луску і створювати зілля, покращує захист від пошкоджень.
 • Проходження "Скайрим". Партурнакс

  Залишити Партурнакса в живих

  Якщо ви вирішите не виконувати завдання, то надалі вас чекають такі події:
 • Седобородые залишаться дружніми і будуть повідомляти Довакину про місцезнаходження Стін Слів.
 • Вам буде доступна медитація з Партурнаксом, в ході якої ви зможете покращувати свої Крики.
 • Седобородые погодяться на участь у мирних переговорах, і ви зможете зібрати всіх учасників конфлікту у Високому Хротгаре.
 • Гільдія Клинків стане недружелюбним, і ви не зможете призводити до Дельфіні новобранців.
 • Есберн відмовиться варити зілля і купувати у героя драконячу кістку і луску.
 • При зустрічі адепти фракції Клинків будуть нападати на головного героя.
 • Обидва ці рішення мають негативні наслідки, і вам вибирати, як ви хочете продовжити свою подорож по світу гри «Скайрим».
  Проходження "Скайрим". Партурнакс

  Мод на Партурнакса

  Якщо вас не влаштовує будь-який варіант подій, пропонований в офіційній версії гри, і бажаєте, щоб на вашому героєві залишалися дружніми і Клинки, і Седобородые, то у вас є два шляхи вирішення цієї проблеми. У першому випадку ви можете скористатися спеціальним читом. Для цього введіть в консолі таку комбінацію: setstage MQPaarthurnax 100. Тепер Партурнакс залишиться в живих, а Клинки і Седобородые продовжать співпрацювати з головним героєм. Більшість геймерів воліють не використовувати чіт-коди в грі «Скайрим». «Дилема Партурнакса» в цьому випадку стане відмінною альтернативою. Цей мод дозволить вам залишити дракона в живих і зберегти дружні відносини з Клинками. Для цього доведеться умовити Эсберна і Дельфіну змінити своє рішення і переконати їх у тому, що Партурнакс безпечний. Можливо, ці персонажі не відразу погодяться з вашим рішенням, особливо якщо у героя слабо прокачаний навичка «Красномовство». Але поліпшує зілля допоможе вам переконати Дельфіна в тому, що ви маєте рацію. Після цього можна продовжувати свою пригоду і отримувати бонуси від медитацій з драконом, призводити до Клинкам новобранців і дізнаватися про розташування нових Стін Слів від Седобородых.

  Популярі новини
  Загрузка...