Солов'їна цибуля в "Скайриме": де знайти, як отримати

318 0 Новини високих технологій

Сьогодні нас буде цікавити предмет під назвою " солов'їний цибулю. Що це таке? Для чого він потрібен? Де відшукати його в грі "Скайрим"? Відповіді на все це і не тільки обов'язково будуть представлені нижче. Насправді все простіше, ніж здається. І якщо постаратися, користувач зможе без особливих зусиль справиться з поставленим завданням.

Опис

Солов'їна цибуля - вид зброї у "Скайриме", своєрідний унікальний артефакт. З вигляду він схожий на звичайний лук. У "Скайриме" даний об'єкт являє собою унікальне рівневе зброю. Його параметри будуть залежати від ступеня розвитку персонажа. Цибуля володіє такими характеристиками:
 • шкоди - 12-19;
 • вартість - 430-3700 монет;
 • вага - 9-18.
 • Додаткові чари будуть такими:
  Солов'їна цибуля в "Скайриме": де знайти, як отримати
  Щоб поліпшити цей тим, гравцеві буде потрібно ебонітовий злиток.

  Як отримати

  Де знайти солов'їна цибулю в "Скайриме"? У грі його можна отримати за проходження ланцюжка Гільдії злодіїв. Як тільки лінія буде завершена, гравцеві видадуть відповідний тим з тими чи іншими параметрами.


  Відшукати солов'їна цибулю в ігровому світі не можна. Для того щоб отримати зброю з максимальними характеристиками, гравцеві належить завершити ланцюжок Гільдії злодіїв після 46 рівня. Тоді у цибулі шкоди виявиться, як у даэдрического.

  Отримання через консоль

  При бажанні гравець може видати себе в "Скайриме" солов'їний цибулю. Для цього йому знадобиться ігрова консоль. Перевагою цього прийому є те, що персонажу немає необхідності піднімати рівень. Він може одразу отримати цибулю з максимальними характеристиками. Інструкція з видачі итема має наступний вигляд:
 • Запустити "Скайрим" і відкрити потрібну збереження.
 • Під час гри натиснути на "~".
 • Набрати в консолі player.additem.
 • Вказати ID цибулі з бажаними параметрами. Їх можна побачити на скріні вище.
 • Клацнути по кнопці "Enter".
 • Після виконаних дій в сумці гравця з'явиться солов'їна цибулю з "замовленими" властивостями. Нічого важкого або незрозумілого в цьому немає.
  Солов'їна цибуля в "Скайриме": де знайти, як отримати

  Важливі факти

  Варто звернути увагу на те, що солов'їна цибулю в "Скайриме" можна отримати тільки після проходження лінійки квестів Гільдії злодіїв. Видається він після виконання завдання під назвою "Засліплення". Калерія видасть гравцеві досліджуваний тим і відправить виконувати ланцюжок завдань далі. Якщо стріляти з солов'їного цибулі, персонаж буде демаскирован навіть при наявності добре прокачаної навички "Скритність". Щоб покращувати зброю, гравцеві необхідно обзавестися навиком "Коваль-чарівник", прокачати ковальська справа до 60 рівня і підготувати 1 ебонітовий злиток.

  Популярі новини
  Загрузка...