Новини високих технологій
» » Солов'їна цибуля в "Скайриме" - опис та отримання

Солов'їна цибуля в "Скайриме" - опис та отримання

17-05-2018, 20:57
573
"Скайрим" - гра з чудовим відкритим світом. Тут гравцеві належить виконувати завдання, красти, допомагати, винаходити, розвиватися і, звичайно ж, битися з супротивниками. Для останньої мети в The Elder Scrolls V передбачені різноманітні обладунки. Зброя теж можна підібрати за смаком. Наприклад, деяких гравців цікавить солов'їна цибулю. У "Скайриме" цей предмет неможливо створити самостійно. Тому доведеться розібратися, чи варто шукати відповідне зброю. Чим воно відрізняється від звичайного лука? Як його отримати?

Опис і характеристики

Солов'їна цибулю в "Скайриме" - зброя далекого бою. Унікальний цибулю, який має зачарование. Магія, накладена на зброю, буде залежати від рівня прокачування персонажа. Солов'їна цибулю б'є холодом і електрикою. Тим можна поліпшити за допомогою ебонітових злитків.


За замовчуванням зброю володіє наступними параметрами: вартість - 420-3700 монет; вага - 9-18; збитків - від 12 до 19 одиниць. Солов'їна цибулю додатково уповільнює противника на 3 секунди на 50 %. Дане зачарование не залежить від рівня прокачування Довакина. По силі цибуля може зрівнятися з даэдрическим. Саме тому досліджуваний тим краще отримувати після 46 рівня - тоді зброя наділяється максимальними параметрами. Нижче можна побачити, як залежать чари цибулі від рівня гравця.

Що потрібно для поліпшення

Кілька слів про те, як поліпшити солов'їна цибулю. Зробити це не так просто, як здається. Гравцеві потрібно підготувати: ебонітовий злиток; навичка "Коваль-чарівник"; вміння "Ковальська справа" не нижче 60 рівня. В іншому випадку поліпшення буде неможливим. Прокачуванням ковальської справи доведеться зайнятися заздалегідь. Це довгий процес, на який витрачають чимало сил і ресурсів.


Про отримання

Як можна отримати солов'їна цибулю в "Скайриме"? Для цього потрібно пройти завдання "Засліплення". Воно видається в Гільдії злодіїв. Гравцеві належить відправитися в Ирктанд, руїни двемеров. Тут Довакина вже чекають Карелія і Бриньольф. Персонажеві треба запобігти крадіжці артефакту "Око фуллмера, проведеного" і зупинити злодія Фрея. Додатково доведеться захищати Бриньольфа - він не повинен померти під час виконання завдання. Як тільки Фрей буде переможений, печера наповниться водою. Персонажі виберуться з неї і Карелія віддасть солов'їна цибулю Довакину. Після цього можна продовжити лінійку квестів Гільдії злодіїв. Важливо: під час проходження квесту можуть виникнути проблеми з противниками. Щоб Довакина не вбили, рекомендується скористатися консольною командою TGM. Вона робить гравця безсмертним.

Чіти для гри

Іноді гравці викидають або продають солов'їна цибулю в "Скайриме". ID відповідної зброї допоможе відновити його за допомогою ігрової консолі. Це не чесний, але дієвий прийом. Він дозволяє отримувати будь-які ігрові предмети. Код солов'їного лука в "Скайриме" - player.additem, ID-предмета, кількість во_луков. Ідентифікатор зброї залежить від параметрів цибулі і від рівня персонажа. Нижче представлена таблиця, яка допоможе дізнатися ID вивченої амуніції.
Солов'їна цибулю в "Скайриме" є унікальним предметом. Він допоможе впоратися з сильними супротивниками. Для успішного використання зброї доведеться отримати навик "Стрільба з лука".
Цікаво по темі
Солов'їна клинок в "Скайриме": характеристики, отримання, поліпшення
Солов'їна клинок в "Скайриме": характеристики, отримання, поліпшення
Зброя і обладунки - вірні союзники будь-якого персонажа в The Elder Scrolls. На просторах "Скайріма" гравець може відшукати солов'їна клинок. Що це?
Кірка в "Скайриме": опис, знаходження, поради по використанню
Кірка в "Скайриме": опис, знаходження, поради по використанню
"Скайрим" - культова гра з відкритим світом. У ній повно різних можливостей і цікавих предметів. Наприклад, кирка. Що це за об'єкт? Навіщо він
Солов'їна цибуля в "Скайриме": де знайти, як отримати
Солов'їна цибуля в "Скайриме": де знайти, як отримати
"Скайрим" - гра, яка завоювала масу позитивних оцінок критиків і гравців. У ній повно завдань, речей і амуніції. У даній статті буде розказано про
Цибуля Витяжки в грі "Скайрим": опис, характеристики, отримання
Цибуля Витяжки в грі "Скайрим": опис, характеристики, отримання
Цибуля Витяжки - зброю, яке можна зустріти на просторах гри "Скайрим". У даній статті буде розказано про це итеме.
Броня Гільдії злодіїв в "Скайриме": опис, крафт, отримання
Броня Гільдії злодіїв в "Скайриме": опис, крафт, отримання
Skyrim - назва 5 частини популярної лінійки серії ігор The Elder Scrolls. Тут можна знайти масу предметів і амуніції. У даній статті буде розказано
Цибуля Зефір в «Скайриме»: опис та особливості. Де знайти унікальне зброю?
Цибуля Зефір в «Скайриме»: опис та особливості. Де знайти унікальне зброю?
Яке тільки зброя не знаходить Довакин: Бритва Мерунеса, Посох Холдира, Сокира Палких Душ, Сокира Скорботи, Солов'їна клинок Однак для того щоб добути