«Скайрим: Храм Небесної Гавані». Проходження локації, поради та рекомендації

529 0 Новини високих технологій

У цьому гайде вас чекає опис невеликого квесту основної сюжетної лінії гри «Скайрим: Храм Небесної Гавані». Крім того, локація часто називається «Стіною Алдуина». Тут ми розповімо про те, де брати завдання, а також відкриємо всі секрети проходження цієї місії.

«Скайрим: Храм Небесної Гавані». Проходження локації, поради та рекомендації

«Скайрим: Храм Небесної Гавані». Проходження квесту

Для того щоб взяти це завдання, вам необхідно вирушити в таверну «Сплячий велетень» після прибуття Есберна в Ривервуд. Там вас чекає бесіда з Дельфиной. З розмови стане зрозуміло, що Довакину необхідно відшукати Стіну Алдуина, яка захована в локації гри «Скайрим: Храм Небесної Гавані». Відправитися до цього місця ви можете як в поодинці, так і в компанії Дельфіни і Есберна. Вибирайте самі.


Картспайр

Цей табір ізгоїв стане відправною точкою в пошуку необхідної локації гри «Скайрим». «Храм Небесної Гавані» зустріне вас недружелюбно. Адже це місце кишить Ізгоями, які будуть атакувати Довакина, як тільки помітять. Крім того, вашому героєві необхідно буде відобразити і напад дракона. Після того як зачистити місцевість, проходьте всередину локації, де вас чекає невелика група супротивників, а також загадка з трьома обертовими колонами.
«Скайрим: Храм Небесної Гавані». Проходження локації, поради та рекомендації
Щоб вирішити головоломку, вам необхідно розгорнути їх таким чином, щоб на стороні, зверненої до вас, був намальований знак «Драконорожденного». Після цього активується міст, захований ліворуч від вас.

Загадка з пластинами на підлозі

В наступному приміщенні вас чекає нова головоломка. Пройти її знову допоможе символ «Драконорожденного». Щоб безперешкодно обійти пастки, необхідно наступати тільки на пластини з цим знаком. Діставшись до іншої сторони кімнати, слід смикнути за кільце на кам'яній колоні – це дасть можливість пройти союзникам. Але не забудьте зупинити їх перед входом у наступне приміщення, щоб вони не активували нову пастку. Також при проходженні кімнат з плитами можна використовувати крик «Смертельний ривок».


«Скайрим: Храм Небесної Гавані». Проходження локації, поради та рекомендації

Посвята в гільдію «Клінков»

Продовжуємо подорож по локації гри «Скайрим». «Храм Небесної Гавані» (квест) передбачає проходження декількох приміщень. В останній кімнаті перед входом в храм вашому героєві необхідно буде вирішити головоломку з платформою у формі особи на підлозі. Есберн своїми порадами підкаже, як розгадати цю загадку. Після того як ви активуєте платформу, відкриється вхід у Храм Небесної Гавані. Далі вам необхідно увійти всередину і поговорити з Есберном. З розмови стане зрозуміло, що для подальшого проходження вам необхідно вивчити новий крик – «Драконобой». А для цього Довакину доведеться повернутися в Високий Хротгар. Перед виходом з локації вас буде чекати Дельфіна, яка розповість про свою готовність приймати ряд ордена Клинків новобранців. Після цього ви зможете привести будь-якого компаньйона в цю локацію, і він буде зарахований до лав фракції.

Популярі новини
Загрузка...