Skyrim. Стіна Алдуина

441 0 Новини високих технологій

Стіна Алдуина — барельєф, сюжет якого крутиться навколо вічного протистояння драконів і всього живого, що населяє Тамріель.

Skyrim. Стіна Алдуина

Сюжет

Сюжет, висічений на барельєфі, зображує явище Алдуина, з вогняного дихання якого був створений світ. За легендою, в кінці часів дракон повернеться, щоб зжерти світ і створити новий. Коли світ був молодий, дракони правили всім живим, вселяючи жах і страх. Людям не представлялося можливим якось опиратися владі цих істот, і вони стали почитати драконів як богів. Стіна Алдуина також розповідає, що знайшлися троє сміливців, які знайшли спосіб протистояти Пожирателю Світів. Їм вдалося збити його з неба і вигнати зі свого світу. Тим не менш барельєф мовить і про низку подій у вигляді природних катаклізмів, міжусобних воєн, перерваних правлячих династій, крадіжці артефактів, а також дисбалансі світів, який призвів до Кризи Облівіона, коли Мерунес Дагон намагався увійти в світ людей в своєму справжньому обличчі. Все це є передумовами повернення Пожирача Світів, який приведе з собою і драконів.


Але Стіна Алдуина також розповідає і про героя, який здатен протистояти Алдуину. І про орден Клинків, які століттями цих героїв захищали.
Skyrim. Стіна Алдуина

"Стіна Алдуина": проходження та підказки

Історія розпочнеться зустріччю з Дельфиной — з вигляду простий дівчиною з таверни «Сплячий велетень». Вона видасть Довакину завдання знайти Есберна в Рифтене (якщо більш детально, то в Щурячої Нори). В ході проходження квесту протагоністу стає відомо, що за ним полюють талморские шпигуни. Потрібно супроводити його в Ривервуд, а після вислухати його історію про талморцах, про Конкордаті Білого Золота і долю Клинків. Далі потрібно буде пройти разом з Дельфиной і Есберном в Храм Небесної Гавані — місце, де і знаходиться Стіна Алдуина.

Skyrim. The Paarthurnax Dilemma

Шлях до Стіни не дуже складний, але на ньому зустрінеться чимало супротивників. Можуть напасти навіть дракони. Слід відзначити корисність Есберна як мага — старий вміє закликати атронахов — стихійних елементалів, які проявляються себе досить непогано в бою.


Після невеликого екскурсу в історію старий Есберн видасть завдання, яке передбачає вивчення особливого крику. Слід зазначити, що крики — особливий вид магії в грі. Це слова на драконі мовою, вимова яких має особливого роду наслідки. Будь то відштовхування з силою предметів, або швидке переміщення, або навіть изригание мов полум'я (подібно дракону) — все це слова на драконі говіркою.
Skyrim. Стіна Алдуина
Але тепер Довакин повинен вивчити крик, який придумали не дракони, а люди. Для цього потрібно відправитися в Глотку Світу — до сивобородим. Власне, Партурнакс в підсумку і розповість, що крик Драконобой, здатний збити дракона з неба, був придуманий трьома Майстрами Голоси, які нині в Совнгарде. Пізніше вже Дельфіна і Есберн, зрозумівши, що седобородих очолює дракон, віддадуть наказ убити його. І ось тут Довакин виявляється перед вибором: відмовити від цієї затії Клинків чи все ж підкоритися. На жаль, це право вибору, відоме як Дилема Партурнакса, доступно лише при встановленні мода. В оригінальній грі протагоністу доведеться просто піти і вбити доброго дракона або просто відкласти виконання квесту (щоб не йти на угоду з совістю).

Висновок

Власне, даний квест є частиною головної сюжетної лінії, що призведе до подорожі в Будинок Пожирача Світів — Скулдафну. Потім Довакин відвідає Совнгард, щоб зустріти Майстрів Голосу. А на завершення — запаморочлива битва з Алдуином на вершині Глотки Світу. Головному героєві буде допомагати і сам Партурнакс. Але на цьому гра не закінчиться, адже є ще безліч не менш цікавих другорядних квестів, які допоможуть гравцеві розкрити повну карту "Скайріма" і усвідомити масштаби тих подій, які були передумовами появи Алдуина.

Популярі новини
Загрузка...