Корундовий злиток в Skyrim: для чого потрібен і як знайти

256 0 Новини високих технологій

"Скайрим – одна з кращих ігор в жанрі РПГ. Незважаючи на те що вже минуло чимало років і модифікацій з дня релізу гри, у неї все ще цікаво грати. Гра дуже цікава. Вона актуальна навіть у наш час, а різноманітні графічні аддони і текстур-паки HD високої якості дозволяють значно поліпшити графічну складову гри і зробити її актуальною. Навіть зараз в гру приходять нові люди і багато що у них викликає питання. Наприклад, де знайти в Skyrim корундовий злиток?

Корундовий злиток в Skyrim: для чого потрібен і як знайти

Ковальська справа

Граючи в "Скайрим", гравець займається прокачуванням свого персонажа. На відміну від багатьох інших сучасних ігор, тут прокачування досить-таки гнучка. Крім традиційного володіння зброєю, бронею, магією або алхімією, гравець може розвинути в персонажі здатності до ковальства. Що це дає? Звичайно ж, здатність самостійно створювати спорядження та поліпшувати його, істотно підвищуючи характеристики. Комбінування навичок коваля з зачарованием і зовсім дозволяє створювати унікальні зразки екіпіровки.


Корундовий злиток в Skyrim, як і будь-який інший злиток, потрібно для того, щоб викувати амуніцію. У цьому немає нічого дивного: у грі, як і в реальному світі, нічого не з'являється з повітря. Якщо потрібно зробити броню, доведеться спочатку навчитися робити конкретні типи зброї та обладунків, потім зібрати всі необхідні для кування компоненти і тільки потім можна все це викувати у вогняній кузні. Звичайно ж, обійтися одним злитком не вийде. Часто їх потрібно кілька, а для створення складних видів амуніції доведеться поєднувати абсолютно різні інгредієнти.
Корундовий злиток в Skyrim: для чого потрібен і як знайти

Звідки беруться злитки

Граючи в РПГ, гравець часто ставить своєю метою нескінченне примноження внутрішньоігрової валюти. І це не дивно, адже за золото "Скайриме" можна купити багато чого: вдома, дітей, зброю, броню, книги заклинань, інгредієнти для алхімії. Можна також купити в Skyrim і корундовий злиток.


Є тільки одна проблема – не кожен коваль і торговець має такий предмет. Коли у торговців не продаються потрібні злитки або якщо вони закінчилися в асортименті, то гравцеві пропонується озброїтися киркою і спробувати освоїти шахтарську справу. Знаходячи різноманітні рудні родовища, гравець може видобувати руду, а потім в плавильнях переплавляти її. Із залізної руди робиться залізний злиток, а з корундового – корундовий. Чим більше потрібно злитків, тим більше буде потрібно руди.
Корундовий злиток в Skyrim: для чого потрібен і як знайти
Іноді неможливо купити матеріали у торговців. Зазвичай це стосується дуже рідкісних інгредієнтів і тих, які йдуть в якості нагороди за зданий квест.

Де шукати?

Родовища руди для корундових злитків в Skyrim можуть зустрічатися як у рудниках, так і у вигляді одиночного виходу породи на поверхню. В основному вони трапляються в скелястій місцевості та в печерах. Корундовую руду найпростіше відшукати в Лощині розбитого шолома. Вона знаходиться на схід від Рифтена. Вона також зустрічається і в інших місцях в кількості від однієї до двох рудних жив.

Найменування

У кожного предмета в будь-якій грі є свій буквено-цифровий номер - він необхідний для чітерства. Так званий ID корундового злитка в Skyrim – це 0005AD93. З його допомогою можна з нізвідки розмістити в інвентарі нескінченну кількість злитків. Зробити це досить просто за допомогою стандартної консольної команди.

Спавн злитків

Для того, щоб заспавнить злитки, руду, амуніцію і будь-який інший предмет, необхідно ввести консольну команду Player.additem Y X, де Y – це ID потрібної речі, а X – це кількість, яка потрібна. Коди на злитки "Скайриме" миттєві - необхідний предмет виявиться в інвентарі відразу після введення команди. Перед тим як використовувати консольні команди, варто кілька разів подумати. Такий спосіб гри не є чесним і ламає весь ігровий процес. Крім того, при зловживанні читкодами гра починає працювати помітно гірше.

Популярі новини
Загрузка...