Як зробити залізний злиток в "Майнкрафте": основи крафтінга

1063 0 Новини високих технологій

"Майнкрафт" - найпопулярніша гра в стилі "пісочниці". Вона завоювала серця багатьох гравців. Основні принципи, які використовуються в грі - створення речей і предметів. Або, як кажуть, "крафтінг". Сьогодні належить дізнатися, як зробити залізний злиток в "Майнкрафте". Дана процедура - це основа, про яку повинен знати кожен гравець.

Про злитках заліза

Залізо в грі "Майнкрафт" - один з найбільш затребуваних ресурсів. Його необхідно добувати в різноманітних місцях карт. Служить воно для створення багатьох речей і предметів.
Як зробити залізний злиток в "Майнкрафте": основи крафтінга
У грі "Майнкрафт" можна зробити з залізного злитка залізний блок. Це своєрідний спосіб зберігання досліджуваного ресурсу. Також подібний прийом сприяє створенню ковадла в майбутньому. Тому не слід нехтувати залізом і залізними злитками. Вони знадобляться кожному гравцеві.

Пошук ресурсу

Як зробити залізний злиток в "Майнкрафте"? Доведеться усвідомити, що безпосередній крафт оних не має місця. Іншими словами, створити їх не можна. А ось добути - запросто. Головне проявити уважність і наполегливість.

Видобувається злиток з залізної руди. Необхідно опрацювати у пічці відповідні блоки. Щоб їх відшукати, рекомендується вивчити навколишній світ. Поклади залізної руди розташовані неподалік від поверхні. Можна погуляти по світу або заглянути в печери - там напевно знайдуться відповідні блоки.
Як зробити залізний злиток в "Майнкрафте": основи крафтінга
Як зробити залізний злиток в "Майнкрафте"? Для цього потрібно:
 • Викопати залізну руду. Рекомендується робити це за допомогою кам'яної кирки. Вона, у свою чергу, створюється на верстаті за допомогою 2-х палиць і 3-х булижників.
 • Створити грубку. Для цього на верстаті поєднуються 8 булижників. Розташовуються вони по периметру.
 • Зібрати будь-яке паливо. Підійде деревина або вугілля.
 • Помістити блок залізної руди в піч. Далі, у відповідну клітинку завантажити паливо.
 • Почекати деякий час.
 • В ході проведених дій гравець отримає залізний злиток. Дев'ять таких предметів, об'єднаних на верстаку, утворюються в блок заліза.

  Пошук у світі

  Відтепер зрозуміло, як зробити залізний злиток в "Майнкрафте". Але описаний алгоритм дій - не єдиний метод видобутку ресурсу. Є ще декілька хитрощів, які допоможуть отримати оброблену залізну руду.

  Які саме? Справа в тому, що злитки заліза в грі "Майнкрафт" зустрічаються не так вже й часто. Наприклад, ресурс можна добути:
 • Шляхом боротьби з криперами. Наприклад, з зомбі чи залізного голема. Шанс дропа не надто великий, але він є.
 • Оброблене залізо може бути виявлено в храмах. Приміром, в пустелях і джунглях.
 • Скарбниці і занедбані шахти - ще одне джерело готових злитків. Головне гарненько досліджувати карту!
 • Тепер зрозуміло, як зробити залізний злиток в "Майнкрафте 152" або будь-який інший версії гри. Насправді все не так вже й важко. Основною проблемою є пошук відповідної руди. Деякі задаються питанням про те, як створити верстат для обробки ресурсу. Для цього в інвентарі буде потрібно об'єднати 4 одиниці обробленої деревини.
  Як зробити залізний злиток в "Майнкрафте": основи крафтінга
  Як зробити залізний злиток в "Майнкрафте"? Або знайти, або отримати його за допомогою обробки залізної руди - більше ніяких варіантів немає. Про це повинен пам'ятати кожен гравець.

  Популярі новини
  Загрузка...