Новини високих технологій
» » Залізна руда в «Скайрим»: застосування, місцезнаходження. Квести, пов'язані з видобутком залізної руди

Залізна руда в «Скайрим»: застосування, місцезнаходження. Квести, пов'язані з видобутком залізної руди

22-04-2018, 21:23
727
У грі Skyrim, крім головної сюжетної лінії, різних квестів фракцій, є і так звані radiant-квести. Частина їх пов'язана з видобутком певних ресурсів, наприклад, з видобутком залізної руди. Саме про це мінералі ми і пропонуємо поговорити. Вас чекає опис залізної руди, розташування жив. Приємний бонус – список квестодателей, готових заплатити вам за видобуту руду трохи золотих!

Що таке видобуток руди?

Видобутком залізної руди в «Скайриме» називається діяльність, яка передбачає видобуток елемента з жил, які розташовані у шахтах чи на поверхні. Згодом залізну руду гравець може переплавити в зливки, а потім створити зброю, броню, будівельні матеріали або просто продати даний елемент.


Для видобутку герою знадобиться кірка. Вона повинна перебувати в інвентарі, а гравець повинен стояти перед житловий. Ще один варіант – атакувати жилу, взявши в руки кайло. Через певний час після видобутку жила відновиться, тут знову можна буде видобувати метал.

Де багато залізної руди в «Скайриме»?

Придбати руду можна у ковалів і торговців. До того ж вона нерідко зустрічається на останках драугров. Знайти залізні жили в різних локаціях, наприклад: біля мосту в Колегію Вінтерхолда (північно-східна частина міста); за гіркою неподалік від плавильні в Данстаре; є руда в гроті Сіра Вода; у каменів Ритуалу і Леді; у Каирнах Бунтівника і Холдира; Кронвангр, Стрімкий Скеля і Зламаний ікло, Разводная і Мшистая печери також порадують вас наявністю декількох жил; у Лігві Шахрая; цілих п'ять жив можна знайти на Скелетному гребені – 2 знаходяться на вершині, одна біля підніжжя, ще дві – у карстового озера; у фортах Греймер і Феллхаммер; дві жили розташовані у фортеці, іменованої Треснувшим Бивнем; порадує гравців Табір Чистих джерел, розташований на північ від Вайтрана, – тут можна знайти 16 залізних жив; на південь і північ від Осінньої галявини можна знайти дві жили.
Гравцям, які шукають в «Скайриме» залізну руду, ми також рекомендуємо відвідати наступні шахти:


Залізорудна до південно-схід від Данстара; Ліва Рука, розташована на південно-сході від Маркарта; відразу 4 жили чекають геймера в шахті під назвою Хитний Камінь, яка розташована на схід Морфала; у Факельній шахті знаходиться 4 жили, до речі, ще 2 шт. руди знаходяться на столі у кузні; Жовчна; Свистящая – на південно-сході Вінтерхолда; Північний вітер, що знаходиться на південно-сході від Мистуотча. Є руда і в таких локаціях, як Кривавий Трон, Вітряний пік, Мзулфт, Зал Гейрмунда, Поцілунок Секунди, Нчуанд-Зел, Вічнозелена гай, Ноголомный прохід, Саартал.

Квести

Radiant-квест, пов'язаний з залізною рудою, гравець може отримати від будь-якого персонажа, які перераховані нижче. Наприклад, в Данстаре це Бейтильд, в Хьялмарке це Гестур Камнелом. В межі такий квест дасть Скагги Мічений, в Винтерхолде – Торгар, а в Рифте Грогмар гро-Бурзаг.
Зверніть увагу – продати залізну руду можна дорожче, ніж зазначено в базовому значенні. Шахтарі заплатять за руду 7 зол. замість двох!
Цікаво по темі
Види Windows 10 і їх відмінності
Види Windows 10 і їх відмінності
Які види Windows 10 існують в даний час. Чим вони відрізняються і для яких користувачів вони призначені.
Золота руда в «Скайримі»: опис, місцезнаходження. Квест «Ювелір»
Золота руда в «Скайримі»: опис, місцезнаходження. Квест «Ювелір»
Під час своїх подорожей Довакин нерідко зустрічає різноманітні рудні жили. Якщо в інвентарі знайдеться кірка, йому вдасться не тільки добути трохи
Рідкісні ресурси гри "Террария": хлорофит
Рідкісні ресурси гри "Террария": хлорофит
З цього матеріалу можна зробити кращу броню, зброю і кулі в грі «Терарія». Хлорофит можна знайти декількома способами, і в цьому гайде ми розповімо
Як зробити залізний злиток в "Майнкрафте": основи крафтінга
Як зробити залізний злиток в "Майнкрафте": основи крафтінга
"Майнкрафт" - найпопулярніша гра в стилі "пісочниці". Вона завоювала серця багатьох гравців. Основні ...
"Скайрим": знаки-зберігачі. Місце розташування і бонуси каменів
"Скайрим": знаки-зберігачі. Місце розташування і бонуси каменів
Якщо ви раніше грали в ігри серії The Elder Scrolls, то пам'ятайте, що на старті вам надавалася можливість вибрати сузір'я, яке давало бонуси
Модифікація Pixelmon: скам'янілості. Де знайти?
Модифікація Pixelmon: скам'янілості. Де знайти?
Для того щоб отримати кам'яного покемона, вам будуть потрібні в Pixelmon скам'янілості, які добути не так вже й просто. Але за допомогою наведеної