Як отримати стальний злиток в Скайриме.

359 0 Новини високих технологій

Стальний злиток - це предмет, використовуваний у грі The Elder Scrolls V: Skyrim для крафтінга (створення предметів). А саме: застосовується він для створення сталевого одноручного і дворічного зброї, сталевої броні, для поліпшення цих предметів.

Для чого він потрібен?

Для створення предметів із сталі необхідно мати здатність Сталеві обладунки". Цю здатність можна вибрати в гілці навички "Ковальська справа", якщо прокачати його до 20 рівня. Обладунки стали досить непогано захищають персонажа на перших порах.
Як отримати стальний злиток в Скайриме.
Створюються обладунки та зброю за допомогою ковадла. Крім зливків можуть знадобитися і інші крафтовые інгредієнти. Для поліпшення екіпіровки потрібно верстак (броня) або точильний камінь (зброя). Покращуючи предмети, ви збільшуєте їх характеристики, такі як втрата або захист. Всі необхідні верстати для крафта ви можете знайти в будь-кузні.


Як його отримати?

Стальний злиток в "Скайриме" можна отримати кількома способами:
  • Скрафтить самому. Для створення одного сталевого зливка потрібна одна одиниця залізної руди і одна - корундової руди. Переплавлення руд у злиток здійснюється в плавильне, яка часто коштує в кузні прямо біля ковадла. Сама ж руда для злитків зазвичай видобувається у відповідних шахтах, розкиданих по всьому "Скайриму", за допомогою кирки або купується у ковалів і торговців.
  • Купити. Сталеві зливки є недорогими і досить поширеними. Знайти їх можна практично у будь-якого коваля, а також деяких інших торговців. Невелика хитрість: якщо ви скупили всі злитки у коваля, але вам не вистачає цього для крафта набору екіпіровки або для прокачування вміння, то просто поспіть або зачекайте кілька ігрових днів - злитки знову з'являться в торговця в асортименті.
  • Знайти або вкрасти. Чимало злитків ви можете знайти валяющимися в печерах або близько кузень. Якщо ви не боїтеся забруднити руки, то можете вкрасти кілька ковальських крамниць.
  • Як отримати стальний злиток в Скайриме.
    Також його можна іноді зустріти в якості лута з драугров в підземеллях, але це чистий рандом. Набагато простіше добувати або купувати руду і плавити злитки самому.

    Популярі новини
    Загрузка...