Де взяти злиток ртутної руди в Skyrim?

323 0 Новини високих технологій

Рольова гра The Elder Scrolls Skyrim славиться варіативністю і величезними можливостями для створення предметів. Крафт складається з декількох етапів. Спочатку персонаж повинен прокачати вміння ковальської справи, потім зібрати необхідні ресурси і обробити їх. Тільки після цього починається створення самого обладунку і зброї. Одним з компонентів для крафта є злитки ртутної руди. Розберемося, де їх взяти і як його створити.

З чого складається злиток?

Варто відразу зазначити, що даний предмет не видобувається в готовому вигляді. Спочатку вам необхідно роздобути або купити звичайну ртутну руду. На створення одного зливка витрачається дві одиниці сировини. Використовується ресурс для крафта ельфійськой і нордской броні або зброї. На кожен елемент обладунку потрібно по одному зливка ртутної руди, а для зброї потрібно вже по дві одиниці.


Місце розташування ресурсу

Ртутну руду можна купити у торговців у світі Skyrim. Якщо ви вирішите купувати всі ресурси для крафта, то броня обійдеться вам в досить круглу суму, тому розберемо більш вигідний спосіб отримання злитків ртутної руди. На карті світу ви можете відшукати ртутну шахту. Вона розташовується в Данстаре. Вирушайте уздовж західного узбережжя міста в бік пристані. Шахта знаходиться неподалік. Біля неї розташована плавильня, в якій можна переробити здобуті ресурси.
Де взяти злиток ртутної руди в Skyrim?
Усередині шахти вже кипить робота. Ви можете спостерігати за видобутком копалин в стороні або взяти в ній участь. У першому великому залі розташовано дві жили. Відкат кожної з них становить 10 ігрових днів. На верхньому рівні ви можете відшукати кілька готових шматків, якщо будете уважнішими. На нижньому рівні розташовано ще дві жили і книга навичок, яка підвищить навички ковальської справи.


Після отримання потрібної кількості ресурсів вирушаємо в плавильню на виготовлення зливків ртутної руди. Варто відзначити, що під час крафта буде підвищуватися рівень ковальської справи, тому ви отримуєте подвійну вигоду: підготовляєте предмети для майбутньої броні і прокачиваете персонажа.
Де взяти злиток ртутної руди в Skyrim?

Чіт-коди

Якщо вам не цікаво чесне проходження, то скористайтеся кодами з ID-індексом предмета. Необхідно відкрити консоль, натиснувши на клавішу "~". Потім вписати команду player.additem 0005ADA0 X, де замість X - кількість злитків ртутної руди. Після цього натисніть клавішу Enter для активації коду. Тепер перевірте інвентар на наявність нових предметів. Тепер ви знаєте, як отримати злитки ртутної руди в Skyrim за допомогою чесного крафта ресурсів і злому гри.

Популярі новини
Загрузка...