Новини високих технологій
» » Гра Skyrim: ртутна руда – опис, застосування. Де знайти ртутну руду в «Скайриме»

Гра Skyrim: ртутна руда – опис, застосування. Де знайти ртутну руду в «Скайриме»

23-04-2018, 21:19
617
Гра «Скайрим» справді унікальна: тут гравець може обирати, чим йому зайнятися – проходити сюжетні квести або досліджувати світ, вивчати магію і алхімію, кувати і покращувати зброю і зброю. Для останньої мети в грі можна знайти велику кількість матеріалів, які можна не тільки придбати у торговців або кузнецов, але і знайти самостійно. Про одному з таких матеріалів, ртутної руди, ми і поговоримо сьогодні.

Опис і застосування

Ртутна руда в Skyrim має блакитний відтінок. Два шматки ртутної руди в плавильне можна перетворити в один злиток ртутної руди. Останній, у свою чергу, використовується для створення та подальшого поліпшення спорядження – нордского і ельфійського.


Де знайти ртутну руду в Skyrim?

В яких локаціях зустрічаються рудні ртутні жили? В першу чергу рекомендуємо відвідати місто Данстар. Поруч із причалом розташований Ртутна шахта, в якій Довакин виявить 5 жив. У шахти можна зустріти власника шахти – Лейгельфа, який скуповує ртутну руду за ціною 25 золотих за штуку. Даний ресурс у Вайтране. Для того, щоб знайти руду, необхідно вирушити на південний захід від печери під назвою Мерехтливий Туман. Якщо вирушити на північ від ферми Снів Битви, біля підніжжя гори можна знайти ще одну жилу. Виявити рудну жилу можна схід печери Хеймара. Знайти джерело ртутної руди можна неподалік від Поцілунку Секунди, жила розташована в західній стороні біля підніжжя гори.
Якщо Драконорожденный виявляється в локації, іменованої Кривавий Трон, йому слід пройти на південний схід. Там також розташована ртутна жила. Знайти цей ресурс можна по дорозі до Каменя Башти зі сходу, в печері під назвою Заблудшее ехо слід звернути увагу на перші каверни з правого боку. Добути трохи ртутної руди в Skyrim можна і в локації Альфтанд – тут жила розташована праворуч після входу на перший рівень.


До речі, ряд гравців, які не бажають витрачати час на пошуки і видобуток цього ресурсу, використовує чит "player.additem 5b2df 10" (набирати його слід без лапок).

Нордская і ельфійська броня

Створення цих обладунків неможливо без ртутної руди. Ельфійська броня – це легкі обладунки, їх створення вимагає 30 рівня навички «Ковальська справа». Крім цього у протагоніста повинна бути здатність «Ельфійська броня».
Для створення броні знадобиться не тільки ртутна руда, але і місячний камінь, шкіра і залізо. Крім того, ртутна руда необхідна для створення позолоченого варіанти кіраси. Нордская броня також вимагатиме від гравця 30 рівня. В повний комплект входять чоботи, рукавиці, шолом і обладунки. Крім ртутної руди гравець повинен підготувати сталеві та ебонітові злитки.
Цікаво по темі
Що таке семпл в музиці. Основні типи і різниця між семплами і лупами.
Що таке семпл в музиці. Основні типи і різниця між семплами і лупами.
З поняттям «семпл» стикаються дуже багато. І зовсім необов'язково це користувачі комп'ютерів або музиканти. Але, оскільки мова піде саме про
Залізна руда в «Скайрим»: застосування, місцезнаходження. Квести, пов'язані з видобутком залізної руди
Залізна руда в «Скайрим»: застосування, місцезнаходження. Квести, пов'язані з видобутком залізної руди
У грі Skyrim, крім головної сюжетної лінії, різних квестів фракцій, є і так звані radiant-квести. Частина їх пов'язана з видобутком певних ресурсів,
Золота руда в «Скайримі»: опис, місцезнаходження. Квест «Ювелір»
Золота руда в «Скайримі»: опис, місцезнаходження. Квест «Ювелір»
Під час своїх подорожей Довакин нерідко зустрічає різноманітні рудні жили. Якщо в інвентарі знайдеться кірка, йому вдасться не тільки добути трохи
«Скайрим». Ебонітовий броня. Де знайти і що з нею робити
«Скайрим». Ебонітовий броня. Де знайти і що з нею робити
У грі «Скайрим» ебонітовий броня аналогічна нордской різьблений броні за своїми показниками, але трохи важче. Класифікується як важкий обладунок.
Рідкісні ресурси гри "Террария": хлорофит
Рідкісні ресурси гри "Террария": хлорофит
З цього матеріалу можна зробити кращу броню, зброю і кулі в грі «Терарія». Хлорофит можна знайти декількома способами, і в цьому гайде ми розповімо
Як зробити залізний злиток в "Майнкрафте": основи крафтінга
Як зробити залізний злиток в "Майнкрафте": основи крафтінга
"Майнкрафт" - найпопулярніша гра в стилі "пісочниці". Вона завоювала серця багатьох гравців. Основні ...