Гра Skyrim: ртутна руда – опис, застосування. Де знайти ртутну руду в «Скайриме»

353 0 Новини високих технологій

Гра «Скайрим» справді унікальна: тут гравець може обирати, чим йому зайнятися – проходити сюжетні квести або досліджувати світ, вивчати магію і алхімію, кувати і покращувати зброю і зброю. Для останньої мети в грі можна знайти велику кількість матеріалів, які можна не тільки придбати у торговців або кузнецов, але і знайти самостійно. Про одному з таких матеріалів, ртутної руди, ми і поговоримо сьогодні.

Опис і застосування

Ртутна руда в Skyrim має блакитний відтінок. Два шматки ртутної руди в плавильне можна перетворити в один злиток ртутної руди. Останній, у свою чергу, використовується для створення та подальшого поліпшення спорядження – нордского і ельфійського.


Гра Skyrim: ртутна руда – опис, застосування. Де знайти ртутну руду в «Скайриме»

Де знайти ртутну руду в Skyrim?

В яких локаціях зустрічаються рудні ртутні жили? В першу чергу рекомендуємо відвідати місто Данстар. Поруч із причалом розташований Ртутна шахта, в якій Довакин виявить 5 жив. У шахти можна зустріти власника шахти – Лейгельфа, який скуповує ртутну руду за ціною 25 золотих за штуку. Даний ресурс у Вайтране. Для того, щоб знайти руду, необхідно вирушити на південний захід від печери під назвою Мерехтливий Туман. Якщо вирушити на північ від ферми Снів Битви, біля підніжжя гори можна знайти ще одну жилу. Виявити рудну жилу можна схід печери Хеймара. Знайти джерело ртутної руди можна неподалік від Поцілунку Секунди, жила розташована в західній стороні біля підніжжя гори.
Гра Skyrim: ртутна руда – опис, застосування. Де знайти ртутну руду в «Скайриме»
Якщо Драконорожденный виявляється в локації, іменованої Кривавий Трон, йому слід пройти на південний схід. Там також розташована ртутна жила. Знайти цей ресурс можна по дорозі до Каменя Башти зі сходу, в печері під назвою Заблудшее ехо слід звернути увагу на перші каверни з правого боку. Добути трохи ртутної руди в Skyrim можна і в локації Альфтанд – тут жила розташована праворуч після входу на перший рівень.


До речі, ряд гравців, які не бажають витрачати час на пошуки і видобуток цього ресурсу, використовує чит "player.additem 5b2df 10" (набирати його слід без лапок).

Нордская і ельфійська броня

Створення цих обладунків неможливо без ртутної руди. Ельфійська броня – це легкі обладунки, їх створення вимагає 30 рівня навички «Ковальська справа». Крім цього у протагоніста повинна бути здатність «Ельфійська броня».
Гра Skyrim: ртутна руда – опис, застосування. Де знайти ртутну руду в «Скайриме»
Для створення броні знадобиться не тільки ртутна руда, але і місячний камінь, шкіра і залізо. Крім того, ртутна руда необхідна для створення позолоченого варіанти кіраси. Нордская броня також вимагатиме від гравця 30 рівня. В повний комплект входять чоботи, рукавиці, шолом і обладунки. Крім ртутної руди гравець повинен підготувати сталеві та ебонітові злитки.

Популярі новини
Загрузка...