Новини високих технологій
» » «Скайрим». Ебонітовий броня. Де знайти і що з нею робити

«Скайрим». Ебонітовий броня. Де знайти і що з нею робити

19-09-2017, 17:10
713
У грі «Скайрим» ебонітовий броня аналогічна нордской різьблений броні за своїми показниками, але трохи важче. Класифікується як важкий обладунок. Сама по собі кіраса є частиною ебонітовою екіпіровки протагоніста. Де і як дістати, буде зазначено у статті.

Цей вічний «Скайрим»

Ебонітовий броня не є самим популярним панцером в грі. За своїми характеристиками вона набагато краще орочьей, але гірше драконячої пластинчастої. З даэдрической навіть і порівнювати не варто. Даний вид обладунку розглядається гравцями виключно як певний проміжний етап у розвитку навичок носіння броні.


А ось ебонітовий клинок красивий, елегантний, з цікавим дизайном — часто використовується для артов, а не боїв, адже без належних зачарований не особливо корисний. У будь-якому випадку, як не зачаровывай будь-який фрагмент обладунків їх ебоніту, прослужить недовго. Головна причина в тому, що безліч цікавих і корисних речей ще валяється в недосліджених закутках провінції «Скайрим».

Ебонітовий броня. Де знайти і коли?

Приблизно з 32 або 33 рівнів броня буде потрапляти на просторах провінції. Є кілька способів знайти її: найпростіший спосіб — вбити противника в такому обладунку і зняти з нього; трохи складніше — за випадковим збігом обставин виявити в будь-якому ящику, скрині або схованці на теренах Тамріеля, під землею або під водою; купити у торговця або коваля; викувати самостійно; ввести чіт і дістати її в інвентар.

Крафтінг

Для тих хто любить все добувати чесним шляхом, необхідно розвинути до 80-го рівня ковальська справа, в дереві навичок дослідити відповідним тип броні, після чого заявитися в найближчу кузню, маючи при собі п'ять ебонітових злитків і три смужки шкіри.


Смужки можна добути з предмета «шкіра» з допомогою дубильної верстата, а чиста руда переплавляється в злитки за допомогою плавильні. Після виготовлення можна скористатися верстаком для апгрейда броні. Рекомендується ще пройти до найближчої пентаграмме душ для накладення чар на створений предмет.

Skyrim. Броня Даэдрическая

Як вже згадувалося, даний вид обладунку є чимось проміжним у розвитку Довакина. Якщо полювання позбутися, але продавати або викидати шкода, не варто зневірятися. Є чудово місце, яке допоможе знайти гідне застосування кірасі. У підземеллях Колегії Вінтерхолда є місце під назвою Мидден, а в ньому — кузня Атронахов — одне з безлічі загадкових місць провінції «Скайрим». Ебонітовий броня є інгредієнтом для створення даэдрической. Правда, для цього вона не повинна бути зачарованій. Досить покласти в Кузню Атронахов ебонітову бронь, серце даедра, чорний камінь душ і сердечник генератора центуріона, після чого натиснути важіль.

Модифікації

У «Скайрим» мод на ебонітову броню здебільшого замінює її текстуру на більш привабливу. Рідше — переробляє характеристики. Любителі «перемазывать» гру різного виду поліпшеннями дуже подобаються версії мода для жіночих персонажів, додають у гру ебонітові обладунки з глибоким декольте, металевим бікіні і безглуздими бронелифчиками.

Висновок

Слід зауважити, що в «Скайрим» ебонітовий броня не є яким-небудь життєво важливим артефактом, без якого стає неможливим подальше проходження гри. З даним типом обмундирування не приділяється дуже багато уваги. Навіть унікальна кольчуга з ебоніту, що дістається Довакину після завершення квесту «Поклик Боэтии» особливої цінності не представляє. Тому така небудь кому-небудь продається, або викидається, або просто надівається на манекена в особистому особняку головного героя і виконує функції музейного експоната. Та ж доля часто осягає та типи зброї, які потрапляють в гру за допомогою аматорських модів для Skyrim. Броня в даній грі така ж непостійна річ, як шкарпетки в реальному житті — десь губляться, ламаються, пару раз чиняться, а в підсумку залишаються нікому не потрібними. Тим більше знайти цей обладунок досить просто на просторах провінції «Скайрим».
Ебонітовий броня також дістається допомогою використання чітів — з допомогою команди player.additem 00013961 1 один примірник такої падає в інвентар. Довго він там лежить — вже інше питання. Але, виходячи з усього сказаного, слід, що не дуже. Зрештою, більшість гравців таки прагне до повного комплекту даэдрических обладунків.
Цікаво по темі
Формула "Розподіл" в Excel - основні принципи використання та приклади
Формула "Розподіл" в Excel - основні принципи використання та приклади
Користувачі, які звикли до роботи з формулами в табличному процесорі «Ексель» від «Майкрософт», часом намагаються знайти готову функцію для ділення
Проходження "Скайрим". Партурнакс
Проходження "Скайрим". Партурнакс
Дракони небезпечні і ворожі істоти, з якими вам доведеться не один раз вступити в сутичку в грі «Скайрим». Партурнакс – виключення з правил. Цей
Кращі артефакти "Скайрим": ебонітовий кольчуга
Кращі артефакти "Скайрим": ебонітовий кольчуга
Одним з найбільш могутніх і сильних артефактів в грі «Скайрим» є ебонітовий кольчуга. Цю броню ви можете отримати в подарунок від даедра по імені
Dark Souls 2: броня та її різновиди
Dark Souls 2: броня та її різновиди
У будь-якій грі жанру РПГ екіпірування грає одну з найважливіших ролей для проходження сюжету. Проект Dark Souls 2 не став винятком у цьому плані.
Смужки шкіри "Скайрим". Для чого потрібні ці ресурси
Смужки шкіри "Скайрим". Для чого потрібні ці ресурси
Жоден ресурс не використовується ковалями "Скайріма" так активно, як смужки шкіри. "Скайрим" багатий на ресурси і мінерали для виготовлення
Драконова броня в "Скайриме". Як знайти драконячу броню в грі "Скайрим"
Драконова броня в "Скайриме". Як знайти драконячу броню в грі "Скайрим"
У грі «Скайрим» існує величезна кількість різних обладунків та зброї, зробити або знайти які можна в процесі проходження. І кожне з них відрізняється