Рідкісні ресурси гри "Террария": хлорофит

779 0 Новини високих технологій

Один з кращих ресурсів гри «Терарія», хлорофит, добути не так вже просто. Цей матеріал необхідний для створення грибних злитків. А вже з них роблять кращу броню, зброю і кулі в грі «Терарія». Хлорофит можна знайти декількома способами, і в цьому гайде ми розповімо про них.

Рідкісні ресурси гри "Терарія": хлорофит

Де шукати ресурс

Знайти цю руду можна лише в одному місці гри «Терарія». Хлорофит розташований у хардмодних підземних джунглях на рівні кам'яного шару підземель. А це приблизно 500 футів. Для того щоб добути руду, вам знадобляться спеціальні інструменти, адже звичайної киркою не зруйнувати цю брилу. Ніж добути хлорофит в «Терарії»? Підійде інструмент з силою кирки не менше 200%, а це Буропил, Киркопор, Свята, Спектральна або Хлорофитовая кірка, грибні кігті.


Рідкісні ресурси гри "Терарія": хлорофит

Швидкий спосіб

Блоки хлорофита починають з'являтися тільки після переходу гри в режим хардмод. Походи за цим ресурсом утомливі, адже доводиться деколи обшукати всі підземелля і зруйнувати чимало блоків, щоб набрати достатньо цього ресурсу. Є один швидкий, але трохи дорогуватий спосіб видобутку хлорофита. Для того щоб ним скористатися, почекайте приблизно 20 ігрових днів після першої генерації руди і тільки потім вирушайте до підземних джунглях. Далі зробіть вертикальний тунель до кам'яного рівня, після чого кидайте собі під ноги динаміт, який можна купити у Підривника, кожні дві секунди. Не забувайте швидко покидати цю зону, адже у речовини пристойний радіус ураження. Таким чином, динаміт буде знищувати всі блоки, крім тих, які містять цю цінну руду.


Ферма хлорофита в «Терарії»

Якщо ж не хочете кожен раз обшарювати підземелля в пошуках цієї руди, то побудуйте спеціальну ферму. Як відомо, цей матеріал має здатність перетворювати сусідні блоки бруду в хлорофитовую руду. Ця особливість і стане основою для вашого господарства. При будівництві слід враховувати, що елемент перестає перетворювати бруд, якщо в радіусі 60 футів від нього є 26 аналогічних блоків. Для того щоб створити хлорофитовую ферму, зійдіть на кам'яний рівень підземелля і почистіть територію. Тепер створіть кілька блоків бруду з розмірами 5*5 і помістіть в центр кожного з них по шматочку хлорофита. Між кожним «городом» дотримуйте дистанцію в 30 блоків, в іншому випадку руда не змінюватиметься. Врахуйте, що хлорофит росте досить довго, так що особливо не панікуйте. Таким простим способом ви назавжди позбудетеся від нестачі цього ресурсу в грі «Терарія».
Рідкісні ресурси гри "Терарія": хлорофит

Хлорофит: поради

  • Завжди залишайте хоча б один шматочок руди, адже з часом вона перетворить бруд в нові поклади, і так до нескінченності.
  • Щоб виявити поклади хлорофита, перейдіть в повноекранний режим гри. Це значно полегшить пошук.
  • Дуже часто руда при перетворенні бруду не оновлює їх спрайт. Щоб виправити помилку, перезавантажте сервер і світ.
  • У мобільному додатку механіка поширення хлорофита значно відрізняється від ПК-версії. Руда з'являється випадковим чином в кам'яних джунглях після вбивства хардмодного боса. Тому пошук хлорофита після механічного знищення противника буде дуже скрутний.
  • Руда може самостійно з'явитися в будь-якому місці джунглів, навіть штучних, і це значно спрощує пошуки.
  • Популярі новини
    Загрузка...