Як встановити Savefrom? Швидко і зрозуміло

224 0 Новини високих технологій

Хочете завантажити відео, аудіозапис з таких популярних ресурсів, як "ВКонтакте", YouTube, але не знаєте, як це зробити? Дана стаття допоможе вам впоратися з цим. Сьогодні ми розповімо, як встановити Savefrom. Це дуже популярне розширення, яке допоможе вам робити всі ці дії. Ви зможете зберігати музику, відео на свій комп'ютер без всяких проблем. Так як же встановити це розширення?

Як встановити помічник Savefrom?

Як вже відомо, Savefrom - це популярне розширення, яке допомагає завантажувати медіафайли з усіх популярних ресурсів, що дуже сильно спрощує роботу за комп'ютером, пошук нової інформації буде набагато швидше і приємніше. Встановити це розширення не так вже й складно. Принаймні, існує два способи, як можна це зробити. 1 спосіб Для того щоб встановити Savefrom net, необхідно відкрити його офіційний сайт і просто завантажити розширення. Після цього необхідно пройти просту інструкцію по установці і перезапустити браузер. Готово, після цього ви зможете користуватися цим розширенням.


Як встановити Savefrom? Швидко і зрозуміло
2 спосіб Відкриваємо магазин доповнень вашого браузера і пошуку шукаємо наше розширення. Після чого необхідно вибрати необхідну і натиснути на кнопку "встановити". Спосіб працює в більшості браузерів, однак скачати дане розширення можна практично з будь-якого магазину, і воно буде працювати справно.
Як встановити Savefrom? Швидко і зрозуміло
Але що ж робити людям, які використовують смартфони для скачування необхідної інформації? Давайте розберемо нижче дане питання і дізнаємося все про це.

Як встановити Savefrom на Андроїд?

Весь процес установки до неподобства простий. Достатньо зайти на офіційний сайт Savefrom net і завантажити звідти APK-файл, за допомогою якого ви зможете встановити дану програму. Після установки цієї програми ви з легкістю зможете завантажувати будь-які медіа-файли на вашому пристрої під управлінням Android.


Не виходить встановити програму на смартфон. Що робити?

Швидше за все, якщо ви ніколи не скачували програми з неофіційних сайтів Google, то у вас буде включатися заборону на завантаження файлів з невідомих джерел, який необхідно вимкнути. Для цього заходимо в "Налаштування", далі переходимо в розділ безпеки і вмикаємо пункт "Дозволити установку з невідомих джерел." Після цього ви спокійно зможете завантажити дану програму. Якщо ж у вас все одно нічого не вийшло, то, швидше за все, вам необхідно перезавантажити пристрій, відчистити пам'ять, якщо та забита, або ж почистити кеш пристрої, що також допоможе вирішити дану проблему.

Не встановлюється програма на Windows. Що робити?

Тут все просто. Спробуйте вимкнути антивірус, а також брандмауер на час. Швидше за все, він блокує програмі доступ в інтернет. Якщо ж установка пройшла успішно, однак розширення так і не з'явилося в браузері, то рекомендується встановити його за допомогою магазину розширень браузера або змінити сам браузер. Якщо ж ви не хочете його міняти, то спробуйте закрити браузер і заново встановити дане розширення. Також перевірте список встановлених розширень, швидше за все, воно у вас встановилося лише знаходиться у відключеному стані, просто візьміть і увімкніть його. Готово, тепер ви маєте дане розширення у себе в розпорядженні і можете з легкістю завантажувати будь-які файли.

Звідки можна скачувати медіафайли?

Ресурсів для певних потреб дуже багато, тому в образі ніхто не залишиться. Скачувати їх можна практично з усіх популярних ресурсів, таких як YouTube, "ВКонтакте", "Однокласники", RuTube, Dailymotion, FaceBook, Instagram, SoundCloud, Vimeo і безлічі інших, де можна скачати практично будь медиафайл.
Як встановити Savefrom? Швидко і зрозуміло

Встановлено розширення, але кнопка "завантажити" не з'явилася. Що робити?

Для цього вам необхідно перейти в налаштування свого плагіна. Для цього відкриваємо список розширень вашого браузера, шукаємо потрібний і натискаємо кнопку "Налаштувати". Там же ми вибираємо ресурси, в яких ми хочемо, щоб працювало дане розширення. Після всіх цих дій ми зберігаємо налаштування і оновлюємо сторінку. Готово, тепер на сторінці повинна з'явитися кнопка завантаження, яку досить складно не помітити.
Як встановити Savefrom? Швидко і зрозуміло

Як видалити Savefrom-помічник

Тут все теж просто. Вам достатньо перейти в список ваших розширень і натиснути кнопку "Видалити", після цього дане розширення пропаде з вашого браузера. Якщо ж ви не хочете його видаляти, а хочете тільки вимкнути, просто натискаємо на кнопку "Вимкнути" і радіємо результату: розширення відключено, медіафайли неможливо завантажити.

Висновок

Багато людей, які не знали про цей, воістину, прекрасному розширенні будуть про нього знати і користуватися для повсякденних потреб. Воно дуже зручно, коли вам потрібно завантажити якийсь файл, але такої функції на ньому просто немає. У даній статті ми детально розібрали, як же все-таки встановити Savefrom-розширення, як на ваш браузер під управлінням Windows, так і на Android. Для інших систем і браузерів установка досить схожа. Звичайно, існує безліч інших розширень або програм, які дозволяють робити практично те ж саме, але це вже зовсім інша історія.

Популярі новини
Загрузка...