Як скачувати музику з "Яндекс. Музики" та інших медіаресурсів

505 0 Новини високих технологій

Багато користувачі стикалися з проблемою, коли якесь відео, фільм або музичний файл хочеться зберегти на зовнішній носій, будь то флешка або жорсткий диск, але кнопки для завантаження немає на сайті, онлайн-прослуховування, тому в даній статті ми розповімо про те, як скачувати музику з «Яндекс. Музики» за допомогою звичайного інтернет-магазину Google Chrome, а також розширень для браузера. Дана стаття рекомендується початківцям, адже в ньому пояснюються основи основ при роботі з браузерами та іншими прикладними програмами.


Як скачувати музику з браузера «Яндекс»

Проблема скачування музики та інших медіафайлів завжди стояла ребром, все через досить зрозумілих проблем, пов'язаних з оплатою реклами, яка і буде вставлятися у відео. Якщо інший користувач завантажить дане відео для комерційних цілей, затре логотип творця, а потім виставить даний відеоматеріал на своєму сайті, то довести крадіжку буде досить складно, а в деяких випадках навіть неможливо. Тому багато сайтів просто забороняють користувачам завантажувати відео, музику та інші файли.
Як скачувати музику з "Яндекс. Музики" та інших медіаресурсів
На щастя для одних, але на жаль інших, користувачі багатьох країн навчилися досить віртуозно обходити захисту системи, після чого дуже швидко і якісно завантажувати будь-яке відео, наприклад, YouTube. Роблять це переважно з використанням розширень – це маленькі програми, які вбудовуються в браузер, після чого мають доступ до виконання деякого роду операцій, наприклад, скачування.


Варто зауважити, що дозволу підтримують не всі браузери. Найвідомішим браузером, який не підтримує розширення, вважають Edge, але всі інші цілком добре з ними працюють, всі-за одного браузерного движка. Інструкція по тому, як скачувати музику з «Яндекс. Музики»:
 • Зайдіть в інтернет-магазин Google Chrome, після чого перейдіть в пункт пошуку програм за назвою.
 • Введіть Yandex Music Fisher, після чого найперше розширення і буде потрібним. Скачайте його. Не бійтеся, додатки з цього магазину підходять практично до всім іншим браузерам. Якщо не працює на вашому браузері, то зайдіть в інтернет-магазин вашого браузера знайдіть і аналогічне розширення.
 • Перезапустіть браузер.
 • Тепер, коли ви будете слухати будь-яку музику на «Яндекс. Музиці», то в правому верхньому куті браузера буде фіолетовий значок, за допомогою якого і можна завантажити обрану аудіозапис в бажаному вами форматі, а також налаштувати саме розширення, вибрати папку завантаження і відкрити її. Все дуже зрозуміло і впоратися зможе кожен.

  Як скачувати музику і відео з інших медіаресурсів

  Варто порадувати всіх користувачів, т. к. спосіб того, як скачувати музику з «Яндекс. Музики», описаний вище, може підходити для скачування і з інших мереж, у тому числі і YouTube. Їх різниця полягає лише в тому, що доведеться скачувати інше дозвіл, адже кожне з них вузько спеціалізовано і не завжди може коректно працювати з іншим сайтом.
  Як скачувати музику з "Яндекс. Музики" та інших медіаресурсів
  Знову переходимо в зручний для вашого браузера інтернет-магазин, вводимо в рядку лише назва інтернет-сайту, з якого бажаєте завантажити музику чи відео, вибираєте розширення з найбільшим рейтингом і завантажуєте його. У правому верхньому куті браузера буде значок завантаженого вами розширення, через нього і здійснюється скачування.

  Обережне поводження з розширеннями

  Після питання про те, як викачувати з «Яндекс. Музики», логічним буде питання про вашої персональної безпеки. Розширення деяких інтернет-магазинів створюються користувачами, але не розробниками, від чого є ймовірно підхопити вірус, який буде невтомно стежити за вашою діяльністю, зберігати паролі і логіни, а потім передавати їх зловмиснику.
  Як скачувати музику з "Яндекс. Музики" та інших медіаресурсів
  Щоб уникнути подібного розвитку подій, настійно рекомендуємо вам скачувати розширення лише з найвищим рейтингом, а також не звертати увагу на низкопопулярные. Також рекомендуємо заходити в меню «Розширення», бо там є весь список розширень. За непотрібністю відключайте їх для особистої безпеки.

  Як скачувати з «Яндекс. Музики» за допомогою програми

  Сучасні технології надають великий вибір, навіть в буденних ситуаціях, наприклад, скачуванні музики. Тому, якщо вам не сподобався спосіб скачування відео або музики за допомогою розширень, то зараз ми розповімо, як скачувати музику «ВКонтакте». "Яндекс"-браузер при цьому брати участь не буде. Для початку нам потрібно операційна система Windows, а далі просто викачуємо з інтернету програма VkMusic - це спеціалізоване додаток, здатне завантажити музику і відео з будь-якого сайту. Як воно працює? Дуже просто, вам лише потрібно скопіювати адресний рядок браузера, після чого програма автоматично запропонує вам завантажити файл, а також запитає про бажаний файл.
  Як скачувати музику з "Яндекс. Музики" та інших медіаресурсів

  На закінчення

  Сподіваємося, що після прочитання цієї статті ви зрозуміли, як скачувати музику з «Яндекс. Музики», адже ці знання обов'язково вам допоможуть, якщо хочеться взяти аудіосистему на природу, після чого насолоджуватися улюбленими композиціями на природі, не заплативши за це ні копійки.

  Популярі новини
  Загрузка...