Новини високих технологій
» » Що робити, якщо не встановлюється розширення Google Chrome?

Що робити, якщо не встановлюється розширення Google Chrome?

22-02-2018, 12:46
1 392
Розширення для браузера є зручним і незамінним засобом збільшення функціоналу. З їх допомогою ви можете блокувати рекламу на сайтах, додавати віджети, завантажувати файли та багато іншого. У цій статті ви дізнаєтеся, що робити, якщо не встановлюється розширення Google Chrome.

Можливі причини

Розглянемо основні моменти, які можуть стати проблемою при установці плагінів в браузер: невірна дата на комп'ютері; заповненість кешу браузера; блокування антивірусом; зараження системи шкідливим ПЗ; конфлікт браузера зі стороннім програмним забезпеченням; режим сумісності. Якщо у вас не запускається, не встановлюється розширення для Google Chrome, то проблема полягає в одній з перерахованих несправностей. Розглянемо кожну з них.


Рішення проблеми

По-перше, обов'язково перевірте правильність дати в операційній системі. Щоб змінити її, необхідно: натиснути на дату й час на панелі задач у меню клікнути на кнопку "Параметри дати та часу"; у вікні, вибрати вірні налаштування і закрити параметри; перевірити працездатність розширень. Якщо розширення для Google Chrome не встановлюються раніше, то переходьте до наступного пункту.

Очищення кешу

Очистити кеш-пам'ять і історію відвідувань можна за допомогою функціоналу самого браузера. Для цього дотримуйтесь нижче наведеної інструкції. Відкрийте браузер і натисніть на іконку меню у правому верхньому куті. Потім виберіть пункт "Історія", відкрийте необхідне вікно з допомогою комбінації клавіш Ctrl + H. Тепер натисніть кнопку "Очистити історію". Потім виберіть потрібні параметри та натисніть "Видалити". Перезавантажте браузер і спробуйте встановити потрібний вам плагін ще раз.

Антивірус

Такі причини, щодо яких не встановлюються розширення Google Chrome, пов'язані з вірусами і антивірусами. У першому випадку коректної установки може заважати зловмисне програмне забезпечення, встановлене на комп'ютері. Для вирішення проблеми необхідно перевірити систему на наявність вірусів.


Також ваш антивірус може блокувати роботу браузера. Для цього потрібно додати браузер в список виключень.

Конфлікт з іншими програмами

Розширення не встановлюються на Google Chrome з-за конфлікту з іншими програмами. У Google є спеціальна утиліта, яку можна скачати в Інтернеті. Вона в автоматичному режимі перевірить наявність конфліктуючих утиліт, а також виправить всі помилки.

Режим сумісності

Якщо після всіх описаних дій у вас все ще не встановлюється розширення Google Chrome з помилкою або без, то залишається останній варіант - відключення режиму сумісності. Для цього клацніть ПКМ по ярлику браузера, відкрийте "Властивості". Потім розділ "Сумісність", після приберіть галочку біля відповідного пункту.
Тепер ви знаєте, чому не встановлюються розширення Google Chrome і як це можна виправити. Якщо описані методи не допомогли, то залишається останній варіант - це повна перевстановлення браузера. Спочатку видаліть поточну версію Google Chrome повністю, потім перезавантажте комп'ютер, відкрийте інший браузер, скачайте Chrome заново, запустіть інсталятор.
Цікаво по темі
Просте рішення, як зробити "Майл.ру" стартовою сторінкою
Просте рішення, як зробити "Майл.ру" стартовою сторінкою
Майже всі користувачі Інтернету бажають якомога швидше при запуску браузера переходити туди, куди їм зручніше. Для цього в браузері створили
ERR_TOO_MANY_REDIRECTS: як виправити помилку
ERR_TOO_MANY_REDIRECTS: як виправити помилку
Якщо ви бачите помилку «ERR_TOO_MANY_REDIRECTS» (занадто багато переадресацій — в буквальному перекладі) у своєму веб-браузері, ви не самотні. Про це
Внутрішня помилка зв'язку в Google Chrome - як вирішити проблему?
Внутрішня помилка зв'язку в Google Chrome - як вирішити проблему?
У статті розповідається про те, як швидко виправити внутрішню помилку в браузері "Гугл Хром". Читайте, як перевірити локальну мережу, налаштувати
Чому не відкриваються розширення Google Chrome? Найпоширеніші причини їх вирішення
Чому не відкриваються розширення Google Chrome? Найпоширеніші причини їх вирішення
Вірус або системний збій? У цій статті ми розглянемо основні причини, чому не відкриваються розширення Google Chrome і з'ясуємо, як вирішити цю
Як скинути налаштування «Гугл Хром»: опис
Як скинути налаштування «Гугл Хром»: опис
Браузер Google Chrome, як і будь-яка інша програма, що має певні налаштування за замовчуванням. Вони ...
Розширення "Економія трафіку Google Chrome
Розширення "Економія трафіку Google Chrome
У статті піде мова про те, як здійснюється економія трафіку в Google Chrome. Економію трафіку ще називають режимом "Турбо". Даний режим практично