Новини високих технологій
» » Як користуватися VKSaver: інструкція

Як користуватися VKSaver: інструкція

11-03-2018, 21:05
764
Велика частина користувачів інтернету та соціальних мереж воліє завантажувати мультимедійні файли прямо зі своїх ресурсів. Це можливо за допомогою функціоналу спеціальних програм або плагінів для браузерів. Щоб отримати улюблений трек у форматі mp3 і закинути його в плеєр, не потрібно шукати окремий сайт або купувати композицію у відомих маркетах. Тепер достатньо навчитися користуватися VKSaver і завантажувати потрібні пісні прямо з соціальної мережі.

Як працює розширення?

Якщо вам не хочеться встановлювати сторонні програми для скачування файлів з соціальних мереж, то плагін для браузера - це ідеальне рішення. Подібних безліч розширень для кожного з популярних браузерів, але весь функціонал у них максимально схожий один на одного.


Після установки програми для скачування VKSaver на сайті "Вконтакте" з'явиться спеціальна кнопка, що дозволяє завантажувати файли. Її можна знайти в розділі "Музика" або "Відеозапису" в залежності від функціоналу конкретного сервера. Подібна програма ніяк не впливає на продуктивність браузера, швидкість завантаження сторінок і стабільність роботи комп'ютера в цілому. Користуватися VKSaver можна через Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera.

Де скачати?

Установка даного розширення досить проста. Вам необхідно скористатися спеціальним магазином додатків. Розглянемо інсталяцію на прикладі браузера Google Chrome: Відкрийте браузер і натисніть на іконку меню у правому верхньому куті. Далі клікніть по пункту "Додаткові інструменти" і виберіть "Розширення". Перегорніть всі встановлені плагіни вниз і натисніть на посилання "Ще розширення", щоб відкрити офіційний каталог Google. У пошуковому рядку впишіть назву додатка VKSaver і натисніть Enter. Клацніть по кнопці "Встановити". У вікні натисніть "Встановити розширення". Після інсталяції на верхній панелі браузера з'явиться значок розширення. Тепер ви знаєте, як встановити плагін. Розберемося, як користуватися VKSaver.


Інструкція по користуванню

Розглянемо процедуру скачування музики з соціальної мережі. Відкрийте браузер і завантажити особисту сторінку "ВК" через пошуковик або панель закладок. З допомогою бічного списку розділів відкрийте вкладку з музикою (однойменна кнопка). Зверніть увагу на кожну аудіозапис. Якщо навести на будь-яку з них, з'явиться інформація про якість аудіо та розмір у мегабайтах. Біля стандартних для "Вконтакте" кнопок з'являється стрілка, що вказує вниз. Вам необхідно один раз клацнути по ній ЛКМ. В нижній частині браузера з'явиться інформація про завантаження файлу. Плюс VKSaver для Windows в тому, що аудіозаписи викачуються відразу і без переходу на сторонні ресурси. Треки завантажуються у форматі mp3. Всю музику з соціальної мережі ви можете знайти в папці з завантаженнями браузера. Відкрийте цю теку і вже звідти скопіюйте музику на плеєр, на флешку і т. д. Тепер ви знаєте, як користуватися VKSaver.

Як видалити?

Якщо ви вирішили більше не користуватися даним розширенням, то його можна легко видалити браузера. Для цього необхідно клацнути ПКМ по іконці "Вконтакте" на верхній панелі браузера і вибрати пункт "Видалити з Chrome".
Також через це меню ви можете перейти до налаштувань плагіна, вибравши пункт "Параметри". На екрані відкриється окрема вкладка. У ній ви можете налаштувати відображення інформації про аудіозаписи. Також ви можете вибрати назви тек, у яких зберігатиметься музика.

На закінчення

Тепер ви знаєте, як користуватися VKSaver. Це одна з багатьох подібних програм, яка суттєво спрощує процедуру скачування музики з соціальних мереж. Щоб у вас не виникло проблем з роботою плагіна, необхідно встановити останню версію браузера. Процедура завантаження файлів не відрізняється в залежності від використовуваного браузера. Робіть використання ВК більш зручним і простим!
Цікаво по темі
Як скачувати музику з "Яндекс. Музики" та інших медіаресурсів
Як скачувати музику з "Яндекс. Музики" та інших медіаресурсів
У даній статті ми розповімо про те, як скачувати музику з «Яндекс. Музики» за допомогою звичайного інтернет-магазину Google Chrome, а також розширень
Що робити, якщо не встановлюється розширення Google Chrome?
Що робити, якщо не встановлюється розширення Google Chrome?
Розширення для браузера є зручним і незамінним засобом збільшення функціоналу. З їх допомогою ви можете блокувати рекламу на сайтах, додавати
Як скачати відео з "Яндекса", YouTube і "ВКонтакте"?
Як скачати відео з "Яндекса", YouTube і "ВКонтакте"?
Практично кожен, хто знає про існування інтернету, в своїй голові пов'язує його з нескінченним безліччю медіафайлів і неймовірною кількістю
Що робити, якщо не працює VKsaver: покрокова інструкція
Що робити, якщо не працює VKsaver: покрокова інструкція
Чому не виходить скачати музику з VK? Часто зустрічаються помилки та проблеми в роботі популярного плагіна VKsaver. Докладні рекомендації по
Помічник для скачування, або Як скачувати дані без браузера
Помічник для скачування, або Як скачувати дані без браузера
У даній статті буде розказано про те, як можна завантажувати деякі дані без браузера. Які програми-помічники для завантаження інформації користуються