Як скачати відео з "Яндекса", YouTube і "ВКонтакте"?

561 0 Новини високих технологій

Практично кожен, хто знає про існування інтернету, в своїй голові пов'язує його з нескінченним безліччю медіафайлів і неймовірною кількістю інформації, що є цілковитою дійсністю. Майже третина користувачів Мережі приходить у Всесвітню павутину для того, щоб подивитися відео або почитати цікаву статтю. Тому в цій публікації йтиметься про те, як завантажити відео з «Яндекса» на свій персональний комп'ютер. Стаття рекомендується починаючим користувачам, а також людям, прагнучим зберегти якийсь відеоматеріал у себе на ПК.


Як скачати відео через "Яндекс.Браузер"?

Сучасні технології не стоять на місці, тому існує чимало способів для скачування відео з будь-якого медіаресурсу. Але чому не можна завантажувати файли вільно? Все це робиться для створення хоч якої-небудь безпеки автора, адже не кожен робить спеціальні мітки на відео, що сприяють тому, щоб довести авторство того чи іншого ролика. Але все ж існують програми, які абсолютно без зусиль завантажують відео, будь то «ВКонтакте», YouTube або «Однокласники». Для цієї мети ідеально підходять спеціальні розширення для вашого браузера.
Як скачати відео з "Яндекса", YouTube і "ВКонтакте"?
Інструкція про те, як завантажити відео з «Яндекса»:
 • Увімкніть будь-який ваш браузер, за винятком Edge, адже в ньому працює мізерно мала кількість сторонніх розширень. Дочекайтесь повного завантаження в оперативну пам'ять, це займе лише кілька секунд.
 • Тепер зайдіть в меню «Розширення» – це спеціальна сторінка, на якій є можливість встановлювати додаткові функції вашого браузера, відображаються вони, як правило, у верхньому правому куті, прямо біля значка налаштувань.
 • Вам буде преложено завантажити додаток в магазині, натисніть на цю посилання, після чого перейдіть в інтернет-магазин вашого браузера, він є у всіх, крім вищезазначеного Edge.
 • На сторінці вашого браузера введіть в рядок пошуку «завантажити відео», після чого вам буде запропоновано безліч розширень. Яке з них більше підходить вам – це вже ваша справа, однак варто зауважити, що багато користувачів рекомендують вибирати додаток з максимальною кількістю позитивних відгуків. Якщо ж вибрати найбільш непредпочтительный, то можливе зараження браузера рекламою.
 • Скачати з «Яндекс.Відео» програмою

  Увагу, дана тема рекомендується людям, що використовують браузер Edge. Якщо ви не хочете використовувати різні розширення, але питання про те, як завантажити відео з «Яндекса», все ще має місце, то рекомендуємо вам програму VkMusic – це спеціальне прикладне додаток, за допомогою якого можна завантажити відео або музику не тільки з «ВКонтакте», але і з «Яндекс.Відео» та інших медіаресурсів. Для скачування відеофайлів вам доведеться всього лише скопіювати адресу відео (він знаходиться в адресному рядку) і вставити у відповідне поле програми, після чого натиснути Enter. Вам буде запропоновано кілька варіантів для скачування відео або аудіо.


  Як скачати відео з "Яндекса", YouTube і "ВКонтакте"?

  Скачування відео з YouTube

  Проте існує спосіб, за допомогою якого немає необхідності що-небудь скачувати або доповнювати в браузері, необхідно лише зайти на сторінку бажаного відеоролика, після чого перед «YouTube.com» додати «ss», щоб посилання наступного виду: «ssyoutube.com». Вас перенаправить на сайт, де буде запропоновано завантажити відео в бажаній якості. Варто зауважити, що даний спосіб є абсолютно безкоштовним, а також відповідним для будь-яких операційних систем.
  Як скачати відео з "Яндекса", YouTube і "ВКонтакте"?

  На закінчення

  Сподіваємося, що після прочитання цієї статті ви зрозуміли, як завантажити відео з «Яндекса», а також інших сайтів. До речі, в інтернеті присутні й інші способи для скачування відеофайлів. Якщо вони вам цікаві, то рекомендуємо вам почитати інструкцію користувача YouTube і «Яндекс.Відео». В ній ви обов'язково знайдете багато цікавих функцій, а також угода, воно вам особливо стане в нагоді, якщо ви початківець "ютубер".

  Популярі новини
  Загрузка...