Як скачати відео з "Яндекса" на комп'ютер різними способами

266 0 Новини високих технологій

Багато стикалися з проблемою, що улюблені вами онлайн-кінотеатри суцільно переповнені рекламою, причому настільки, що неможливо ніяк подивитися фільм. Заважали постійні паузи на рекламу, вставки, несподівані банери і багато іншого. Ви йдете на «Яндекс.Відео», але у вас мало трафіку або хочете подивитися відео пізніше? Відмінним рішенням буде завантажити відео на ваш комп'ютер, тому тема даної статті - як скачати відео з «Яндекса» на комп'ютер без реєстрації. Дана стаття рекомендується початківцям користувачам операційної системи Windows, адже порушена тема плагінів і розширень.


Як завантажити відео «Яндекс.Браузером»

Сучасні технології не стоять на місці, тому з кожним днем ми все частіше бачимо в заголовках газет новини про чергові досягнення в області комп'ютерів, одним з таких повідомлень було те, що люди викладають свої відеозаписи в інтернеті, після чого разом їх дивляться і обговорюють. Таке повідомлення з'явилося дуже давно, але для нас це тепер буденність, адже що може бути краще - прийти додому з роботи і під чашечку чаю подивитися розважальні відео? Однак існують проблеми, з-за яких користувачі не завжди можуть подивитися улюблений фільм, «Ютуб», мультик онлайн, тому що нині високошвидкісний інтернет доволі дорогий, не кожен його можете собі дозволити, а на дешевому його не подивишся у гарному якості. Але вихід завжди є – можна скачувати відео на персональний комп'ютер, після чого переносити його на планшет, телефон або телевізор. Благо, що WAN-інтернет вже не такий дорогий, яким був раніше, але залишається питання, як завантажити фільм з «Яндекс.Відео»? Адже там немає ніяких кнопок для скачування.


Як скачати відео з "Яндекса" на комп'ютер різними способами
На щастя, просунуті користувачі навчилися обходити це обмеження, тому в інтернеті можна знайти безліч засобів для скачування відео. Саме для «Яндекс.Браузера» ми рекомендуємо завантажити VkMusic – це програма для скачування музики або відео звідки завгодно, хоч з YouTube. Потрібно лише завантажити додаток з офіційного сайту, скопіювати посилання на відео та включити додаток, після чого не треба навіть що-небудь натискати, програма сама все зробить за вас. Але чому додаток, а не розширення? У «Яндекс.Браузера» немає власного магазину додатків, тому і виникають труднощі при їх установці з чужих інтернет-магазинів.

Як скачати відео з «Яндекса» на комп'ютер за допомогою розширень

Розширення – це спеціальні програми, які можуть працювати виключно в браузерах, для яких вони пишуться. Якщо ви досвідчений програміст і хочете зробити життя людей простіше, то створіть розширення, тим самим ви отримаєте славу, гроші та листи подяки від користувачів. Проте зараз нам треба самим встановити розширення для скачування відео. Ця функція можлива лише у трьох браузерах: Opera, Google Chrome і Firefox – всі ці три браузера об'єднує наявність інтернет-магазину додатків, хоч і різного для кожного, але процес встановлення скрізь однаковий.
Як скачати відео з "Яндекса" на комп'ютер різними способами
Як скачати відео з «Яндекса» на комп'ютер за допомогою розширення?
 • Зайдіть в інтернет-магазин вашого браузера (знайти його нескладно, адже, як правило, посилання на нього є в новій вкладці браузера).
 • В пошуку інтернет-магазину введіть «Відео», після чого почніть пошук. Вам буде запропоновано завантажити чимало розширень, виберіть той, у якого найбільший рейтинг, адже це говорить про надійність і якість.
 • Натисніть кнопку «Скачати», дочекайтеся повної установки.
 • Заходимо на «Яндекс.Відео», вибираємо будь-яке відео і бачимо кнопку «Скачати», натискаємо на неї і вибираємо шлях установки на комп'ютері.
 • Як скачати відео з "Яндекса" на комп'ютер різними способами

  Як скачати відео з інших популярних відеоресурсів

  Однак якщо ви не хочете нічого завантажувати, то і для вас є рішення даної проблеми, проте тільки з YouTube. Є спеціальний сайт, який здійснює скачування відео, причому цей сайт має практично аналогічну назву з YouTube.com у цьому-то і є його перевага, тому що для скачування відео необхідно лише додати kiss перед YouTube у вашій листівкою вкладці з відео, після чого відбудеться переадресація на сайт з скачуванням.

  На закінчення

  Сподіваємося, що після прочитання цієї статті ви зрозуміли, як завантажити відео з «Яндекса» на комп'ютер. Також існують більш складні варіанти скачування, але ми вам розповіли про найбільш доступних і зрозумілих, за яку не варто нічого віддавати натомість.

  Популярі новини
  Загрузка...