Новини високих технологій
» » Як правильно відновити видалений акаунт

Як правильно відновити видалений акаунт

21-02-2019, 18:44
944
Багато стикалися з втратою аккаунта, видаленого помилково або при сумнівних обставинах. Виникає важлива тема: як врятувати ситуацію? І як відновити видалений аккаунт Гугл? Персональні дані хороші тим, що якщо не пам'ятаєте логіна, пароля зайти в Google Chrome, то можна скористатися функцією «знайти запис». У вікні потрібно ввести адресу електронної пошти, пов'язаної з вашою особистою сторінкою. Слід вказати ім'я, прізвище, потім на ящик відправляється одноразовий код з підтвердженням входу в систему.

Відновлення облікового запису Google

В отриманому листі буде міститися шестизначний код, який потрібно скопіювати і вставити в віконце «Гугл», де запитується даний код. Система відправляє повідомлення, що обліковий запис знайдений. Щоб увійти, треба у вікні, де просять ввести дані, натиснути на напис «забули пароль». Після нехитрих маніпуляцій, на скриньку прийде лист для зміни пароля, і вже без праці є можливість зайти.

Видалили Google?

Що робити, якщо браузер видалений? Як відновити видалений аккаунт? Виконати це слід швидко: Необхідно зайти на сайт support.google.com. На вкладці «параметри» — «відновлення пароля» вибрати «відновити нещодавно віддалений акаунт Google.
Все відбувається легко і швидко. Головне — якщо ви не зберігали дані перед видаленням, вони все одно відновляться, будуть працювати. Не варто нервувати, потрібно просто діяти. Тепер ви обізнані, як відновити видалений запис в любій системі.

Аккаунт Instagram

А що робити з популярними соціальними мережами? Як відновити видалений акаунт у Інстаграмі»? Якщо ви видалили дані, досить ввести електронний ящик, прив'язаний до сторінки, аккаунт буде відновлений. Але часто профіль можуть блокувати. В даному випадку як відновити видалений аккаунт?
Якщо вас заблокували, надається два можливих варіанти вирішення цієї проблеми. Перший — піти по шляху повернення доступу до профілю. За допомогою служби підтримки дійти до форми відновлення. З переходом на сторінку, потрібно поставити галочку поруч з фразою «мій акаунт», фразою «не маю доступу до пошти, зареєстрованої в профілі» заповнити необхідні дані користувача. В кінці обов'язково потрібно вказати, що профіль не зламаний, а заблокований. «Інстаграм» надішле лист на вказану пошту, в якому вас попросять ідентифікувати особу, зробити фотографію з кодом. Після індивідуальні дані відновлять. Але буває і по-іншому.

Другий спосіб відновлення заблокованого аккаунта

Якщо не вийшло вирішити ситуацію з допомогою форми відновлення доступу, заходимо на пошту, з якої був зареєстрований профіль, де в повідомленні від «Інстаграму» вказана причина, по якій сторінку заблокували. Будуть вказані контактні дані кампанії або людини, який поскаржився на ваш контент.
Можна знайти даного користувача, і домовитися з приводу врегулювання конфлікту. Після чого отримуєте письмове повідомлення про те, що претензій у нього більше немає. Після таких маніпуляцій отримуєте свою сторінку назад. Але іноді буває, що контактні дані людини, який кинув скаргу, не зазначаються в листі. На жаль, в такому випадку вирішити проблему не вдасться. Обліковий запис буде видалено протягом декількох днів.
Тепер вам відомо, як відновити видалений акаунт у соціальних мережах. Однак іноді простіше створити нову сторінку, і надалі більш обережно ставитися до сумнівних публікацій та спам-повідомленнями. Тоді ваш профіль буде в безпеці.
Цікаво по темі
Як відновити сторінку в "Інстаграмі": способи та рекомендації
Як відновити сторінку в "Інстаграмі": способи та рекомендації
Перед кожним, хто хоча б раз видаляв профіль або забував пароль з логіном від свого аккаунта, поставало питання: як відновити сторінку в
Відновлення облікового запису Google Recovery
Відновлення облікового запису Google Recovery
У Google є величезна кількість продуктів, корисних не тільки для користувацьких цілей, але і для роботи. Тому обліковий запис є вкрай важливою, і при
Як видалити акаунт у "Пеклі" - детальна інструкція
Як видалити акаунт у "Пеклі" - детальна інструкція
У статті розповідається про те, як видалити свій профіль у соціальній мережі "Пеклі" як з комп'ютера, так і з телефону.
Як створити обліковий запис на телефоні: покрокова інструкція. Вхід, видалення, розблокування
Як створити обліковий запис на телефоні: покрокова інструкція. Вхід, видалення, розблокування
Чим корисна приєднання телефону до "Гугл"-аккаунту? Покрокова інструкція створення на телефоні. Як це зробити за допомогою ПК? Вхід, видалення,
Як відновити обліковий запис gmail.com для користування сервісами Google
Як відновити обліковий запис gmail.com для користування сервісами Google
З проблемою втрати пароля для доступу до облікових записів в Інтернеті доводилося стикатися багатьом користувачам. Більшість сервісів, для