Новини високих технологій
» » Як зробити гарний "Instagram" в одному стилі: особливості, програми та цікаві ідеї

Як зробити гарний "Instagram" в одному стилі: особливості, програми та цікаві ідеї

21-02-2019, 18:44
872
"Instagram" - це одна з найпопулярніших соціальних мереж в світі. Користувачі не тільки проводять більшу частину свого часу, але й думають про те, як зробити гарний "Instagram" в одному стилі. Вони намагаються, щоб їх аккаунт виглядав модно і оригінально, набрав безліч лайків і купу передплатників, став популярним.

Що таке "Instagram"?

Instagram - це соціальна мережа, яка зараз нараховує близько 100 мільйонів користувачів. У нього вбудований простий і інтуїтивно зрозумілий фоторедактор. З його допомогою можна сфотографуватися і відразу поділитися знімком з друзями. Додаток дозволяє відразу прибрати огріхи, які виникли в процесі зйомки. В один клік на фото можна накласти професійний фільтр. "Instagram" простий у використанні. Щоб їм користуватися, спочатку відкривають додаток. Роблять фото або дістають знімок з папки на мобільнику. Обробляють його в фоторедакторі і підписують. Після зазначених маніпуляцій знімок відправляють в стрічку. Тут фото переглядають користувачі Мережі, ставлять лайки і додають коментарі. Інтерфейс мобільного додатку, як і онлайн-версія соцмережі, переведені на російську мову. "Instagram" почав свою роботу восени 2010 року. Додаток спочатку створювалося лише для пристроїв Apple. Згодом його адаптували і під апарати "Андроїд". Найближчим часом планується випуск "Инстаграма" для Windows Phone, на яких працюють більшість сучасних смартфонів Nokia. Повноцінно користуватись цією соцмережею з комп'ютера не вийде, так як вона призначена тільки для мобільних пристроїв. Але з цієї ситуації є вихід. Щоб додатком можна було користуватися з комп'ютера, встановлюють емулятор системи "Android", він називається BlueStacks.

Щоб аккаунт в соцмережі став популярним, потрібно подумати про те, як зробити гарний "Instagram" в одному стилі. Саме такий підхід до використання додатка здатний залучити на сторінку максимальна кількість передплатників.

Як правильно вести Instagram?

Щоб почати користуватися "Інстаграмом", програму потрібно завантажити і встановити на мобільний пристрій, який працює на базі Ios або Android. Як вже згадувалося вище, щоб користуватися соціальною мережею на комп'ютері, потрібно встановити емулятор BlueStacks. Instagram скачують в App Store або Google Play.
При першому запуску програми потрібно пройти реєстрацію. Після соціальна мережа пропонує розшукати своїх друзів. Майже одразу надійде пропозиція підписатися на популярні стрічки. По завершенні процесу реєстрації можна повноцінно користуватися цим ресурсом. Ведення Instagram здійснюється за допомогою п'яти кнопок: Перша дозволяє переглядати стрічку тих користувачів, на яких існує підписка. Друга здійснює пошук потрібних людей або фотографій. Третя - сама багатофункціональна: фотографує, шукає потрібний знімок в пам'яті пристрою, здійснює перемикання між передньою і задньою камерою мобільного. Якщо утримувати цю кнопку довше, то можна вибрати потрібне фото і відредагувати його, підписати. При бажанні можна відправити репост в іншу соціальну мережу. Четверта знайомить з новинами стрічки. П'ята допомагає керувати своїм профілем. З її допомогою можна побачити і редагувати особисті дані. А тепер про те, як вести "Instagram" в одному стилі. Обробка фотографій може здійснюватись одразу в даному додатку, що позбавляє від зайвих кроків та економить час.

Стиль профілю

Починаючи вести сторінку в соцмережі, потрібно зосередиться на одній чітко визначеній темі. Добре, якщо вона буде оригінальна і цікава. Але якщо тема профілю є популярною, то потрібно подумати про те, як красиво оформити профіль в "Instagram" в єдиному стилі, щоб привернути максимум уваги до своєї сторінки і виділити її на тлі інших. Такий блог можна створити з урахуванням: Колірних відтінків. Всі публікації повинні гармонійно поєднуватися між собою. Негативно сприймаються публікою різкі стрибки холодних відтінків до теплих і навпаки. У залежності від часу року відтінки в профілі можуть змінюватися, але такий перехід повинен бути поступовим. Для створення єдиного стилю для обробки фотографій використовують один або декілька фільтрів. Зміст композиції. Знімки повинні гармоніювати між собою. На них повинна бути схожа обстановка, якісь деталі або пози людини. Фото роблять чіткими і красивими, приємними для користувача. Можна взяти якусь невелику деталь, яка буде зустрічатися на кожному знімку, і по ній профіль стане впізнаваним. Текст. Краще для підпису вибрати один основний шрифт, який буде застосовуватися для всіх знімків і публікацій. Слід бути обережнішим зі смайлами, не слід використовувати їх занадто часто.
Пости в Instagram повинні бути великими, помітними і поєднуватися між собою. Вони повинні чіпляти очей. Фотографії слід вибирати якісні і цікаві. Щоб створити гарний профіль, можна підписатися на тих людей, чиї профілі здадуться ідеальними, захоплюючими і стильними. Можна спробувати перенести їх техніку оформлення сторінки на свій блог.
Далі більш детально розповімо про те, як зробити гарний "Instagram" в одному стилі.

Сітка

Секрети красивих акаунтів в "Instagram" найчастіше полягають в правильно підібраній сітці. Саме вона відповідає за розташування знімків на сторінці,робить їх поєднувані і логічними. Найбільш цікавими варіантами сітки є: "Ефект шахової дошки". Зображення чергуються за кольором і змістом через одне. Можна чергувати текстовий блог, цитату з картинкою. Такий ефект добре сприймається візуально і зберігається при одиничній викладення постів. "В лінію". Фотографії викладають в лінію за темою і змістом. Наприклад, одну лінійку може займати взуття, другу - одяг, третю - головні убори. "По вертикалі" і "по діагоналі". В цьому випадку по одній темі або кольором формують вертикальні та діагональні ряди. Для такої розкладки завантажують відразу кілька готових знімків.
Створити сітку на сторінці допомагають спеціальні макети. Саме з їх допомогою можна задати єдиний стиль блогу. Додаток Preview при необхідності допоможе вибрати потрібний варіант.

Відтінки сторінки

Багато користувачів рано чи пізно задаються питанням, як гарно вести "Instagram" в одному стилі. Оформити сторінку правильно на даному інтернет-ресурсі допоможуть добре підібрані кольори, які будуть гармонійно виглядати поряд. Відтінки вибирають, відштовхуючись від теми профілю. Необхідний тон публікацій задають відразу після створення облікового запису.
До найбільш популярних кольорів, привертає увагу користувачів, відносяться: синій; світло-сірий; бежевий; карамельний; рожевий. Наявність великої кількості квітів робить профіль безладним. Дотримуватися певних тонів при створенні профілю можна вбудованим в "Instagram" редактором "Колір".
Є спеціальні сервіси, що допомагають проаналізувати старі публікації і визначити переважаючий відтінок. З їх допомогою можна швидко визначитися з потрібним кольором і зробити запис в єдиному стилі. Найпоширенішими колірними генераторами є: Color Supply; ColorKuler; Adobe Color CC.
Якщо перераховані вище програми не допомогли створити профіль в єдиному стилі і сторінка залишилася строкатою і непривабливою, то можна зробити наступні кроки:

Забрати всі фотографії, які різко контрастують з основним відтінком блогу. Тікати від яскравих контрастів і додавати знімки, які будуть плавно змінювати один одного. Редагувати контрастність і яскравість кожного фото перед тим, як додати знімок на сторінку. Працювати з декількома фільтрами, а краще з одним-двома.

Мобільні додатки

Замислюючись про те, як зробити Instagram красивим, не варто забувати про спеціальних додатках, які легко і швидко дозволять вирішити цю задачу. Вони допоможуть зробити профіль ідеальним. Ці програми мають дуже великі можливості, які допоможуть не тільки красиво оформити свій профіль, але й стануть у нагоді для особистих цілей. Кращими у цій категорії вважаються: Inpreview; Preview; Plann + Preview for Instagram; UNUM; Snug for Instagram. Далі про кожному додатку розповімо докладніше.

Inpreview

Зробити свій "Instagram" краще можна з додатком Inpreview. Воно підходить тільки для мобільних пристроїв iOS. Програма має гарний інтерфейс. Дозволяє візуально планувати майбутнє розташування контенту в "Instagram". Додаток має російськомовну версію. Дозволяє одночасно завантажувати декілька знімків, що дає можливість визначити, як вони будуть виглядати на сторінці; переміщати фотографії всередині штучно створеної сторінки; вибрати найбільш вигідну їх місце розташування. При підписці з'явиться можливість переключення між обліковими записами. Публікація в соціальну мережу проводиться шляхом натискання однієї кнопки.

Preview

Як зробити гарний "Instagram" в одному стилі? Для цього потрібно додаток Preview. Дана програма має близько 400 тисяч активних користувачів. Оснащена візуальним планером з необмеженим числом осередків. Вона дозволяє планувати і складати графік вироблених публікацій.
За допомогою цієї програми можна управляти відразу декількома акаунтами. Сервіс оснащений досить просунутій аналітикою. У нього вбудований режим "шпигун", що дозволяє відстежувати блоги конкурентів. Додаток здійснює добірку і пошук хэштегов, веде з ним статистику, виконує їх групування і виводить автопідказки. Це просунутий фоторедактор, який має близько 15 фільтрів, 70 і більше пресетів, призначених для створення гарних знімків. Цей сервіс функціонує тільки англійською мовою. І щоб насолодитися усіма його можливостями, потрібна підписка, яка стоїть 459 рублів в місяць.

Plann + Preview for Instagram

Програма Plann + Preview for Instagram займає друге місце по популярності в инстаграмном плануванні. Користувацька база даного ресурсу має понад 90 тисяч клієнтів. Це якісне та комплексне додаток, яке допоможе зробити особисту сторінку в "Instagram" красивою. Додаток призначений для активних і серйозних блогерів. Підходить для тих, хто заробляє в цій соцмережі. Програма не має україномовної версії. Безкоштовна розрахована тільки на один аккаунт і на 30 завантажень в місяць. Преміум-підписка сплачується щомісячно. Оплата проводиться за кількістю профілів. Є безлімітний тариф.

Додаток UNUM

Програма UNUM призначена для створення красивої стрічки в соціальній мережі "Instagram". Є версія і для пристроїв, що працюють на iOS, і для апаратів на Android. Додаток доступний тільки англійською мовою, а розширеними функціями можна скористатися лише при платній підписці. Безкоштовна версія включає в себе запис, 18 клітинок для перегляду фотографій. Є можливість публікувати до 500 знімків, постів і відео.

Snug for Instagram

Snug for Instagram - це програма, необхідна тим людям, які хочуть зробити свій "Instagram" красивим. Вона допоможе побачити, як будуть виглядати нові знімки на тлі старих. Користуватися нею просто і зручно. Досить завантажити в неї фотографії. Потім потрібно переміщати знімки до тих пір, поки не вдасться домогтися їх оптимального розташування. Додаток дозволяє обрізати і змінити кадр. Ця програма ідеально підходить для тих користувачів, які розмірковують про те, як зробити стильним свій Instagram. Програма платна. У ній немає додаткових підписок і вбудованих покупок.
Цікаво по темі
Невідома помилка мережі "Instagram". Методи усунення
Невідома помилка мережі "Instagram". Методи усунення
Нерідко трапляються ситуації, коли в "Інстаграмі" по тим чи іншим причинам з'являється "Невідома помилка". Вона може виникнути через проблеми з
Як приховати підписників у "Інстаграмі": всі можливі способи
Як приховати підписників у "Інстаграмі": всі можливі способи
"Instagram" — одна з найпопулярніших програм для спілкування та обміну фотографіями та відео. Там можна знайти друзів за інтересами та просто добре
Як зробити репост в "Інстаграмі" з текстом: докладна інструкція
Як зробити репост в "Інстаграмі" з текстом: докладна інструкція
Творці "Інстаграму" захищають авторські права своїх користувачів. Швидше за все, саме з цієї причини в даній соціальній мережі досі не з'явилися
Реєстрація в Instagram: покрокова інструкція
Реєстрація в Instagram: покрокова інструкція
Instagram - безкоштовна соціальна мережа, яка отримала величезну популярність. Вона побудована за типом мікроблогу з графічними файлами. Тобто
Перегляд «Instagram» без реєстрації. П'ять перевірених способів
Перегляд «Instagram» без реєстрації. П'ять перевірених способів
Далеко не кожна людина активно користується сервісом «Instagram». Але іноді навіть у тих людей, які не люблять витрачати свій час на соціальні
Видно гостей у "Інстаграмі": сторонні додатки і політика системи
Видно гостей у "Інстаграмі": сторонні додатки і політика системи
Розробники і служба підтримки "Інстаграма" вже не раз відзначали, що додаток – це не соціальна мережа, тому й можливості користувачів тут дещо