Новини високих технологій
» » Як правильно вказати адресу на Aliexpress: покрокова інструкція

Як правильно вказати адресу на Aliexpress: покрокова інструкція

24-02-2019, 20:42
14 416
AliExpress – популярна інтернет-майданчик, що об'єднує різні китайські магазини. Кілька мільйонів людей користуються цим сайтом і замовляють недорогі товари для себе, родичів та друзів. Асортимент на сайті величезний. Є і одяг, і взуття, і техніка, товари для будинку, і косметика, і біжутерія. Періодично на цій інтернет-майданчику з'являються новачки. Великий вибір товарів і невисокі ціни, звісно, приваблюють. При першому замовленні у новачків виникає чимало питань, одне з яких: "Як правильно вказати адресу на AliExpress". Давайте розберемося в цьому, адже це дійсно важливо. Від правильного зазначення адреси залежить результативність, швидкість доставки. Через невірних відомостей посилка може взагалі де-небудь загубитися.

Де вказувати адресу?

Якщо ви реєструвалися на AliExpress і не вказували адресу, то виконайте наступні дії: Зайдіть на головну сторінку китайської інтернет-майданчики. Натисніть з правої сторони на кнопку «Вхід». Далі введіть логін, яким є ваш адресу електронної пошти або ID і пароль. Після входу збоку, ви будете бачити привітання і 3 яскравих кнопки – «Мій AliExpress», «Замовлення» і «Повідомлення». Натисніть на аватарку, або на кнопку «Мій AliExpress». Відкриється сторінка, на якій з лівого боку буде розташовано меню. Знайдіть рядок «Адреса доставки» та натисніть на неї. Ви будете переадресовані на сторінку, де потрібно вказати свою адресу. все просто!

Як правильно вказати адресу AliExpress?

Якщо ви слідували наведеним вище алгоритмом, то зараз ви перед собою бачите форму для заповнення. На перший погляд може здатися, що нічого складного в зазначення адреси немає, адже всі поля підписані. У декількох полях потрібно самостійно надрукувати інформацію – ім'я одержувача, вулицю, будинок, квартиру, місто, поштовий індекс, мобільний телефон. Найпростішими є 2 поля – «Країна» та «Край/область/регіон». У них вбудовано випадаюче меню. Користувачеві потрібно лише зробити правильний вибір.

Дійсно, нічого складного немає, але виникає одне запитання: "На якій мові на AliExpress вказувати адресу та іншу інформацію про себе". Всі відомості ви повинні вводити латиницею, тобто англійськими літерами (транслітом).

Використання трансліту

Як правильно вказати адресу на AliExpress і при цьому швидко? Спробуйте скористатися спеціальними сервісами, які перетворять російські слова в трансліт. Таких сервісів в інтернеті багато. Можна користуватися будь-яким з них. Розглянемо для прикладу роботу подібного сервісу. Введемо для перетворення в трансліт ім'я, по батькові та прізвище. Нехай це буде Іван Іванович Іванов. Натискаємо кнопку для перетворення. Результат висвітлюється через кілька секунд – Ivan Ivanovich Ivanov. Аналогічним чином можна перетворити адресу. Не перекладіть на англійську мову слова «вулиця», «будинок». Просто вказуйте назву вулиці і через кому номер будинку, квартири. Можете використовувати скорочення «вул.», «д», «кв», перетворені транслітом.

Приклад заповнення

Розглянемо конкретний приклад заповнення, так як питання про те, як правильно вказати адресу на AliExpress, є найбільш часто задається:

У рядку «Ім'я одержувача» пишемо Ф. І. О. В нашому випадку це буде Іван Іванович Іванов. Вписуємо транслітом той результат, який ми отримали раніше при використанні спеціального сервісу, тобто вносимо Ivan Ivanovich Ivanov. Важливо вказувати ім'я, по батькові без скорочень. Не забувайте про це правило, встановленому на AliExpress. У полі «Країна/Регіон» тиснемо на стрілочку, щоб розкрилося меню. Шукаємо потрібну нам країну. В нашому випадку це буде Російська Федерація, тобто Russian Federation. В поле «Вулиця, будинок, квартира» вказуємо адресу, де ми проживаємо. У нашому прикладі це буде вул. Радянська, д. 66 кв. 99. Введемо цю адресу сервіс, який перетворює на трансліт. Результат – ul. Sovetskaya, d. 66 kv. 99. Копіюємо і вставляємо в форму. Якщо хочете, можете не вказувати скорочення «vul.». Без нього і так все зрозуміло. Наступний рядок, в якій написано «Квартира, блок», пропускаємо. Вона не є обов'язковою для заповнення. Весь адресу ми вказали в попередньому полі. У полі «Край/Область/Регіон» шукаємо потрібну нам назву. В нашому випадку нехай це буде Алтайський край. Вибираємо Altayskiy kray. В поле «Місто» знову вибираємо те, що нам потрібно. Ми вкажемо Барнаул (Barnaul). Заповнюємо поле «Поштовий індекс». Напишемо для прикладу 123456. Завершуємо заповнення форми зазначенням особистого мобільного телефону. Після заповнення форми не забудьте натиснути на кнопку «Зберегти».

Про поштовий індекс

При розгляді питання про те, як правильно вказати адресу доставки на AliExpress, окрему увагу варто звернути на поштовій індекс. Це поле є обов'язковим для заповнення. В ньому ви повинні вказати точну інформацію. Якщо ви не знаєте свій поштовий індекс, вкажіть його в інтернеті або на пошті. Що може статися, якщо індекс буде вказано неправильно? Всі посилки, що надходять у конкретний місто, розподіляються по поштовим відділенням. При розподілі фахівці дивляться на вказаний індекс. Якщо ви впишете індекс іншого поштового відділення, то ваша посилка туди і вчинить. Тобто в підсумку вона може опинитися в іншому кінці міста. Погодьтеся, не дуже-то хочеться втрачати час і їхати за посилкою в інше поштове відділення з-за однієї або декількох неправильно зазначених цифр.

Про телефонному номері

Думаючи над тим, як вказати адресу доставки на AliExpress, можете не переживати про те, що вам потрібно написати номер телефону на сайті торговельної інтернет-майданчики. Вказуйте його без будь-яких побоювань. З Китаю вам точно ніхто дзвонити не буде. Номером телефону може скористатися пошта Росії з метою повідомлення про надходження посилки в поштове відділення. Але іноді таке не відбувається. Дуже часто пошта інформує з допомогою паперового повідомлення. Його листоноша залишає в поштовій скриньці.
Ще один важливий нюанс – вказуйте номер телефону правильно. У полі введіть тільки цифри без всяких рисок.

Зазначення додаткових адрес

На сайті AliExpress ви можете мати кілька адрес доставки. За це варто сказати окреме спасибі розробникам інтернет-майданчики, оскільки ця функція є дуже зручною. Наприклад, ваші родичі з Ростова-на-Дону часто вас просять про оформлення замовлень. Кожен раз вводити їх адресу не потрібно. Збережіть додатковий адресу. Для цього в особистому кабінеті відкрийте «Мій AliExpress». Виберіть адреси доставки. Над своєю адресою зверху ви побачите кнопку «Додати новий». Натисніть на неї і заповніть всі поля. Форма додавання другого адреси така ж, як і розглянута нами вище. Тобто складність ніяких немає. З цієї причини не будемо детально розглядати, як на AliExpress правильно вказати адресу Росії, що є додатковим. Варто відзначити, що ви можете зберегти їх необмежену кількість.

Редагування адрес

На сайті AliExpress передбачена ще одна функція. Ви можете редагувати надалі додані адреси. Якщо, наприклад, ви переїдете в іншу квартиру, то на сайті торговельної інтернет-майданчики вам потрібно буде змінити вулицю (якщо вона у вас змінилася), номер будинку та номер квартири.

При редагуванні адреси в кінці форми ви можете побачити приховану частину сторінки з позначкою «Інформація про доставку». Натисніть на поруч розташовану стрілочку. Відкриється ще одна форма для заповнення. У ній пропонується вказати: Ф. В. О. російською мовою; номер паспорта; дату видачі паспорта; найменування органу, що видав документ; ІПН. Форма з даними полями не є обов'язковою для заповнення. Її рекомендується заповнювати тим людям, які планують користуватися службами експрес-доставки. Наприклад, номер ІПН може знадобитися митниці при пропуску посилки через кордон.

Вказівка адреси при замовленні конкретного товару

Вказати адресу доставки і зберегти його рекомендується одразу ж після реєстрації на офіційному сайті торгової інтернет-майданчики. Це полегшить подальший процес. При регулярних замовленнях вам не треба буде постійно думати про те, як і де вказувати адресу доставки на AliExpress, якою мовою писати. Ви будете вибирати тільки той шаблон, який у вас збережений з моменту реєстрації. Як конкретно вибирається адресу при замовленні будь-якої речі з Китаю? Наприклад, ви поклали зацікавив вас товар у кошик. Зайдіть в неї і натисніть кнопку «Оформити замовлення». Ви будете переадресовані на наступну сторінку. Зверху ви побачите адресу доставки. Якщо у вас було зазначено кілька адрес і вам потрібен якийсь інший адресу, натисніть відповідну кнопку. Вам будуть запропоновані всі збережені адреси. Натисніть на потрібний. Після цього вам залишиться тільки підтвердити і оплатити замовлення.
На закінчення варто відзначити, що не дуже вже складно вказувати адресу на AliExpress. Яку мову використовувати – це основне, що вам потрібно запам'ятати. Пишіть завжди інформацію транслітом (винятком є додаткова інформація, що включає відомості про паспорт, ІПН та інше). Також не забувайте про важливість вказівки індексу та номера телефону.
Цікаво по темі
Не відображаються відгуки на "АліЕкспрес". Що робити?
Не відображаються відгуки на "АліЕкспрес". Що робити?
Багато користуються AliExpress для замовлень техніки, одягу або чогось іншого. Іноді буває, що написані відгуки не відображаються, не виходить їх
Як видалити карту з "Аліекспрес": способи
Як видалити карту з "Аліекспрес": способи
Китайська майданчик торгівлі – "Аліекспрес" зараз користується величезною популярністю по всьому світу...
Як відв'язати карту від Aliexpress швидко і зрозуміло
Як відв'язати карту від Aliexpress швидко і зрозуміло
Важко зараз знайти людину, яка не зробила хоча б одне замовлення через інтернет-магазин. Одним з найбільш ...
Як на пошті отримувати посилку з "Аліекспрес": покрокова інструкція та рекомендації
Як на пошті отримувати посилку з "Аліекспрес": покрокова інструкція та рекомендації
"Аліекспрес" - інтернет-гіпермаркет, про якого знають по всьому світу. З кожним роком сайт лише набирає популярності у людей зі всього світу, а
Як відв'язати карту від Aliexpress в сучасних умовах
Як відв'язати карту від Aliexpress в сучасних умовах
В даний час електронна комерція все глибше входить у життя кожної людини, що живе в нашій країні. Кількість покупок, що здійснюються через
Aliexpress Standard Shipping - що за метод доставки в сучасному інтернет-маркетингу?
Aliexpress Standard Shipping - що за метод доставки в сучасному інтернет-маркетингу?
Останнім часом інтернет-маркетинг займає в житті країни все більше місце. І це не тільки інтернет-магазини усередині міста або країни, вже досить