Новини високих технологій
» » Як зробити біткоін самому вдома? Як заробити біткоін з нуля

Як зробити біткоін самому вдома? Як заробити біткоін з нуля

24-02-2019, 20:43
4 938
Поява біткоіна в якості одного з найпопулярніших нових інвестиційних активів здивувало багатьох - тих, хто коли-то вважав, що криптовалюта, керована блокчейном, ніколи не буде мати прибутковості. Сьогодні ситуація змінилася. Багато користувачі можуть отримати високий дохід завдяки такій цифровий валюті. У статті будуть представлені найбільш популярні способи, як зробити біткоін.

Майнінг з використанням потужного обладнання

Варто почати з самого популярного способу. В Інтернеті на запит, як зробити біткоін, найпопулярнішим радою є майнінг. Однак без вкладень отримати кошти буде неможливо. Якщо ви хочете зібрати якомога більше біткойнів, майнінг один з кращих варіантів. Спосіб відноситься до використання комп'ютерної техніки набору математичних операцій, що, в свою чергу, створює новий біткоін.
Перш ніж приступити до майнингу, вам потрібно знати, що з часом складність зростає. Іншими словами, для створення кріптовалюти потрібно все більше часу та обчислювальних потужностей. На зорі існування біткоінов ентузіасти могли отримати за допомогою звичайних відеокарт на комп'ютерах кілька таких грошових одиниць. До теперішнього часу, проте, складність зросла настільки, що вимагає набагато більше спеціалізованого обладнання. Як зробити біткоін тепер у новому році, питання складне. Для цього потрібна потужна установка для видобутку кріптовалюти.

Майнери - це комп'ютери з великою обчислювальною потужністю для виробництва біткойнів в сучасних умовах високої складності. Ціна на біткойн-майнер буде значно змінюватись в залежності від його здібності до обробки. Малі пристрою з USB коштують від 4 тисяч грн, а більш потужні по вартості можуть доходити до 100 тисяч. Якщо ви вирішите почати видобуток самостійно, не забувайте про додаткові витрати. Вам не тільки доведеться платити за будь-яке обладнання, яке ви вирішите використовувати, але також будуть потрібні витрати на електроенергію. Якщо у вас великий майнер, який виділяє багато тепла, також може знадобитися встановити систему охолодження, щоб вона працювала правильно. Разом ці витрати можуть поглинути більшу частину прибутку. На щастя, якщо біткоін продовжить рости в ціні, ці периферійні витрати будуть компенсовані заднім числом. Проте стежити за курсом все ж варто.

Виконання микрозадач

Майнінг - це самий надійний і прибутковий спосіб, що допомагає зробити біткоін. Його високий інвестиційний поріг означає, що він підійде не всім. Якщо ви шукаєте більш дешевий спосіб зануритися в пул біткоінов, ви можете віддати перевагу виконання микрозадач, які оплачуються біткоінами. Микрозадачи - це невеликі прості дії, такі як перегляд реклами або публікація в соціальних мережах. Оплата зазвичай дуже низька. Однак у відповіді на питання, як зробити біткоін самому, це буде, мабуть, самий простий спосіб. Але варто запастися терпінням. Одним з кращих місць, де можна почати роботу з микрозадачами, які оплачуються в біткоінах, є Coin Worker - торговельна площадка, яка спеціалізується на таких завданнях. Завдання оплачуються в балах, кожна з яких коштує від 50 копійок. Однак є і більш дорогі за ціною - до 100 рублів. Задаючись питанням, як зробити біткоін самому за допомогою цього методу, важливо розуміти, що швидко отримати прибуток не вийде.

Є також кілька сайтів, які будуть платити вам невеликі суми біткоінов за перегляд реклами. Як і за інші микрозадачи, за ці дії платять дуже мало грошей, але їх легко виконати. Якщо ви намагаєтеся заробити свій перший біткоін, перегляд реклами буде одним з простих і доступних способів зробити це.

Використання спеціальних кранів

Кожен із способів має свою прибутковість. При цьому ціна біткоіна безпосередньо залежить від його затребуваності на ринку. Тому багато користувачів вибирають більш швидкі методи заробітку. Биткоин-крани схожі на микрозадачи в тому сенсі, що вони платять дуже невеликі суми біткоінах в обмін на невелику кількість вашого часу - часто близько 1 сатоши, що становить мільйонну частину від BTC. Однак у випадку з кранами біткоіны зазвичай доступні користувачам через певний інтервал, наприклад, раз в п'ять хвилин.
Ідея використання біткоін-крана полягає в тому, що їх власники продають рекламу, яку потім переглядають користувачі. Биткоин-крани виплачують суми, які занадто малі для багатьох користувачів, але вони є хорошим способом зрозуміти світ кріптовалюти. Отримати навіть пару таких монет буде складно. Ціна біткоіна на ринку постійно коливається і важливо розуміти, чи варто криптовалюта витрачених зусиль на такий спосіб її видобутку.

Інвестиції в криптовалюту

Ще один спосіб, що допомагає заробити біткоін з нуля, пов'язаний з вкладеннями в розвиток криптовалют. Він вимагає не лише наявності декількох тисяч доларів, але і знань про трейдерстве. Одним з найбільш цікавих подій у біткоінах за останні кілька років стало його поява в якості досить популярного інвестиційного активу. Вкладення в криптовалюту, хоча і не такі поширені, як інвестування коштів у акції та облігації, швидко переходять у фінансовий потік. Як можна собі уявити, інвестиції - це один з найбільш прибуткових методів отримання грошей з допомогою біткоіна. Однак він несе в собі також фінансові ризики.
Питання, як заробити біткоін з нуля, постійно хвилює світових трейдерів. Однак, як показала практика, валюта може не тільки швидко рости в ціні, але і падати. Головний спосіб заробітку пов'язаний з придбанням біткоіна і його утриманням, поки ціна не підніметься настільки, щоб отримати прибуток. Завдяки високому рівню волатильності цін, біткоін приніс неймовірні вигоди інвесторам, які вже давно дотримувалися цієї стратегії. Якщо б ви вклали всього 500 доларів в криптовалюту, коли вона коштувала 1 долар на початку 2011 року, ваші інвестиції сьогодні коштували б понад 95 мільйона доларів. Звичайно, це крайній приклад, але він демонструє, наскільки прибутковими були такі вкладення для деяких трейдерів, які готові тримати свої інвестиції протягом тривалих періодів часу.
Однією з проблем, яка заважала інвестування біткоінов в минулому, є відсутність надійних обмінів. Якщо ви стежили за криптовалютами деякий час, ви можете згадати несподіваний крах великих обмінників, що стався в результаті масштабного злому в 2014 році. Втрати на мільйони доларів залишили негативний відбиток на всій індустрії криптовалют.

Створення контенту для монетизації

Ще один спосіб, що допомагає заробляти біткоіны з вкладеннями, пов'язаний з створенням роликів та інформаційних статей. Якщо ви багато знаєте про заробляння грошей в Інтернеті, ви, ймовірно, зіткнулися з ідеєю оплати за розміщення реклами на веб-сайті. На щастя, точно така ж концепція добре працює з біткойнами. Якщо хочете пасивно заробляти на криптовалюте, створюючи відмінний контент, розгляньте можливість реєстрації в рекламній мережі на основі біткоінов, такий як Bit Media. Ці мережі будуть платити вам біткоінах за кліки по рекламних постів, розміщених на вашому порталі. Чим більше відвідувачів і кліків отримує ваш контент, тим більше одиниць кріптовалюти можете заробити. Можна створювати керівництва, починаючи з теми, як створити біткоін-кошелеки закінчуючи складанням власної майнінг-ферми. Хоча рекламні мережі з BTC теоретично можуть бути реалізовані на будь-якому типі сайтів, вони будуть найбільш ефективні на порталах, які фактично орієнтовані на криптовалюту і технології. Це пов'язано з тим, що більшість рекламодавців, які користуються цими послугами на даний момент, самі знаходяться в ніші біткоінов. Гарна новина полягає в тому, що це дозволяє легко розміщувати рекламні мережі з оплатою в криптовалюте вільно на своєму порталі. Такий підхід дає вам можливість одночасно заробляти біткоіны і рублі на одному і тому ж веб-сайті, диверсифікуючи потік доходів між ними. Однак важливо підтримувати і актуальність інформації. Статті і керівництва про те, як майнить біткоіны на домашньому комп'ютері, вже не є ефективними, так як потрібна велика продуктивність для цього.

Криптовалютное кредитування

Видача грошей під відсотки як отримання пасивного доходу в повній мірі відноситься до цифрових валют. Кредитування біткоінами багато в чому схоже на кредитування між людьми, оскільки дозволяє окремим особам взяти на себе роль банку або іншої фінансової установи. У свою чергу, ці кредитори збирають відсотки по мірі погашення суми наданої позики.
Щоб заробити біткоіны з допомогою кредитів, вам потрібно буде використовувати спеціальну фінансову платформу. На даний момент Bitbond є основним і провідним майданчиком кредитування, хоча є ще кілька доступних. Процентні ставки за кредитами можуть бути досить високими до 10%. Однак тут є також багато труднощів. В основному користувачі стикаються з питанням, як перевести біткоіны на карту. Труднощі в тому, що необхідний обмінний пункт, а він також здійснює конвертації і транзакції за певний відсоток. Важливо розраховувати ці нюанси для отримання високого прибутку від кредитування. Перш ніж ви почнете одержувати відсотки, вам потрібно мати початковий криптовалютный капітал. Ви можете придбати його, добути або заробити, використовуючи один з методів, описаних тут. Ви також можете використовувати кредитування на додаток до інших методів заробітку біткоінов. Однак, якщо ви хочете заробляти серйозні суми на позиках, гарною ідеєю може стати покупка первинних акцій біткоіна, оскільки це значно збільшить прибуток.

Розробка блокчейна

Більшість варіантів, які ви бачили в цьому списку, були невеликими, простими способами заробити гроші з біткоінами, які ви можете робити навіть вдома. Якщо ви дійсно серйозно налаштовані заробляти на життя за допомогою кріптовалюти, то один з кращих способів зробити це - стати розробником зростаючого числа сайтів і цифрових систем, які використовують біткоін та інші кріптовалюти.
Для кожного нового веб-сайту, який вирішує приймати платежі в BTC, існує можливість для розробника, володіє спеціальними знаннями про Blockchain. Якщо ви є цією людиною, можливості, доступні вам у найближчі роки, можуть бути практично безмежні. Як користуватися біткоінами в цьому випадку, може бути відразу незрозуміло. Проте за основу береться не саме застосування кріптовалюти, а технологія виробництва і транзакції. Звичайно, цей метод заробляння грошей далеко не простий. Для початку вам знадобиться глибоке розуміння інформатики, математики та комп'ютерного програмування. Вам також потрібно стати знаючим в спеціалізованій області блокчейна. З таким високим порогом для входу ви можете бути здивовані, чому стати розробником блокчейна все-таки варто. Відповідь на це питання полягає в сумі, яку кваліфіковані фахівці з блокчейну можуть заробити на поточному ринку. Середня зарплата розробників цього напрямку починається від 4 мільйонів рублів, тоді як розробники вищого рівня можуть отримувати зарплати понад 10 мільйонів рублів в місяць. Однак дані величини конвертовані з розрахунку на долар США, так як вітчизняний ринок поки що платить у багато разів менше. Заробітну плату в такому розмірі можна отримати в Південній Кореї, Тайвані, Америці і ряді європейських країн. Тому знання англійської мови вище середнього рівня буде також обов'язковою вимогою. Великий потенціал заробітку також пов'язаний із зростаючим попитом. З зростанням популярності біткоіна з кожним днем число компаній, інвестують в технології блокчейна, може значно збільшитися в майбутньому. Оскільки таких розробників мало і вони далеко один від одного, це означає, що конкуренції практично немає.

Навчання інших користувачів

Після того як ви утвердились у світі біткоінов, ви можете ділитися накопиченим досвідом і інформацією з тими, хто менш обізнаний, ніж ви. Будь то інвестиційні стратегії криптовалют або пояснення, як правильно налаштувати майнер, є люди, які будуть надзвичайно зацікавлені у вивченні вашого досвіду. Якщо ваш контент хороший і у вас є цінна інформація для навчання, ви можете навіть непогано заробити і стати відомим, допомагаючи іншим людям дізнатися про криптовалютах. Додатково для залучення великого потоку людей можна розглядати теми, як торгувати біткоінами. Багато власників криптовалют не завжди знають, як ними правильно розпорядитися.
Один із способів навчитися розповідати про біткоінах - зробити відео на YouTube. Хоча цей відеохостинг, безумовно, не зробить вас багатим, ви отримаєте можливість зробити монетизацію за допомогою програми Google AdSense. Це дає можливість інтегрувати рекламу і заробляти на ній гроші. Якщо ваш канал стане популярним джерелом інформації про біткоінах і криптовалютах, цей потік доходу може навіть скласти досить помітний показник. Якщо відеоконтент вам не підходить, ви також можете написати статті про плюси і мінуси криптовалют. Ці статті можуть бути розміщені на вашому власному сайті або на інших тематичних порталах. Якщо ви створюєте хороший письмовий контент, ви можете заробляти хороші гроші, продаючи статті потрібне веб-сайтів. Нарешті, якщо ви вважаєте себе дійсно фахівцем, ви можете створити курс про якому-небудь аспекті біткоіна. Відеоуроки онлайн - хороший спосіб отримати трохи грошей, але на їх створення потрібно чимало часу і зусиль. Якщо ви збираєтеся створити курс, ролики і уроки простіше буде продавати, якщо ви розмістите їх на Udemy - сайті, де розміщується контент для навчання. Через Udemy ви можете продавати навчальний курс, встановивши ціну самостійно і мати доступ до мільйонів потенційних студентів. Що б ви не робили, переконайтеся, що порада, яку ви пропонуєте, досить цінний, щоб за нього варто заплатити. Якщо ви створите підпункт курсу, заповнений інформацією, яку можна знайти з допомогою простого пошуку Google, ви навряд чи зможете на цьому заробити багато грошей.

Заробіток через ігри

Кращий спосіб закінчити цей огляд різних способів, що допомагають заробляти біткоіны без вкладень в Інтернеті, - це огляд спеціальних ігрових сервісів, які дозволяють ще й отримувати реальні гроші. Мільйони отримати не вдасться, але при належному терпінні і вправності заробити за рік на бюджетний смартфон буде можливо. Ігри, які платять у біткоінах, дуже схожі на описані вище крани в тому, що вони виплачують невеликі суми і приносять прибуток розробникам за рахунок реклами. Перевага біткоін-ігор в тому, що вони монетизують діяльність, якою ви цілком можете присвячувати час кожен день. Якщо ви звикли грати в мобільні ігри, спробуйте знайти ті, які будуть платити вам невеликі бонуси в криптовалюте, щоб винагородити вас за витрачений на них час. Навіть якщо це небагато, це все ж краще, ніж грати в гру безкоштовно.
Категорія ігор на основі біткоінов також включає онлайн азартні ігри, які використовують кріптовалюти в якості розрахунків. Хоча це може бути весело для вас, якщо ви любите азартні ігри, це не дуже хороший спосіб надійно заробити гроші. Як і в будь-якому іншому казино, шанси завжди будуть на користь закладу. Тому краще не випробовувати удачу, так як заробити на цьому способі через азартні ігри буде нереально.

Висновок

Як ви можете помітити, способи отримання прибутку від зростання біткоінов практично безмежні. Якщо ви хочете самостійно володіти криптовалютой або заробляти гроші, надаючи послуги і ноу-хау іншим ентузіастам, у вас є ця можливість на поточному ринку. Найкраще те, що весь потенціал BTC, ймовірно, далеко не реалізований. По мірі того як кріптовалюти починають все більш широко використовуватися в якості фінансових інструментів і повсякденних способів оплати, можливості заробляти на них будуть тільки розширюватися.
Цікаво по темі
Як збирати біткоіни безкоштовно?
Як збирати біткоіни безкоштовно?
Все частіше і частіше люди почали задаватися питанням про те, як збирати біткоіни безкоштовно c виведенням на електронний гаманець. Для цього існує
Автоматичний заробіток біткоінів: секрети, що потрібно знати, поради та рекомендації
Автоматичний заробіток біткоінів: секрети, що потрібно знати, поради та рекомендації
Кожен, хто цікавився можливістю заробітку в мережі Інтернет, хоча б раз чув про біткоінах. Багато хто знає, що це віртуальна валюта, яка існує тільки
Як заробити bitcoin без вкладень: всі робочі способи
Як заробити bitcoin без вкладень: всі робочі способи
Для того щоб криптовалюта біткоін завоювала популярність і стала використовуватися для віртуальних перекладів, їй знадобилося трохи менше одного
Як заробити на криптовалюті без вкладень: огляд способів і ефективні рекомендації
Як заробити на криптовалюті без вкладень: огляд способів і ефективні рекомендації
Існує кілька способів стати власником цифрової валюти і при цьому не вкладати власні гроші в майнінг. Про все ви зможете дізнатися, прочитавши статтю