Моторне масло Motul 5W30: характеристики та особливості

189 0 Новини високих технологій

Моторне масло Motul добре відомо вітчизняним автолюбителям. Його виробництвом займається єдиний завод компанії, розташований у Франції. Висока якість моторного масла Motul 5W30 підтверджується тим, що його можна заливати в двигуни популярних марок автомобілів, що перебувають на гарантійному обслуговуванні.

Моторне масло Motul 5W30: характеристики та особливості

Особливості моторних масел Motul

Історія бренду Motul налічує більше півтора століть досвіду у сфері випуску мастильних матеріалів для транспортних засобів. За весь час існування бренду французький виробник випустив кілька лінійок синтетичних моторних масел, однією з яких є серія Specific. Наприклад, автомобілі концерну "Дженерал Моторс" обслуговуються з використанням моторного масла Motul Specific Dexos2 5W30. Даний продукт може заливатися в двигуни машин таких марок, як Saab, Opel GM.

Однією з найбільш популярних серій синтетичних масел є Motul 8100 5W30. Масляні рідини даної лінійки мають допуски до використання від більшості сучасних автовиробників. Базова основа французьких масел не містить у своєму складі нафти. Синтетичні сполуки повністю синтезовані; в них входять естери MotulCentury 300V. Вперше компанія стала їх використовувати в 1971 році. Минулі роки довели, що синтетична основа масел Motul вважається однією з найкращих. Завдяки використанню естерів виробнику вдалося досягти одного з найвищих показників в'язкості серед всіх моторних масел. Подібні характеристики гарантують легкий і швидкий пуск двигуна автомобіля при негативних температурах. Одночасно з цим мастильна рідина не втратить своєї в'язкості при температурі до +300 про У працюючому двигуні. Створювана масляна плівка при цьому володіє підвищеною міцністю й не руйнується незалежно від того, в якому режимі функціонує двигун.
Моторне масло Motul 5W30: характеристики та особливості

Моторні мастила серії 8100

В дану лінійку моторних масел Motul входить 7 різних марок мастильних матеріалів. У даній серії в'язкість масла Motul - 5W30.

8100 Eco-Clean Plus 5W30 С1

Енергозберігаюче синтетичне масло, застосовується для турбонаддувом дизельних і бензинових двигунів з системою прямого вприскування пального. Відповідає вимогам "Євро-4". У складі - мінімальна концентрація фосфору, сірки і золи. Високотемпературна в'язкість складу мінімальна. Крім цього масло отримало високі категорії А5/В5. Прекрасно поєднується з системами спеціального очищення продуктів згоряння. Має допуск до автомобілів марки Ford, сервісної та первинної заливки.

8100 X-Clean 5W30

Одна з найпопулярніших моторних рідин серед автомобілістів — Motul 5W30 X-Clean. Заливається вона дизельні двигуни, оснащені фільтрами для сажі. Відмінні характеристики - підвищена динамічна в'язкість і мінімальний рівень сульфатної зольності. Також додані в даній специфікації категорії А3/В4. Повністю відповідає критеріям Mid SAPS. Використовується з дизельними і бензиновими двигунами з підтримкою "Євро 4" з системами прямого уприскування і турбонаддуву. Згідно з класифікатором API масло Motul 5W30 Eco отримало категорії SM/CF. Є допуски від автовиробників "Мерседес-Бенц", "Фольксваген" та "БМВ", "Кіа", "Хендай", "Фіат", "Рено", "Ніссан", "Судзукі" та "Санг Йонг".
Моторне масло Motul 5W30: характеристики та особливості

8100 X-Clean FE 5W30

Синтетичне моторне масло, що дозволяє знизити витрату палива. Гарантує прекрасну захист двигуна при будь-якому режимі роботи. Відповідає вимогам "Євро-4" і "Євро-5" для дизельних і бензинових двигунів останніх модифікацій. Присвоєні категорії С2 і С3 свідчать про низький вміст шкідливих домішок і високих енергозберігаючих характеристиках. За класифікацією API моторне масло отримало значення SN/CF. Має допуски для більшості популярних автомобільних марок, у тому числі для "Фольксвагена", "Тойоти", "Мерседеса" і "Дженерал Моторс".

Серія Specific

Для даної лінійки моторних масел притаманні певні специфічні особливості, завдяки яким їх можна використовувати для двигунів конкретного автовиробника. Таке рішення підвищує сумісність масла Motul 5w30 з моторами автомобілів конкретної марки до максимального рівня. У цій серії всі мастильні рідини мають в'язкість 5W30.

Specific 50400/507005W30

Створювалося спеціально для автомобілів концерну VAG першої та гарантійної заливки в їх двигуни. Відповідає вимогам "Євро-5" і "Євро-4". Низький вміст сульфатованих золи, фосфорних і сірчаних складових. Масло Motul 5W30 може застосовуватися для дизельних і бензинових двигунів. Значно збільшений інтервал обслуговування.

Може заливатися в дизельні силові агрегати з фільтрами для сажі та бензинові мотори з системами очищення продуктів згоряння. Категорії А3/В3 за класифікацією ACEA.
Моторне масло Motul 5W30: характеристики та особливості

Specific MB 229525W30

Моторне масло, розроблене спеціально для двигунів автомобілів "Мерседес-Бенц" останньої моделі — BlueTEC. В цих моторах встановлена селективно-відновна система SCR, що і є специфічним відмінністю від інших двигунів. Мастильні рідини відповідають стандартам "Євро-5" і "Євро-4". Може заливатися в дизельні силові агрегати з фільтрами для сажі та бензинові ДВС з системами очищення вироблених газів. Від ACEA моторне масло отримало тільки одну категорію С3 в той час як API оцінила його досить високо, присвоївши категорію SN/CF.