Новини високих технологій
» » Масло "Лукойл Генезис": відгуки

Масло "Лукойл Генезис": відгуки

1-03-2017, 12:28
508
Шукаєте недороге моторне масло? Придивіться до популярних продуктів «Лукойл Генезис», відгуки про яких неоднозначні. Виробник позиціонує спецрідини як синтетичні. Товари пройшли тестування, що відповідають міжнародним нормам, отримали схвалення OEM-виробників. Які особливості можуть виникнути під час експлуатації залитій мастила, читайте в огляді.

Види продукції

Вітчизняний виробник «Лукойл» випускає кілька продуктів в серії «Генезис»: «Арматек»; «Кларитек»; «Полартек»; «Глайдтек»; «Едванст»; «Спешл». Спецрідини диференціюються за захисним, миючих, протизносні, оптимізуючих, топливоекономичним властивостями. Продукти призначені для різних типів двигунів, розрізняються за характеристиками, складу, застосовуваним присадкам. Але всі вони розраховані на змазування вузлів силового агрегату, підтримання оптимальної товщини масляної плівки, запобігання коксування ДВС. Серед споживачів набирає популярність моторне масло «Лукойл Генезис», відгуки про який представлені вашій увазі в статті. Завдяки розробленій формулі мастильний продукт отримав допуски провідних автоконцернів, відповідає діючим нормам якості.

На російському ринку спецжидкостей для моторів більшою популярністю користуються масла «Арматек» в'язкістю 5w40 і 5w30. Це пояснюється відповідною густиною речовини, що забезпечує смазиваемость в літній період і легкий пуск двигуна взимку.

Стандарти

Продукти «Лукойл Генезис», відгуки про яких суперечливі, відповідають міжнародним нормам якості, що підтверджено відмітками на упаковці, проходженням всіляких тестів. Спецрідини «Арматек» відносяться до класу всесезонних масел. Продукти в'язкістю 5w30 призначені для бензинових і дизельних ДВЗ, відповідають нормам API в категорії SL/CF. Характеризуються стійкістю до механічної деструкції, властивостями, знижують тертя, що відповідає підгрупі ACEA A5/B5.

Масла в'язкістю 5w40 «Лукойл Генезис Арматек» (відгуки повідомляють про це) примітні оптимальними характеристиками для експлуатації незалежно від часу року. Продукти зберігають властивості протягом періоду використання, не руйнуються під впливом робочих температур силових агрегатів, тому пройшли тестування в категоріях A3/B3 A3/B4 по системі ACEA, в класі SN/CF по вимогам API. Малозольне масла серії «Кларитек» продуктів «Лукойл Генезис» – синтетика. Відгуки про ці товари розділилися на позитивні і негативні. Мастильні рідини ліцензовані API в групі SN/CF. Це означає, що підходять для ПММ використання в дизельних і бензинових моторах, призначені для автомобілів, обладнаних нейтралізаторами відпрацьованих газів сучасного пристрою, тому присвоєний клас C3 систематизації ACEA.
«Полартек», масло «Лукойл Генезис», – синтетика. Відгуки про нього різноманітні. Основна функція – підтримання оптимальної товщини мастильної плівки на вузлах бензинових і дизельних силових агрегатів в широкому діапазоні температур. Відповідає міжнародним стандартам ACEA в категоріях A3/B3 A3/B4 і нормам API в класі SN/CF.
Продукти «Глайдтек» характеризуються особливою формулою, яка спрямована на зниження витрати палива, тертя вузлів, що скорочує знос механізмів. Масла відповідають вимогам нормативів ILSAC GF-5 API в класі SN/CF. До категорії SN/CF належать продукти серій «Едванст» і «Спешл» в лінійці «Лукойл Генезис» 5w40. Відгуки про цих оліях підтверджують захисні і протизносні властивості. Підходять для експлуатації в режимі підвищених навантажень.

Допуски

Масла серії «Арматек» – найпопулярніша група мастильних матеріалів. У лінійці продуктів «Лукойл Генезис» ці відгуки ПММ отримали як хвалебного, так і негативного характеру. Прикметна риса – схвалення провідних OEM-виробників. У специфікаціях відзначені допуски відомих автоконцернів: Mercedes-Benz; VAG; BMW; Porsche; Renault Group; FIAT; General Motors; PSA Peugeot Citroen; Ford Motor Company; Jaguar Land Rover. Масла серії «Арматек» отримали високі оцінки під час тестування на предмет відповідності вимогам OEM-виробників, тому можуть без побоювань використовуватися для автомобілів з бензиновими або дизельними моторами.

Особливості складу

Мастильні продукти «Лукойл Генезис» виготовлені на синтетичній основі з додаванням полиальфаолефинових базових масел і присадок. Завдяки розробленій формулі забезпечуються смазиваемость в літній сезон, захист від зносу, миюча здатність, антиокислювальні властивості, термостабільність.


Щоб продовжити термін експлуатації двигуна, підвищити смазиваемость поверхонь, до складу ввели кілька елементів. Молібден і бор виступають регуляторами фрикційних властивостей. Цинк, фосфор, натрій знижують знос деталей. Миючими, антиокислювальні і дисперсійні добавками є сполуки кальцію і магнію. Присутність цих металів гарантує чистоту вузлів, зниження рівня корозії.
Масло "Лукойл Генезис": відгуки

Правила експлуатації

Із-за складу і характеристик мастильний продукт не передбачений для тривалої експлуатації. Проводити техобслуговування автомобіля, зливати масло «Лукойл Генезис» слід через 5-7 тис. км в змішаному режимі. При перевищенні рекомендованого інтервалу заміни спостерігається втрата властивостей, випаровуваність, окиснення, горіння, коксування. ПММ серії «Генезис» не відносяться до спецжидкостям, орієнтованим на збільшений міжсервісний період. Продукти «Лукойл» відрізняються летючістю, середнім показником чаду, тому рекомендується перевіряти рівень та колір масла за щупа, при необхідності доливати.

Плюси

Масла серії «Генезис» користуються попитом серед споживачів за рахунок 8 позитивних властивостей: миючої здатності; збереження мастильної плівки; змащування; наявність присадок, які зменшують тертя; оптимального діапазону температур; легкого пуску двигуна в морози; продуманого поєднання компонентів у формулі; рівня в'язкості. «Лукойл Генезис», відгуки про який містять різну інформацію, споживачі використовують для будь-яких марок автомобілів з бензиновими і дизельними силовими агрегатами.

Мінуси

У продуктів вітчизняного виробника є як прихильники, так і супротивники. Негативні оцінки мастильні матеріали отримали через декілька негативних моментів: високої вартості серед вітчизняних аналогів; невідповідності характеристик для деяких типів двигунів. Внаслідок кризи попит на ПММ російського виробника підвищився і ціни на «Лукойл Генезис» зросли. Такий факт не влаштовує багатьох автовласників, тому перевага віддається масел іноземних брендів або дешевим аналогам інших вітчизняних марок. Виробник відзначає, що мастильні продукти підходять не для всіх категорій двигунів. Перед замовленням товарів потрібно вивчити специфікації та допуски OEM-виробників, щоб уникнути помилкових покупок. Експлуатація масел, які не відповідають рекомендаціям, може призвести до виходу з ладу вузлів ДВЗ.

Відгуки

Найпопулярнішими продуктами вважаються масла в'язкістю 5w40 і 5w30. ПММ примітні прийнятною якістю, відповідною формулою для російських умов. Завдяки поєднанню основи і пакету присадок спецжидкость забезпечує заявлений рівень змащувальних, миючих і захисних властивостей. Масло «Лукойл Генезис» 5w40 відгуки про який рекомендується вивчити перед покупкою, більше підходить для експлуатації в літній період, за оцінками споживачів. Автовласники пояснюють, що в морози знижується прокачиваемость мастильного матеріалу, двигун важче запускається.
Якщо в ДВС використовується продукт серії «Генезис», не слід перевищувати рекомендований інтервал заміни масла внаслідок втрати властивостей. Щоб продовжити термін експлуатації вузлів і механізмів силового агрегату, краще проводити технічне обслуговування кожні 5-75 тис. км. Споживачі помітили зміна кольору, горіння, витрата масла, коли порушували сервісний регламент.

Як вибирати?

Щоб купити моторне масло правильно, слід керуватися принципами підбору. Перед замовленням мастильного продукту потрібно вивчити специфікації до товарів, перевірити допуски автовиробників. Якщо за класифікацією ПММ підходять, тоді необхідно вивчити характеристики. Особлива увага приділяється кількома показниками: параметрами в'язкості; лужного числа; зольності; кислотності; температур спалаху і застигання; випаровуваності; аналізу компонентів. В'язкість кінематична при 40 і 100 °C, динамічна, її індекс – ось основні показники. Значення показують якість бази олії. Лужне число відображає миючі здібності ПММ. Зольність – кількість присадок – не повинна перевищувати 15–18 %. Чим менше рн, тим краще за якістю масло. В характеристиках температура спалаху показує термальне значення, при якому мастильний матеріал починає виділяти небажані продукти горіння. Число кристалізації – ще один важливий пункт, повідомляє про властивості основи, момент замерзання.
Випаровуваність відображає кількість витрачається олії. Чим нижчий показник, тим стабільніша формула речовини, менше продуктів згоряння утворюється в процесі експлуатації. При наявності документації необхідно досліджувати додаткові компоненти рецептури. З'єднання відображають миючі, протизносні, диспергуючі, антипінні, антиокислювальні властивості. Прийнятним за якістю є «Лукойл Генезис 5w30», відгуки про нього носять двоїстий характер. Багато споживачі відзначили задовільний якість мастильного продукту, але для деяких типів силових агрегатів спецжидкость не підійшла. Яке моторне масло заливати в двигун, вирішить кожен самостійно, спираючись на регламент, рекомендації виробника автомобіля, специфікації до мастильних продуктів, бюджет.
Цікаво по темі
Масло моторне "Мобіл": характеристики, призначення. Масло Mobil 1
Масло моторне "Мобіл": характеристики, призначення. Масло Mobil 1
Продукти під торговою маркою «Мобіл» відомі багатьом, використовуються замість оригінальних мастильних ...
Totachi (олія): відгуки автомобілістів, характеристики і склад
Totachi (олія): відгуки автомобілістів, характеристики і склад
Японський бренд Totachi виробляє мастильні матеріали для транспортних засобів з 1998 року. За час свого ...
Моторне масло Shell Helix Ultra 5W 40: характеристики, відгуки
Моторне масло Shell Helix Ultra 5W 40: характеристики, відгуки
Все ще в пошуках ідеального моторного масла? Тоді читайте цей міні-огляд про Shell Helix Ultra 5w 40 ...
Kixx (олія): відгуки покупців, види і особливості
Kixx (олія): відгуки покупців, види і особливості
Якщо бюджет для придбання оригінальних мастильних матеріалів та запчастин обмежений, відповідне рішення ...
Моторне масло GM-5W30: характеристики, відгуки, як відрізнити оригінал від підробки
Моторне масло GM-5W30: характеристики, відгуки, як відрізнити оригінал від підробки
Практика багатьох автолюбителів підтверджує, що правильно підібране моторне масло (ММ) сприяє довгої ...
Синтетичне моторне масло "Лікві Молі 5W30": огляд, виробник, відгуки
Синтетичне моторне масло "Лікві Молі 5W30": огляд, виробник, відгуки
У лінійці автомасел преміум-класу продукція концерну "Лікві Молі" займає провідні позиції. З німецькою ...