Новини високих технологій
» » Kixx (олія): відгуки покупців, види і особливості

Kixx (олія): відгуки покупців, види і особливості

21-02-2017, 17:56
495
Якщо бюджет для придбання оригінальних мастильних матеріалів та запчастин обмежений, відповідне рішення – застосування товарів сторонніх виробників. Продукція, що характеризується оптимальним співвідношенням ціни та якості, – корейське масло Kixx, відгуки про який дещо суперечливі. Переваги, особливості та номенклатурні групи товарів, що поставляються, – всі ці теми порушені в огляді.

Види моторних масел Kixx

Kixx - масло (відгуки про продукт носять двоїстий характер), яке випускається корейським брендом GS Caltex Corporation. Виробник виготовляє мастильні матеріали для різної техніки. Серед асортименту можна знайти як індустріальні склади, так і масла для автомобілів. Бренд поставляє 3 виду продукції для вузлів і агрегатів: моторні мастила; трансмісійні рідини; мастила. Моторне масло Kixx, відгуки про який є позитивного і негативного змісту, реалізується для бензинових і дизельних двигунів різноманітної в'язкості. Серед асортименту марки представлені продукти на 3 основи: синтетичною, напівсинтетичній, мінеральної. Для підвищення миючих якостей брендом розробляються всілякі рецептури застосовуваних присадок.
Kixx (олія): відгуки покупців, види і особливості
Номенклатура реалізованих мастильних матеріалів для бензинових ДВЗ налічує безліч одиниць: PAO, PAO 1; Neo; G1 G1 Dexos 1; Gold SL, SJ, SF/CF. Для дизельних моторів марка поставляє кілька видів товарів з різними допусками, використовуваними формулами, що застосовуються основами: D1; SUV; Dynamic CF-4 CH-4 CG-4; DX і PAO DX.

Типи трансмісійних масел Kixx

Корейський бренд GS Caltex випускає трансмісійні масла для декількох типів вузлів і агрегатів: варіаторів (CVT); автоматичних трансмісій (AT); механічних КПП (MT); роздавальних коробок; мостів; редукторів. Всі продукти володіють різними формулами для певних вузлів через особливості будови. Виробник зазначає в технічних специфікаціях характеристики і допуски, для яких агрегатів придатне те чи інше трансмісійне масло Kixx, відгуки про який розділилися на дві групи.

Допуски і стандарти

Kixx - масло, відгуки про який різноманітні, що володіє безліччю допусків виробників. Серед товарів, що поставляються кожен автолюбитель знайде відповідний мастильний матеріал до марки і моделі транспортного засобу для мотора або вузлів трансмісії.

Вивчаючи специфікації до спецжидкостям, можна виявити, що більшість з них відповідає вимогам міжнародних стандартів: API; ACEA; SAE; MIL; ILSAC; PSF. Це означає, що високою якістю основ і присадок, продуманими формулами відрізняється товар марки Kixx (масло). Відгуки покупців говорять про його застосування для різноманітних марок і моделей автомобілів, причому експлуатаційні характеристики мастильних матеріалів середні.
Основне правило підбору ПММ – ретельне вивчення допусків перед покупкою, так як не всі продукти Kixx відповідають вимогам виробників. Наприклад, серія PAO має стандартом BMW LL-01 а масло G1 – ні.

Основи

Запорука якісного мастильного матеріалу для двигуна або трансмісії – основа. Корейський виробник застосовує 3 види базового масла: синтетичне; напівсинтетичне; мінеральне. Синтетичне масло являє собою основу з добірних базових рідин, які пройшли певні хімічні реакції синтезу, щоб готовий продукт мав потрібними експлуатаційними властивостями. Цей вид мастильних матеріалів характеризується особливою молекулярною структурою, що забезпечує стійкість до низьких температур, окислення, термальним перепадів, зношування, тертя. Напівсинтетичні база являє собою суміш мінеральних і синтетичних основ. Частіше всього застосовується для двигунів старого зразка. Мінеральне масло є продуктом переробки нафтової, характеризується нестабільною структурою і в'язкістю, що провокує випаровуваність, горіння ПММ, чутливість до низьких температур.

Присадки

Існує незліченна кількість присадок для додання випускається масел оптимальних властивостей. Kixx застосовує наступні: в'язкісні; протизношувальні; антиокислювальні; детергенти; дисперсні; протизадирні; протипінні. В'язкісні присадки являють собою групу елементів, що вводяться до складу базового масла для додання плинності, щоб виключити застигання мастильного матеріалу при негативних температурах. Протизношувальні компоненти знижують навантаження на тертьові деталі агрегату, покриваючи поверхню захисною плівкою, що збільшує тривалість експлуатації вузлів. Антиокислювальні складові у формулі речовини підвищують стабільність масла, нейтралізують за допомогою взаємодії небажані хімічні сполуки, що виникають в період експлуатації продукту. Детергенти – це миючі добавки, призначення яких полягає в запобіганні утворення відкладень на контактуючих поверхнях: вуглецевих опадів, оксидних з'єднань, нагару. Дисперсні речовини в складі масла розм'якшують тверді домішки, що утворилися при роботі елементів двигуна, сприяють скороченню рівня бруду, сажі. Протизадирні присадки надають ковзаючі властивості, тому Kixx (масло), відгуки про який різні за змістом, знижує навантаження на деталі, що труться, зменшуючи тертя. Протипінні компоненти усувають наслідки взаємодії з іншими присадками, що покращує формулу мастильного матеріалу, підвищуючи технічні характеристики.

Плюси і мінуси моторних масел Kixx

Популярністю серед автолюбителів користується моторне масло Kixx. Відгуки про цей мастильний матеріал непогані. Власники, які застосовують продукцію корейського бренду, відзначають кілька позитивних рис:
доступна ціна; оптимальні експлуатаційні характеристики; продумана формула; відповідний діапазон температур; стійкість до низьких термальним значень; зниження рівня зносу деталей. Якщо заглибитися в склад і показники, то негативних моментів не вдасться виявити внаслідок продуманої формули технологами. Але і негативні оцінки серед покупців отримало моторне масло Kixx 5W30. Відгуки про нього підкреслюють кілька недоліків: нестійку структуру; велика витрата мастильного матеріалу; згоряння. Підбираючи масло для двигуна, слід уважно вивчати технічні характеристики, відповідність стандартам виробників. Одним з найпопулярніших мастильних продуктів для моторів з ремінним приводом вважається масло Kixx 5W40. Відгуки про цю спецрідини різноманітні, бо думки автовласників розділилися.

Переваги і недоліки трансмісійних масел

Формули трансмісійних масел ідеально підібрані під певні типи вузлів. За відгуками покупців, вживані продукти задовольняють за ціною, якістю і властивостями.


Недоліки можуть виникнути в тому випадку, якщо масло для типу трансмісії було підібрано неправильно. У специфікаціях до поставляється товарами виробник попереджає, в яких випадках застосовувати певний продукт не рекомендується щоб уникнути поломок.

На що звертати увагу при покупці масла для двигуна?

Перед покупкою слід вивчити специфікацію до маслу, де зазначаються виробником важливі характеристики: клас SAE; стандарт API; лужне число; індекс в'язкості; температури спалаху і втрати текучості; сульфатна зольність. Температурна в'язкість, зазначена у відповідності з класом SAE, визначає термальні межі, при яких масло не втрачає властивостей і придатне для експлуатації. Чим менше значення, тим більш рідкий продукт, що сприяє легкому запуску двигуна в морози. Індекс стандарту API, зазначений на тарі, вказує на тип двигуна, для якого призначена спецжидкость: бензиновий або дизельний, старого або нового зразка.
Чим більше лужне число, тим яскравіше виражені миючі властивості. Показник являє собою частку гідроксиду калію в обсязі продукту. Якщо підібрати масло, що володіє оптимальним значенням показника, то вдасться знизити корозійний вплив на деталі двигуна.
Індекс в'язкості говорить про стабільність властивостей при зміні температури, при цьому забезпечується оптимальна товщина масляної плівки на поверхнях деталей ДВЗ, що знижує знос. Чим вище температура спалаху, тим якіснішим вважається масло, за рахунок відсутності легкозаймистих фракцій зменшується летючість, горіння речовини. Значення втрати плинності вказує на негативну температурну точку, при якій масло застигає. Чим нижчий показник, тим краще заведеться автомобіль в мороз. Кількість сульфатної зольності характеризує вміст присадок в складі масла, запобігають відкладення на деталях двигуна. Перевищення показника зольності негативно впливає на вузли двигуна, так як робоча суміш запалюється раніше, що призводить до зносу частин силового агрегату, непрацездатності свічок запалювання.

Відгуки

Моторні масла корейського бренду в'язкістю 5W30 5W4010W40 завоювали популярність серед автовласників, так як володіють оптимальними характеристиками для російського клімату. Для зими часто заливають моторне масло Kixx 5W30. Відгуки покупців говорять про легкий запуск в морози, плинності. Деякі власники відзначають летючість і згоряння мастильного матеріалу в пасових агрегатах з пробігами. У ланцюгових ДВС такого недоліку не виявлено. Придатним для експлуатації і влітку, і взимку для автомобілів з пробігом є моторне масло Kixx 5W40. Відгуки про нього носять суперечливий характер. Серед шанувальників знайшлися власники позашляховиків, нестарих іномарок. Для двигунів з виробленням механізмів використовують масло Kixx 10W-40. Відгуки позитивного характеру містять інформацію про оптимальної щільності, зниження витрати мастильного матеріалу. Єдина особливість – скрутний пуск при -30 C.
Якщо потрібно купити мастильний продукт, який характеризується прийнятною вартістю, стійкістю до окислення, низьких температур, доступний варіант – масло Kixx G1. Відгуки споживачів є як негативного, так і позитивного змісту.
Цікаво по темі
Моторне масло GM-5W30: характеристики, відгуки, як відрізнити оригінал від підробки
Моторне масло GM-5W30: характеристики, відгуки, як відрізнити оригінал від підробки
Практика багатьох автолюбителів підтверджує, що правильно підібране моторне масло (ММ) сприяє довгої ...
В'язкість моторних масел: опис, класифікація, таблиця і особливості
В'язкість моторних масел: опис, класифікація, таблиця і особливості
В'язкість моторних масел є важливим параметром, що впливає на нормальну роботу двигуна і всього автомобіля ...
Синтетичне моторне масло "Лікві Молі 5W30": огляд, виробник, відгуки
Синтетичне моторне масло "Лікві Молі 5W30": огляд, виробник, відгуки
У лінійці автомасел преміум-класу продукція концерну "Лікві Молі" займає провідні позиції. З німецькою ...
Маслозємні кільця: ознаки зносу
Маслозємні кільця: ознаки зносу
Маслозємні кільця є одними з найважливіших елементів двигуна. Що ж це за деталі, куди їх встановлюють ...
Яке масло заливати в гідропідсилювач керма: поради та відгуки
Яке масло заливати в гідропідсилювач керма: поради та відгуки
Системою гидроусиления керма зараз нікого не здивуєш. Дуже зручно, керуючи солідним позашляховиком або вантажним автомобілем, крутити кермо без