Новини високих технологій
» » Синтетичне моторне масло "Лікві Молі 5W30": огляд, виробник, відгуки

Синтетичне моторне масло "Лікві Молі 5W30": огляд, виробник, відгуки

11-02-2017, 20:03
1 114
У лінійці автомасел преміум-класу продукція концерну "Лікві Молі" займає провідні позиції. З німецькою педантичністю і відповідальністю виробника створюються кращі мастильні матеріали для автомобілів. Концерн "Лікві Молі" більше 10 років займає провідне місце в розробці і впровадженні корисних технологій для автомобілів.

Лінійка продукції

Такі види випускаються німецьким концерном - Top Tec, Special Tec, "Молиген", MoS2 Leichtlauf, Optimal, Synthoil. Кожен вид підкатегорії має свої унікальні особливості і об'єкти застосування. Але їх всіх об'єднує висока німецька якість і здатність здійснювати в повній мірі захист агрегатів двигуна від зносу. Масло "Лікві Молі 5W30" (синтетика) розроблено для всіх видів сучасних двигунів.


Характеристики масла

Основні особливості синтетичного масла "Лікві Молі 5W30": всесезнность, тривалий проміжок від заміни до заміни, висока мастильна здатність, підтримує складові частини двигуна в ідеальному стані за рахунок зниження зносу деталей навіть у мінусові температури, лікує мікротріщини і дефекти на поверхнях силових агрегатів двигуна, сприяє економії палива, застосовується для всіх видів легкових машин. Відповідає всім вимогам сертифікації якості та безпеки.


Top Tec "Лікві Молі 5W30"

Це високоякісні мастильні матеріали для всіх двигунів. Варіанти продукції забезпечує безперебійну роботу будь-якого автомобіля. Цифрові позначення на упаковці вказують, для якої машини призначене масло.
Синтетичне моторне масло "Лікві Молі 5W30": огляд, виробник, відгуки
Наприклад, Top Tec 4200 має іменним сертифікатом допуску для "Ауді" та "Фольксвагена". Це дуже полегшує пошук масла для вашого автомобіля. Даний вид мастильного матеріалу концерну може застосовуватися для машин, що використовують природний та зріджений газ. Використовувати можна в будь-який сезон. Має високі змащувальні показниками агрегатів двигуна і в спеку, і в холод, забезпечуючи легкий запуск автомобіля в суворих умовах. До складу олій входять органічні сполуки молібдену, які здатні виліковувати мікротріщини і надають антизадирний ефект для тертьових поверхонь, знижують споживання палива і викиди в атмосферу. Використовувати ці мастильні матеріали можна тривалий час без заміни. Одна заливка розрахована на пробіг в 40000 – 50000 тис. км, або на 2 роки, якщо автомобіль більше коштує, ніж їздить.
Відгуки автовласників всі позитивні: пропадає нагар, двигун працює тихо, зникають дрібні проблеми, машина заводиться легко в від'ємні температури. Вартість 5 літрів такого масла близько 3000 рублів.

Special Tec "Лікві Молі 5W30"

Цей вид спеціалізованого масла концерну призначений американським і японським автомобілям. Масло володіє рядом хімічних присадок, які знижують споживання палива і зменшують викид, забруднюючих атмосферу речовин. Варіації Special Tec мають знижену в'язкість. Зменшується тертя частин мотора. Знижується витрата мастила в двигуні. Циркуляція рідини в автомобілі поліпшується навіть у мороз. Не можна змішувати з іншими маслами, якість різко падає.


Серед тих, хто застосовував масло Лікві Молі 5W30 відгуки негативного характеру продукції не знайдено. Ідеально працює з ненажерливими американськими двигунами. Двигун працює рівно, безшумно і легко переносить важкі випробування. Ціна 4-літрової каністри такого масла близько 2000 рублів.

"Молиген"

Масло "Молиген Лікві Молі 5W30" належить до фірмової власності концерну. Показує відмінні результати в бензиновому і дизельному моторі. Це легке всесезонне масло з новими включеннями. У ньому використовується комбінація хімічних речовин - вольфрам і молібден, які раніше ніде не застосовувалися. Усувається підвищений знос двигуна і забезпечується підтримання оптимального середовища для мінімізації погіршення стану окремих частин мотора. Якісні показники працюючої машини перестають залежати від манери їзди і місця експлуатації.
Двигун добре переносити невеликий перегрів і багаторазове значне різке збільшення оборотів. Є один мінус у цього масла "Лікві Молі 5W30" – ціна. Вартість заміни обійдеться не дешево. Але тим, хто любить свій автомобіль і хоче продовжити термін його служби, ці витрати не можуть видатися істотними. Вартість 4-літрової каністри варіюється в районі 2700 рублів.

Масла "Лікві Молі MoS2 5W30"

Є фірмовим продуктом концерну. Це масло зі зниженою в'язкістю, що містить молібден – присадку проти зносу двигуна. Новітня розробка компанії зменшує тертя деталей двигуна і можливість утворення задирів. Змащувальні здібності дуже великі. Молібден не випадає в осад, не реагує з водою, не робить ніякого впливу на гумові та пластикові частини мотора.
Двигун з цим маслом працює тихо, якісні та кількісні характеристики колишнього у вживанні агрегату наближаються до нового. Не рекомендується змішувати з будь-якими іншими маслами, щоб не порушити корисні фізико-хімічні властивості. Вартість за літр, звичайно, велика. Але воно того варто. Купуючи масло "Лікві Молі 5W30", ціна не повинна мати значення, тому що ви продовжуєте життя вашого автомобіля.

Масла "Лікві Молі Leichtlauf 5W30"

Всесезонне, із зниженою в'язкістю і фірмовими присадками концерну "Лікві Молі" - Leichtlauf 5W30 знайшов своїх шанувальників, які не змінять його ні за що. Підходить для будь-яких бензинових і дизельних моторів, а також двигунів з турбонаддувом.
Відмінне змазує властивість забезпечує якісну роботу машини, зменшує витрату палива та оливи. Проявляє гарні миючі здібності і, між тим, має тривалий термін експлуатації – до 30000 тис. км. Забезпечує запуск і нормальну роботу двигуна взимку. Ціна 1 літра в межах 630-670 рублів. Зменшує знос агрегатів і при цьому майже не витрачається. Багато автолюбителі відзначали, що, проїхавши 15 тисяч кілометрів, долив зовсім не потрібно.

"Оптимал Лікві Молі"

Підходить для вітчизняних сучасних машин і для нових іномарок. Проводиться для бензинових і дизельних моторів, а також двигунів з турбонаддувом і системою каталізаторів.
Всесезонне масло зі зниженою в'язкістю забезпечує правильну роботу автомобіля. Система присадок зменшує знос частин агрегатів, зміни форми і деформації поверхонь, що труться. Добре подлечивает дрібні тріщинки і допомагає уникнути утворення задирів. Дає легкий запуск в будь-яку погоду і зберігає циркуляцію в масляній системі навіть у сильний мороз. Важливий факт, що ціна цілком доступна. Автовласники вітчизняних машин можуть використовувати його без шкоди сімейному бюджету. Ціна за літр близько 550-600 руб.

Synthoil "Лікві Молі"

Всесезонне масло, відповідне для бензину і дизеля, оснащених турбонаддувом і без нього, обладнаних сажовим фільтром. Підходить для будь-яких многоклаппанних автомобілів. Широко застосовується при експлуатації комерційного транспорту.
Низька в'язкість і легка переносимість морозів роблять це масло незамінним для великих пробігів, суворих умов експлуатації та відсутність належного сервісу в населеному пункті.
Можна змішувати з аналогічними оливами. Чудово миє двигун і не вимагає доливання. Ціна за літр порівнянна з іншими популярними марками, однак у автовласників, які використовували олію "Лікві Молі 5W30" синтетика, відгуки про роботу машини дуже позитивні. Вартість 1 літра близько 900 рублів. Величезний асортимент автомобільних масел часто ставить у глухий кут недосвідченого автовласника. Вибираючи між дешевими і дорогими змащувальними матеріалами, зазвичай перевага віддається більш дешевим. Автолюбитель зовсім забуває про те, що профілактику передчасного старіння мотора треба робити завжди. Якщо був незначний знос агрегатів, то з неякісним мастильним матеріалом він збільшиться в рази за короткий час. Капремонт – справа дорога. Тому, краще трохи переплатити за якісне масло для мотора, ніж потім віддати половину вартості машини на відновлення. У "Лікві Молі 5W30" ціна може і не сама доступна, але цілком виправдовується якістю. Масло компанії "Лікві Молі" володіє всіма необхідними якостями для підтримки і навіть поліпшення роботи двигуна. Виробник подбав і те, щоб максимально точно запропонувати покупцеві необхідний мастильний матеріал. Все, що треба знати, написано на упаковці: і для яких автомобілів призначено, для яких моторів підходить, про умови експлуатації і додаткове обладнання в автомобілі. Сучасним автомобілям потрібно нове масло. Моторне масло "Лікві Молі 5W30" захистить вашу машину і забезпечить її довгу роботу.
Цікаво по темі
В'язкість моторних масел: опис, класифікація, таблиця і особливості
В'язкість моторних масел: опис, класифікація, таблиця і особливості
В'язкість моторних масел є важливим параметром, що впливає на нормальну роботу двигуна і всього автомобіля ...
Маслозємні кільця: ознаки зносу
Маслозємні кільця: ознаки зносу
Маслозємні кільця є одними з найважливіших елементів двигуна. Що ж це за деталі, куди їх встановлюють ...
"Рено Талісман": огляд, характеристики, комплектація і відгуки власників
"Рено Талісман": огляд, характеристики, комплектація і відгуки власників
Кінець 2015 року став для французького автовиробника «Рено» досить значущим. У вересні цього року у ...