Новини високих технологій
» » Totachi (олія): відгуки автомобілістів, характеристики і склад

Totachi (олія): відгуки автомобілістів, характеристики і склад

12-03-2017, 18:51
695
Японський бренд Totachi виробляє мастильні матеріали для транспортних засобів з 1998 року. За час свого існування компанія змогла завоювати лідерські позиції на ринку масел для авто. Це великий виробник технічних рідин, мастильних речовин. Технологи компанії застосовують у своїй роботі принципи високої екологічної безпеки всієї випущеної продукції. При її створенні і розробках враховуються високі сучасні вимоги нормативів і стандартів міжнародного рівня.
Totachi - масло, відгуки про якому представлені у різних джерелах фахівцями і користувачами, - рекомендовано до застосування в самих різних автомобілях. Як вибрати найкращий варіант, дозволять зрозуміти характеристики представлених коштів. Їх склад і область застосування слід детально розглянути перед придбанням.


Основні характеристики

Totachi (масло, відгуки про якому представлені фахівцями і професійними автомеханіками), має ряд відмітних особливостей. Вся продукція японського бренду проходить сертифікацію і тестується в умовах, наближених до реальних. Тому змащувальні матеріали представленого виробника не поступається за своїми якостями світових лідерів галузі. Технології компанії, що застосовуються в процесі створення витратних матеріалів, дозволяють випереджати зростаючі потреби сучасного машинобудування. Компанія приділяє велику увагу якості та екологічної чистоти всіх випущених ними масел.
Totachi (олія): відгуки автомобілістів, характеристики і склад
Антифрикционная технологія ZFM, яку застосовує японський бренд при виробництві, дозволяє створювати мастильну продукцію преміального рівня. Це дозволяє збільшувати захисні властивості масел. Тому їх застосовують навіть у високонавантажених вузлах і механізмах.


Особливості складу

Totachi (масло, відгуки про який надають споживачі у всьому світі), має особливий склад. Основа може бути виготовлена з мінерального, синтетичного чи змішаного сировини. В неї додають різні присадки. Вони підвищують захисні функції мастильних матеріалів, їх довговічність застосування. Базові масла характеризуються малою в'язкістю. У них входить комплекс присадок з низькими показниками зольності. Алкилидтиокарбамидний комплекс на основі молібден-полісульфіду з радикалами підвищує адгезію і антифрикційні захист.
Відпрацьовані гази, завдяки таким технологіям, відрізняються низькими показниками токсичності. Тому продукцію представленого бренду застосовують навіть у високоекологічних двигунах. Спеціальні формули і склади сприяють зниженню витрати масел при експлуатації, а також палива автомобіля.
При використанні продукції компанії «Тотачи» знижуються витрати на технічне обслуговування, заправку та ремонт транспортних засобів. Це надійні, екологічно чисті засоби, здатні значно продовжити роботу систем автомобіля.

Різновиди мастильної продукції

Totachi - масло, відгуки автомобілістів про який слід розглянути перед покупкою, - включає в себе кілька основних категорій продукції. В першу чергу слід відзначити моторні масла для легкових автомобілів. На цей сегмент припадає більша частина виробництва компанії.
Далі в окрему категорію виділяються трансмісійні масла та рідини. Їх розробляють з урахуванням сучасних вимог світових виробників автомобільної техніки. Також бренд «Тотачи» представляє споживачеві спеціальні засоби для деталей різних машин і механізмів. В цю категорію ввійшли промивні оливи, пластичні мастила і ряд інших продуктів.


Широкий вибір засобів для обслуговування вузлів і механізмів авто дозволяє водієві, автомеханіком проводити якісне технічне обслуговування, здатний продовжити термін роботи всіх систем машини.

Типи моторних масел

Моторне масло Totachi виготовляється на основі різних базових речовин. За цим принципом виділяються 3 основні групи представлених продуктів. Самими новими витратними матеріалами, що володіють високими експлуатаційними характеристиками, є синтетичні моторні масла. Ці кошти мають низький показник зносу. Тому їх змінюють рідше, ніж інші різновиди. Однак подібні засоби застосовуються лише у двигунах нових автомобілів.
Напівсинтетичні моторні масла вважаються найбільш затребуваними серед власників транспортних засобів. Вони коштують менше, ніж попередня категорія витратних матеріалів. Їх якості, мають загальні риси синтетичних і мінеральних масел. Подібну продукцію застосовують в автомобілях нового зразка.
Мінеральні масла мають найбільш низьку вартість. Однак їх заміна відбувається значно частіше, ніж у представлених вище груп матеріалів. Такі засоби застосовуються найчастіше в старих автомобілях з великим пробігом.

Огляд популярних масел

Компанія «Тотачи» розробила широку лінійку спеціальних засобів для автомобілів. В першу чергу при виборі того чи іншого засобу водій має врахувати вимоги виробника автотранспортного засобу. Вони чітко прописані в інструкції з експлуатації. Далі слід врахувати температури, при яких буде використовуватися масло.
Для різних кліматичних умов розроблена лінійка всесезонних мастильних матеріалів. Моторне масло Totachi, відгуки та огляд яких потрібно розглянути перед покупкою, може використовуватися як влітку, так і взимку при різних температурах. Найбільш популярними в нашій країні визнані масла «Тотачи» 5w30 5w4010w40 а також 0w20. Для різних умов експлуатації необхідно підбирати визначену різновид кошти. Японський бренд представляє в продаж синтетичні, мінеральні та напівсинтетичні масла представлених категорій в'язкості.

Масло «Тотачи» 5w30

Моторне масло Totachi 5w30 відгуки про якому представлені автомеханіком і експертами, створюється на основі кращих базових компонентів. До їх складу також входять якісні антифрикційні присадки. Додаткові компоненти забезпечують захист механізмів від зносу, корозії. Представлений продукт випускається як в серії синтетичних, так і мінеральних коштів, а також спеціальної категорії Niro. Завдяки такому підходу при створенні масел категорії 5w30 їх можна застосовувати при достатньо широкому діапазоні температур.
Мастило для двигуна цієї категорії визнана експертами як універсальний продукт. Її застосовують в дизельних, бензинових та інших видах двигунів. Навіть при низьких температурах мотор заводиться добре, якщо в нього залито засіб представленої категорії в'язкості.

Масло «Тотачи» 0w20

Масло Totachi 5w30 відгуки про якому представлені фахівцями, вважається універсальним засобом. Однак не для всіх умов експлуатації слід вибирати такий клас в'язкості. Одним з вузькоспеціалізованих типів масел є «Тотачи» 0w20. Це синтетичне мастильна речовина, яка характеризується низьким рівнем в'язкості. Його застосовують у двигунах високого класу, які працюють на бензині або дизпаливі. Найчастіше таке масло заливають в мотор спортивних авто, позашляховиків з турбонаддувом, многоклаппанним пристроєм газорозподілу.

Масло «Тотачи» 5w40

Ще одним популярним засобом вважається моторне масло Totachi 5w40 (відгуки про це продукт надають експерти всього світу). Цей продукт містить велику кількість присадок. Вони забезпечують хороші миючі якості масла. Нагар і бруд збираються з поверхонь механізмів двигуна і утримуються у зваженому стані. Це запобігає передчасний знос мотора, покращує його роботу. Чистота агрегату підтримується ще досить тривалий час. Завдяки такому підходу заміна масла в моторі виробляється набагато рідше.
Моторне масло від компанії «Тотачи» з показниками в'язкості 5w40 може застосовуватися при широкому діапазоні робочих температур. При високих нагревах засіб забезпечує надійне охолодження і економію витрат палива. У морози масло дає можливість легко завести двигун. У високотехнологічних двигунах слід застосовувати представлене засіб.

Масло «Тотачи» 10w40

Моторне м асло Totachi 5w40 відгуки про якому було розглянуто вище, має обмежену область застосування при низьких температурах. В умовах великих морозів краще віддати перевагу продукції з класом в'язкості 10w40. Олія цього типу надійно захищає механізми від зносу, запобігаючи тертя деталей при знижених температурах навколишнього середовища. Змащувальні якості представленого кошти надійно захищають поршні, циліндри і клапана двигуна від тертя. Також завдяки комплексу присадок масло ефективно усуває з поверхонь бруд, нагар. Це значно подовжує термін експлуатації двигуна. Масло «Тотачи» 10w40 розроблено для застосування в бензинових, дизельних, турбованих двигунів, а також пристрої з високотехнологічними конструкціями механізмів.

Позитивні відгуки

Моторне, трансмісійне масло Totachi, відгуки про які надають користувачі, визнано якісною продукцією. Багато користувачів після переходу на мастильні матеріали японського виробника відзначають стабільність роботи двигуна. Відсутні шуми і стуки. Мотор працює рівно, забезпечуючи високу продуктивність. Цін і якість, згідно з відгуками водіїв, у цій продукції співвіднесені ідеально. Заміна олії потрібно не так скоро, як таких коштів інших виробників. На деталях і механізмах не осідає нагар. Системи зберігаються в чистоті. Це забезпечує довговічність роботи двигуна.

Негативні відгуки

Totachi (масло), відгуки про якому представлені користувачами, широко застосовується в нашій країні. Однак водії відзначають, що ця продукція розливається не в Японії, а, наприклад, у Сінгапурі. Однак цей факт не може свідчити про недостатньо високу якість продукції бренду. При роботі мотора застосування масел «Тотачи» дає масу переваг. Експерти сходяться на думці, що це якісна, надійна продукція. Вона не поступається за своїми характеристиками світовим лідерам. Щоб придбати продукцію високої якості, необхідно звертатися до перевірених продавців. Тільки в цьому випадку можна гарантувати, що масла будуть відповідати заявленим виробником вимогам.
Цікаво по темі
Моторне масло Shell Helix Ultra 5W 40: характеристики, відгуки
Моторне масло Shell Helix Ultra 5W 40: характеристики, відгуки
Все ще в пошуках ідеального моторного масла? Тоді читайте цей міні-огляд про Shell Helix Ultra 5w 40 ...
Масло "Лукойл Генезис": відгуки
Масло "Лукойл Генезис": відгуки
Шукаєте недороге моторне масло? Придивіться до популярних продуктів «Лукойл Генезис», відгуки про яких ...
Kixx (олія): відгуки покупців, види і особливості
Kixx (олія): відгуки покупців, види і особливості
Якщо бюджет для придбання оригінальних мастильних матеріалів та запчастин обмежений, відповідне рішення ...
Моторне масло GM-5W30: характеристики, відгуки, як відрізнити оригінал від підробки
Моторне масло GM-5W30: характеристики, відгуки, як відрізнити оригінал від підробки
Практика багатьох автолюбителів підтверджує, що правильно підібране моторне масло (ММ) сприяє довгої ...
В'язкість моторних масел: опис, класифікація, таблиця і особливості
В'язкість моторних масел: опис, класифікація, таблиця і особливості
В'язкість моторних масел є важливим параметром, що впливає на нормальну роботу двигуна і всього автомобіля ...
Синтетичне моторне масло "Лікві Молі 5W30": огляд, виробник, відгуки
Синтетичне моторне масло "Лікві Молі 5W30": огляд, виробник, відгуки
У лінійці автомасел преміум-класу продукція концерну "Лікві Молі" займає провідні позиції. З німецькою ...