Як видалити "Гугл" з телефону повністю: інструкція

317 0 Новини високих технологій

Програмне забезпечення від відомого пошуковика Гугл виглядає як невід'ємна частина мобільної платформи Android. Насправді це не так, і компанія просто "затискає" інші конкуруючі продукти своїм авторитетом. Але далеко не всіх влаштовує така ситуація, і особливо володарів бюджетних смартфонів з посереднім набором чіпсетів. Напевно кожному власнику недорого мобільного гаджета знайома ситуація, коли новенький апарат чудово і швидко працював рівно до того моменту, коли не були встановлені всі сервіси від «Гугла». Після всіх оновлень бюджетне пристрій починає не тільки моторошно гальмувати, але і споживати більше енергії. Причому навіть з самої полегшеною версією Google Apps положення залишається практично таким же. Знайти повноцінну заміну таким ненажерливим сервісів цілком реально, але набагато складніше позбутися від присутності, тобто просто видалити «Гугл» з телефону Android. Додатки пошуковика пускають коріння в систему по максимуму, і "виколупувати" їх звідти - малоприємне і стомлююче заняття. Тим не менш, деякі готові піти на цей крок. Отже, спробуємо з'ясувати, як видалити «Гугл» з телефону і зробити це максимально безболісно як для користувача, так і для мобільного гаджета. Наведемо докладну інструкцію, розглянемо можливі проблеми, які можуть виникнути, і розберемо шляхи їх вирішення.

Обліковий запис

Першому справою необхідно видалити обліковий запис «Гугл» з телефону «Андроїд», тобто стерти свій обліковий запис з пристрою. Даний функціонал можна знайти в розділі «Облікові записи» в налаштуваннях платформи. Після вибору активної облікового запису потрібно викликати контекстне меню (шестірня у верхньому правому куті або три вертикальні точки) і натиснути «Видалити обліковий запис».

Як видалити "Гугл" з телефону повністю: інструкція
На інших смартфонах з якимись екзотичними прошивками процес аналогічний. Приміром, щоб видалити обліковий запис «Гугл» з телефону «Самсунг», необхідно перейти в «Настройки» - «Облікові записи» і вибрати поштову скриньку пошуковика. Потім потрібно клікнути на «Опції», і тут вже буде пункт «Видалити обліковий запис». Після цієї процедури потрібно ручна ревізія встановлених додатків пошуковика. Якщо видалити обліковий запис «Гугл» з телефону, то позбутися його програм буде помітно простіше, так як вони не будуть мати прив'язку.

Додатки

Для перегляду встановлених програм необхідно відкрити «Диспетчер програм» в меню налаштувань. З представленого списку потрібно видалити все, де зустрічається назва «Гугл»: «Гугл Фото», «Гугл Фіт» і т. п. Якщо ж додаток вперто не хоче стиратися, то можна його відключити в тому ж вікні, де представлена докладна інформація про софт.

Скидання пристрою

Щоб повністю видалити «Гугл» з телефону, необхідно після вищеописаних процедур виконати повний скидання мобільного гаджета. Знайти функціонал можна в розділі «та Відновлення» в налаштуваннях платформи.

Як видалити "Гугл" з телефону повністю: інструкція
В самому кінці розділу є пункт «Скидання». За натисканні на нього система попередить вас про наслідки: всі дані з внутрішньої пам'яті будуть стерті. Після згоди почнеться процес очищення. Це безповоротна процедура, так що смартфонний життя доведеться починати з чистого аркуша.

Сторонні рішення

Видалити «Гугл» з телефону – це лише півсправи. Тепер необхідно знайти сервісів пошуковика розумну заміну. Звичайно, можна знайти і встановити всі необхідні вам програми вручну, але це занадто клопітно, особливо якщо у вас чимало серед фаворитів. У Мережі можна зустріти досить багато розумних аналогів «Гугл Плея». Вони також дозволяють встановлювати програми в один клік і вчасно отримувати оновлення. Розглянемо кілька найбільш яскравих прикладів.

Amazon Appstore

Якщо видалити «Гугл» з телефону, то пропаде і сервіс «Гугл Плей», де зібрано величезну кількість різноманітних програм і утиліт. В якості альтернативи даним ЗА багато користувачів воліють Amazon Appstore.
Як видалити "Гугл" з телефону повністю: інструкція
Сервіс також пропонує величезну базу програмного забезпечення на всі випадки життя. Інтерфейс «Амазона» в чомусь схожий з «Гугл Плеем». Тут таким же чином можна керувати установкою і видаленням додатків, а також активувати автоматичне оновлення.
Окремо варто згадати про щоденну акції App of the Day, де на один день одна з самих затребуваних програм стає повністю безкоштовною. Подібних акцій в «Гугл» не буває.

Sunrise Calendar

Замість «Гугл Календаря» можна використовувати не менш ефективне додаток Sunrise Calendar. Софт грамотно підходить до організації і планування подій. Дане рішення відрізняється хорошою функціональністю і відмінною сумісністю з іншими аналогічними продуктами: тим же календарем від «Гугла» і від Apple.
Як видалити "Гугл" з телефону повністю: інструкція
Додаток має привабливий дизайн і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Всі завдання, які ви покладали на плечі від «Гугла», легко вирішуються за допомогою цього календаря.

Заміна «Гугл Драйву»

У цьому випадку ніяких проблем виникнути не повинно. На просторах інтернету маса відмінних хмарних сервісів. Серед інших особливою популярністю користуються «Дропбокс», «Мега», OneDrive і Box. Всі вони відрізняються широкою функціональністю і гнучкістю налаштувань, а також великою кількістю тарифних планів для просунутих користувачів. Вартість гігабайтів у всіх вищеописаних конкурентів ніяк не можна назвати тяжким, так що вибір залежить тільки від особистих переваг, які, як правило, впираються в дизайн інтерфейсу сховища. Тому як весь функціонал організований, як під копірку.

HERE Maps

Сервіс «Гугл Мапс» – це якраз той варіант, який дуже складно замінити. Додаток настільки продумано і грамотно оформлено, що конкурентам до нього ще йти і йти. Незважаючи на це, якщо вас не буде засмучувати відсутність фотографій місцевості і відгуків про тому чи іншому пункті, варто поглянути на вельми слушна пропозиція HERE Maps.
Як видалити "Гугл" з телефону повністю: інструкція
Даний сервіс пропонує не менш детальні відомості про дорожніх розв'язках, ніж той же Гугл плюс вкрай грамотно прокладає маршрути. Причому з огляду на особистий автомобіль, громадський транспорт і пішохідні прогулянки. Все це супроводжується голосовими підказками.

Заміна «Ютуба»

Тут дуже багато адекватних і цілком гідних варіантів. Серед інших сервісів можна відзначити такі популярні, як Vimeo, RuTube, «Яндекс.Відео», FireTube і Viral Popup. Всі вони відмінно справляються з поставленими завданнями і мають весь необхідний для роботи з відеоконтентом функціонал.

Популярі новини
Загрузка...