Новини високих технологій
» » Прості поради: як увійти в акаунт "Гугл" на своєму пристрої

Прості поради: як увійти в акаунт "Гугл" на своєму пристрої

10-01-2018, 15:19
1 062
Варто вам вперше запустити свій новенький смартфон, як система моментально попросить вас увійти в свій акаунт Google. Будемо вважати, що він у вас є або ви прекрасно знаєте, як зареєструватися в найбільшою пошуковою системою. Справа в тому, що, навіть якщо ви не є шанувальником даного пошукача, обзавестися акаунтом все одно доведеться, особливо якщо ваш телефон на базі "Андроїд". Інше питання — для чого взагалі він так потрібен, як увійти в акаунт "Гугл", якщо ви пропустили цей крок на першому етапі.

Навіщо вам потрібен аккаунт Гугл

Майже всі програми, встановлені на вашому "Андроїд", є продуктом компанії "Гугл", а ваш аккаунт є ключем для всіх додатків одночасно. Так, маючи всього лише один профіль, ви можете користуватися такими програмами, як «Диск», Gmail, YouTube, G+, але, напевно, найважливіше це додаток Google Play. Саме з "Маркету" ви можете скачати додаткові програми, ігри, музику, книги та інше. Тому аккаунт Гугл життєво необхідний для Android-смартфона, а вам доведеться обзавестися їм, якщо ви все ще не зробили цього.


Як увійти в акаунт "Гугл" на "Андроїд"

Перший і самий банальний спосіб — скористатися "Гугл Маркетом". Перед тим як увійти в акаунт "Гугл", не забудьте підключити безлімітний інтернет або Wi-Fi, бо варто вам увійти в свій обліковий запис, "Маркет" може почати автоматично оновлювати всі додатки, а це при мережевому інтернеті досить накладно. Отже, в загальному меню знаходимо значок "Маркету" і запускаємо додаток. Перед вами відкриється вікно з такою пропозицією, як "Увійти в акаунт "Гугл". У першому віконці потрібно ввести логін, а точніше вашу адресу поштової скриньки. Виглядає він так: login@gmail.com потім натисніть "Далі". В наступному вікні потрібно буде ввести свій пароль від поштової скриньки і знову натиснути "Далі". Якщо логін і пароль введені правильно, то вас попросять прийняти політику конфіденційності та натиснути "Приймаю". Залишилося лише вказати, маєте ви потребу у збереженні копій, а також ввести свої платіжні дані. Після всього перерахованого вище ваш аккаунт буде прив'язаний до телефону або планшета, а перед вами відкриється "Гугл Маркет".

Другий спосіб — зробити все перераховане вище в настройках самого телефону. Натискаємо на шестірню в меню, на екрані знаходимо розділ "Облікові записи" або "Облікові записи", натискаємо на "Додати обліковий запис", вибираємо Google. Подальші дії ідентичні тим, що перераховані в першому варіанті.

Як увійти в акаунт "Гугл" під іншим логіном?

Припустимо, ви завели іншу поштову скриньку і тепер хочете, щоб телефон синхронізувався з нового облікового запису. Що робити? Для початку потрібно видалити старий профіль з Android-смартфона. А зробити це дуже просто. Як і в попередніх діях, заходимо в налаштування, по черзі знаходимо там розділи "Облікові записи" і Google, далі в самому верхньому правому куті можна помітити три горизонтальні точки, натискаємо на них, у вікні вибираємо "Видалити обліковий запис". Після підтвердження ваша "Гугл"-профіль видаляється з пристрою, тепер можна увійти під іншим логіном, як було описано вище.

Чому нічого не виходить?

Якщо всі ваші спроби не увінчалися успіхом і з якої-небудь причини ніяк не вдається увійти в систему, спробуйте скористатися радами нижче і самостійно вирішити проблему:
Перед тим як увійти в акаунт "Гугл" на телефоні, перевірте підключення до мережі інтернет або Wi-Fi-з'єднання. Правильно вводите свій логін і пароль. Якщо ви їх забули, пам'ятайте, що завжди є можливість відновити ці дані. Можливо, проблема криється в самому телефоні. Спробуйте перезавантажити пристрій. У самому крайньому випадку може допомогти скидання налаштувань. Такий захід призведе до втрати усіх файлів і користувальницьких даних. Отже, тепер ви знаєте відповідь на питання "Як увійти в акаунт "Гугл"?". Сподіваємося, що інформація, викладена у статті, вам допомогла.
Цікаво по темі
Як створити обліковий запис на телефоні: покрокова інструкція. Вхід, видалення, розблокування
Як створити обліковий запис на телефоні: покрокова інструкція. Вхід, видалення, розблокування
Чим корисна приєднання телефону до "Гугл"-аккаунту? Покрокова інструкція створення на телефоні. Як це зробити за допомогою ПК? Вхід, видалення,
Не можу увійти в "Гугл"-запис: відновлюємо забуті дані, способи входу після скидання налаштувань
Не можу увійти в "Гугл"-запис: відновлюємо забуті дані, способи входу після скидання налаштувань
Деякі користувачі бувають розсіяними. Вони періодично забувають свої паролі і логіни. Часто така ситуація виникає, коли купують підтримані телефони.
Як вийти з облікового запису "Гугл" на "Андроїд": три основних способи
Як вийти з облікового запису "Гугл" на "Андроїд": три основних способи
Власники смартфонів, що працюють на базі операційної системи Android, які на власному досвіді знають, наскільки важливо вчасно прив'язати до апарату
Як вийти з "Плей Маркет": три простих способи змінити запис
Як вийти з "Плей Маркет": три простих способи змінити запис
Покупка нового смартфона – довгий процес. Щорічно на ринок надходять сотні нових моделей, як відомих ...