Новини високих технологій
» » Як створити обліковий запис на телефоні: покрокова інструкція. Вхід, видалення, розблокування

Як створити обліковий запис на телефоні: покрокова інструкція. Вхід, видалення, розблокування

3-01-2018, 12:43
5 081
Всі сучасні смартфони мають прив'язку до певного облікового запису. Наприклад, гаджети на базі Android реєструються у системі Google. Аккаунт допомагає як ідентифікувати користувача (і захистити його телефон від зловмисників), так синхронізувати дані між кількома пристроями (наприклад, старим і новим гаджетом). Крім того, він відкриває широкий спектр можливостей перед власником гаджета. Як створити обліковий запис на телефоні, ми з вами детально розглянемо у статті.

Що вам дає аккаунт на смартфоні?

Багато користувачів вважають зайвим перейматися з реєстрацією свого пристрою в системі "Гугл". А даремно. Аккаунт Гугл" на телефоні надає вам наступне: Синхронізацію всіх записаних контактів з Google-хмарою. Збереження налаштувань завантажених вами програм. Переміщення контактів і інших даних на новий смартфон і інші пристрої на базі Android. Збереження як історії, так і закладок веб-браузера. Ідентифікацію у всьому різноманітті гугловських сервісів: соціальної мережі Google+, "Ютубі", "Гугл-диску", "Плей музиці", "Плей пресі", "Плей фільмах" та ін. Ідентифікацію гравця у "Плей іграх" - зі своїм акаунтом ви перейдете на новий пристрій із збереженням всіх своїх досягнень. Доступ до хмари і зберігання в ньому різної інформації - фото, аудіо, відео.Як створити обліковий запис на телефоні?

Процедура буде досить нескладною. Отже, як створити обліковий запис на телефоні: Підключіть свій гаджет до інтернету. Перейдіть в "Налаштування". Знайдіть пункт "Облікові записи". Натисніть на "Додати обліковий запис" або подібну рядок. Пристрій може запропонувати кілька систем, крім "Гугл", - "Самсунг", "Майкрософт", "Дропбокс" та ін. Виберіть потрібну вам. Далі натисніть на "Створити". Як встановити обліковий запис на телефоні? Першим ділом введіть своє ім'я та прізвище. Натисніть на стрілочку "Далі". У наступному вікні придумайте логін і пароль - унікальну комбінацію з цифр 0-9 і літер латинського алфавіту різного регістра (малих і великих). Що стосується пароля, то в ньому можна використовувати і ряд спеціальних символів: №, %, тире, підкреслення, окличний і питальний знаки, крапку, кому та ін. Надійним вважається пароль, що включає в себе не менше 12 символів. Його на цьому етапі для підтвердження потрібно ввести двічі. Як налаштувати обліковий запис на телефоні? У наступному вікні необхідно вказати номер свого мобільного телефону. Саме він допоможе вам відновити логін і пароль, якщо ви їх подзабудете. На вказаний номер прийде повідомлення зі спеціальним кодом, символи з якого потрібно ввести в віконце на наступному вікні. Потім перед вами будуть представлені умови використання облікового запису. Тільки прийнявши їх, ви зможете користуватися своїм обліковим записом в системі. Потім з'явиться віконце з вашим логіном і паролем - тисніть "Далі". Якщо ви хочете отримувати новини від "Гугл" на свою електронну пошту, то поставте галочку у віконці. Натисніть на "Далі". Обліковий запис створений!Створення облікового запису при допомогою ПК

Ми розібрали, як створити обліковий запис на телефоні. Якщо ж вам незручний такий спосіб, то можна звернутися до допомоги комп'ютера або ноутбука. Робиться це наступним чином: У браузері відкрийте головну сторінку "Гугл". Натисніть на "Увійти", натисніть кнопку "Зареєструватися". Тут в процесі реєстрації вам потрібно буде вказати схожу інформацію - логін і пароль (цю інформацію потрібно запам'ятати - ви будете вводити її на своєму смартфоні для прив'язки його до аккаунту), прізвище, ім'я, стать, дату народження, свою країну, номер мобільного телефону, адресу електронної пошти. Як тільки процедура буде завершена, зайдіть в "Налаштування" гаджета, далі - "Облікові записи", і прив'яжіть його до аккаунту, ввівши свій логін і пароль у системі "Гугл". Як це зробити - читайте далі.

Як увійти в акаунт гаджеті?

Продовжуємо з'ясовувати, як налаштувати обліковий запис на телефоні. Ми розібрали з вами реєстрацію - бронювання унікальну адресу в системі "Гугл" або будь-який інший. А вхід в обліковий запис - це прив'язка смартфона до раніше створеного облікового запису, логін і пароль від якої вам відомі. Робиться це так: Підключіть телефон до інтернету. Зайдіть в "Налаштування". Виберіть пункт "Облікові записи". Клацніть на "Додати" Виберіть із запропонованого списку систему, в якій ви вже зареєструвалися. Наприклад, "Гугл". Введіть логін адресу електронної пошти. Клік на "Далі". Потім введення пароля. Наступний крок - угода з політикою конфіденційності. Увімкніть/вимкніть резервне копіювання за своїм бажанням. Ось і все - ви прив'язали смартфон до облікового запису.

Видалення облікового запису

Якщо ваш телефон вже прив'язаний до якої-небудь облікового запису "Гугл", то для реєстрації його в новій перш за все потрібно видалити стару. Робиться це так: Підключіть пристрій до інтернету. Зайдіть в "Налаштування". Потім - "Облікові записи". Виберіть обліковий запис, який потрібно видалити. Потім перейдіть в його опції чи меню. Знайдіть у списку "Видалити обліковий запис". Система запропонує для підтвердження вам ввести пароль від неї. Знову натисніть "Видалити".

Як розблокувати обліковий запис на телефоні?

Багато користувачів стикаються з наступною проблемою: після "жорсткого скидання" (hard reset) смартфон просить ввести дані облікового запису "Гугл", до якого був прив'язаний гаджет до "резета". Якщо ж ви забули логін і пароль, то стане неможливим користуватися телефоном до введення цієї правильної інформації.
В інтернеті є багато способів обходу такого блокування. Ми запропонуємо вам найлегший: Вставити в пристрій "сімку" і увімкніть його. Як тільки з'явиться значок оператора, зателефонуйте з іншого телефону на заблокований. Під час дзвінка вам потрібно перейти на іконку додавання нового виклику, після чого його (дзвінок) скинути. На екрані набору введіть це: *#*#4636#*#* Ви опинитеся в додаткових параметрах - натисніть на стрілку "Назад". Так ви повернетеся в стандартні налаштування. Перейдіть до "Скидання і відновлення": вимкніть прив'язку до аккаунту "Гугл" резервної копії. Можна в "Безпеки" видалити облікові дані. Після цього знову виконайте скидання налаштувань.
Тепер ви знаєте, як створювати обліковий запис на телефоні. Також ми представили інші способи його налаштування.
Цікаво по темі
Як вийти з облікового запису "Гугл" на "Андроїд": три основних способи
Як вийти з облікового запису "Гугл" на "Андроїд": три основних способи
Власники смартфонів, що працюють на базі операційної системи Android, які на власному досвіді знають, наскільки важливо вчасно прив'язати до апарату
Як вийти з "Плей Маркет": три простих способи змінити запис
Як вийти з "Плей Маркет": три простих способи змінити запис
Покупка нового смартфона – довгий процес. Щорічно на ринок надходять сотні нових моделей, як відомих ...
Як вийти з облікового запису в "Плей маркеті" на пристроях Android?
Як вийти з облікового запису в "Плей маркеті" на пристроях Android?
Багатьом користувачам апаратів під управлінням операційної системи Android добре відомий магазин додатків, через який здійснюється завантаження всіх